Kijk Incredibles 2

Kijk Incredibles 2

Incredibles 2 (2018)

ActieAvontuurAnimatieFamilie

De superhelden zijn terug en stelen opnieuw de show in Incredibles 2. In dit nieuwe avontuur staat Helen in de spotlight als superheld, terwijl Bob dagelijkse heldendaden verricht in het huishouden, met Violet, Dash en baby Jack-Jack, wiens superkrachten nog ontdekt moeten worden. De familie staat alleen al snel op zijn kop als er een briljante schurk opduikt met een meesterplan dat alles in gevaar zal brengen. Dit laten de superhelden natuurlijk niet gebeuren en samen met Frozone gaan ze de strijd aan.

Regiseur: Brad Bird

movavi-3d-video-player

Kijk Incredibles 2 Online Films

Films Incredibles 2 online kijken, Kijken Incredibles 2 gratis films, Kijken Incredibles 2 gratis online films, Incredibles 2 online films kijken

Gratis Online Films Kijken met Nederlandse Ondertiteling

Films kijken Incredibles 2 gratis online, Kijk Incredibles 2 online, kijk films Incredibles 2, films Incredibles 2 online streamen, Kijken Incredibles 2 online gratis films downloaden

Incredibles 2 Review

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

Emmi Axelsson Sweden

I would only recommend seeing this movie if a person has nothing else to do that day.

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

Nu in de bioscoop:

Soortgelijke films

Kijk Superman
Kijk Superman Returns
Kijk Superman II
Kijk Batman v Superman: Dawn of Justice
Kijk Wonder Woman
Kijk Man of Steel
Kijk Justice League
Kijk Superman III
Kijk The Death of Superman
Kijk Superman: Doomsday
Kijk Avengers: Infinity War
Kijk Aquaman
Kijk The Dark Knight
Kijk Batman Begins
Kijk Superman IV: The Quest for Peace
Kijk Justice League: Crisis on Two Earths
Kijk Justice League: The New Frontier
Kijk Green Lantern

Casts

Craig T. Nelson - Incredibles 2 Craig T. Nelson
as Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter - Incredibles 2 Holly Hunter
as Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell - Incredibles 2 Sarah Vowell
as Violet Parr (voice)
Huck Milner - Incredibles 2 Huck Milner
as Dashiell "Dash" Parr (voice)
Samuel L. Jackson - Incredibles 2 Samuel L. Jackson
as Lucius Best / Frozone (voice)
Eli Fucile - Incredibles 2 Eli Fucile
as Jack-Jack Parr (voice)
Nicholas Bird - Incredibles 2 Nicholas Bird
as Monster Jack-Jack (voice)
Bob Odenkirk - Incredibles 2 Bob Odenkirk
as Winston Deavor (voice)
Catherine Keener - Incredibles 2 Catherine Keener
as Evelyn Deavor (voice)
Bill Wise - Incredibles 2 Bill Wise
as Pizza Delivery Man (voice)
Brad Bird - Incredibles 2 Brad Bird
as Edna Mode (voice)
Jonathan Banks - Incredibles 2 Jonathan Banks
as Rick Dicker (voice)
Michael Bird - Incredibles 2 Michael Bird
as Tony Rydinger (voice)
Sophia Bush - Incredibles 2 Sophia Bush
as Karen / Voyd (voice)
Phil LaMarr - Incredibles 2 Phil LaMarr
as Krushauer / Helectrix (voice)
Paul Eiding - Incredibles 2 Paul Eiding
as Gus Burns / Reflux (voice)
Isabella Rossellini - Incredibles 2 Isabella Rossellini
as Ambassador (voice)
John Ratzenberger - Incredibles 2 John Ratzenberger
as Underminer (voice)
Barry Bostwick - Incredibles 2 Barry Bostwick
as Mayor (voice)
Jere Burns - Incredibles 2 Jere Burns
as Detective (voice)
Adam Rodríguez - Incredibles 2 Adam Rodríguez
as Detective (voice)
Kimberly Adair Clark - Incredibles 2 Kimberly Adair Clark
as Honey Best (voice)
Usher Raymond - Incredibles 2 Usher Raymond
as Lucis Best's valet (voice)
Adam Gates - Incredibles 2 Adam Gates
as Chad Brentley (voice)
LaTanya Richardson Jackson - Incredibles 2 LaTanya Richardson Jackson
as Honey Best (voice)
Debi Derryberry - Incredibles 2 Debi Derryberry
as Additional Voices (voice)
Fred Tatasciore - Incredibles 2 Fred Tatasciore
as Additional Voices (voice)
Alyson Stoner - Incredibles 2 Alyson Stoner
as Additional Voices (voice)
Michael B. Johnson - Incredibles 2 Michael B. Johnson
as Victor Cachet (voice)

Crew

Directing Brad Bird Director
Art Ralph Eggleston Production Design
Sound Michael Giacchino Music
Production John Lasseter Executive Producer
Production Nicole Paradis Grindle Producer
Production John Walker Producer
Production Natalie Lyon Casting
Production Kevin Reher Casting
Writing Brad Bird Writer
Editing Stephen Schaffer Editor
Sound Ren Klyce Sound Designer
Art Paul Abadilla Set Designer
Sound Steve Bissinger Sound Effects Editor
Writing Dean Kelly Story Artist
Writing Brian Kalin O'Connell Story Artist
Writing Sanjay Patel Story Artist
Writing Peter Sohn Story Consultant
Production Chris Wiggum Publicist
Sound Matt Chamberlain Musician
Sound Blake Collins Foley Mixer
Art Derek Thompson Storyboard Artist
Art Louis Gonzales Storyboard Artist
Writing Michael Daley Story Artist
Art Kevin O'Brien Storyboard Artist
Camera Mahyar Abousaeedi Director of Photography
Camera Erik Smitt Director of Photography
Art Josh Holtsclaw Art Direction
Crew Robert Alonzo Stunts
Production Terri Douglas ADR Voice Casting
Crew Bud Luckey In Memory Of
Crew Matthew Robbins Thanks
Crew Anthony J. Greenberg Second Film Editor
Visual Effects Hannah Ghioni Animation Manager
Editing Katie Schaefer Associate Editor
Editing Susan Brunig Color Grading
Editing Mark Dinicola Colorist
Editing Leslie Pao Editorial Manager
Editing C.J. Hsu First Assistant Editor
Art Craig Foster Graphic Designer
Crew Jessie Thiele Post Production Supervisor
Production Sabine O'Sullivan Production Manager
Editing Ben Morris Assistant Editor
Editing Christopher Zuber Assistant Editor
Editing Geoffrey Sledge Assistant Editor
Editing Jonathan Vargo Assistant Editor
Art Tim Evatt Set Designer
Writing Ted Mathot Story Supervisor
Art Joe Giampapa Storyboard Artist
Art Melody Cisinski Storyboard Artist
Art Octavio E. Rodriguez Storyboard Artist
Production Samantha Gurash Producer's Assistant
Writing Mark Andrews Story Consultant
Writing Michael Arndt Story Consultant
Writing Kathryn Hendrickson Story Manager
Writing Megan Bartel Story Manager
Crew Rob Rowe Thanks
Crew Edgar A. Ochoa Logistics Coordinator
Visual Effects Weera Tom Wichitsripornkul Shading
Crew Brian Rankin Security
Production Briana Gardner Publicist
Production Emily Engie Assistant Accountant
Crew Ted Mathot Production Artist
Production Mia Stapleton Production Assistant
Production Chris Haynes Production Assistant
Production Alyssa Mar Production Coordinator
Production Amanda Deering Jones Production Coordinator
Production Gerisa Macale Production Coordinator
Production Emily Goldsborough Production Coordinator
Crew David Eberle Software Engineer
Crew Winston O. Good Software Engineer
Crew Teresa Conaty Systems Administrators & Support
Sound Ren Klyce Supervising Sound Editor
Crew Mick Giacchino Additional Music
Sound Jeanette Browning ADR Recordist
Sound Cheryl Nardi ADR Supervisor
Sound John Roesch Foley Artist
Sound Shelley Roden Foley Artist
Sound Dee Selby Foley Editor
Sound Thom Brennan Foley Editor
Sound Scott Curtis Foley Mixer
Production Josh Lowden General Manager
Production Jonathan Null Head of Production
Sound Stephen M. Davis Music Editor
Sound George Doering Musician
Sound Mark Gasbarro Musician
Sound Mark LeVang Musician
Sound Scott Hosfeld Musician
Sound Serena McKinney Musician
Sound Brad Dechter Orchestrator
Sound Cameron Patrick Orchestrator
Sound Jeff Kryka Orchestrator
Sound Norman Ludwin Orchestrator
Crew John "JT" Torrijos Projection
Sound Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Sound Nathan Nance Sound Re-Recording Mixer
Crew Greg Loskorn Score Engineer
Sound Joel Iwataki Scoring Mixer
Sound Frank E. Eulner Sound Effects Editor
Sound Steve Orlando Sound Effects Editor
Sound Teresa Eckton Sound Effects Editor
Sound Jonathan Borland Sound Effects Editor
Sound Coya Elliott Supervising Sound Editor
Art Domee Shi Additional Storyboarding
Art Jeffrey Lynch Additional Storyboarding
Art Nathan Stanton Additional Storyboarding
Art Tony Fucile Additional Storyboarding
Visual Effects Tony Fucile Character Designer
Crew Tony Fucile Supervising Animator
Visual Effects Daniel LaPook Animation Coordinator
Visual Effects Max Sachar Animation Manager
Art Emre Emin Background Designer
Visual Effects Deanna Marsigliese Character Designer
Costume & Make-Up Deanna Marsigliese Costume Designer
Visual Effects Lou Hamou-Lhadj Modeling
Visual Effects Nancy Tsang Modeling
Visual Effects Tanja Krampfert Modeling
Visual Effects Maria Lee Shading
Visual Effects Kiki Mei Kee Poh Shading
Visual Effects Jacob Kuenzel Shading
Costume & Make-Up Mariana Galindo Tailor
Visual Effects Cari Reiche Visual Effects Technical Director
Visual Effects Evan Denmark Visual Effects Technical Director
Visual Effects Itamar Belson Visual Effects Technical Director
Visual Effects Hiroaki Narita Visual Effects Technical Director
Visual Effects Aaron Conover Visual Effects
Visual Effects Andrew Wheeler VFX Artist
Visual Effects Max Rodriguez VFX Artist
Visual Effects Shaun Galinak VFX Artist
Visual Effects Erin Lehmkühl Stereoscopic Technical Director
Visual Effects Erin Onstine Stereoscopic Technical Director
Visual Effects Stewart Pomeroy Stereoscopic Technical Director
Crew Ryan Kautzman Software Engineer
Costume & Make-Up Michael Rutter Set Dressing Artist
Costume & Make-Up Nick Pitera Set Dressing Artist
Costume & Make-Up Tracy Lee Church Set Dressing Artist
Art Nathan Fariss Set Supervisor
Directing Adam Schnitzer Layout
Directing Alexander Curtis Layout
Directing Andy Grisdale Layout
Directing Arjun Rihan Layout
Directing Gregg Olsson Layout
Directing Jahkeeli Garnett Layout
Directing Jan Pfenninger Layout
Directing Leo Santos Layout
Directing Mark Sanford Layout
Directing Matthew Silas Layout
Directing Mike Leonard Layout
Directing Robert Kinkead Layout
Directing Ryan Heuett Layout
Directing Seong-Young Kim Layout
Lighting Dorien Gunnels Lighting Artist
Visual Effects Dorien Gunnels Compositing Artist
Lighting Andy Lin Lighting Artist
Lighting Burt Peng Lighting Artist
Lighting Jordan Rempel Lighting Artist
Lighting Josée Lajoie Lighting Artist
Lighting Farhez Rayani Lighting Artist
Production Jon Bryant Production Coordinator
Crew Greg Gladstone Sequence Lead
Visual Effects Mitch Kopelman Digital Compositor
Visual Effects Nestor Benito Digital Compositor
Visual Effects Bill Watral Visual Effects Supervisor
Visual Effects Amit Baadkar Visual Effects Technical Director
Visual Effects Jim Cody Harrington Visual Effects Technical Director
Visual Effects Aaron Koressel Animation
Visual Effects Adam Burke Animation
Visual Effects Adam Rodriguez Animation
Visual Effects Alli Sadegiani Animation
Visual Effects Allison Rutland Animation
Visual Effects Alon Winterstein Animation
Visual Effects Amanda Wagner Animation
Visual Effects Andrew Coats Animation
Visual Effects Aron Hatfield Animation
Visual Effects Ben Rush Animation
Visual Effects Benjamin Su Animation
Visual Effects Brendan Beesley Animation
Visual Effects Brett Coderre Animation
Visual Effects Brett Schulz Animation
Visual Effects Bruce Kuei Animation
Visual Effects Cameron Miyasaki Animation
Visual Effects Christopher Chua Animation
Visual Effects Claudio de Oliveira Animation
Visual Effects Dan Nguyen Animation
Visual Effects David Torres Animation
Visual Effects Don Crum Animation
Visual Effects Doug Frankel Animation
Visual Effects Dovi Anderson Animation
Visual Effects Frank E. Abney III Animation
Visual Effects Graham Finley Animation
Visual Effects Guilherme Sauerbronn Jacinto Animation
Visual Effects Holger Leihe Animation
Visual Effects Jae Hyung Kim Animation
Visual Effects James W. Brown Animation
Visual Effects Javier Moya Alonso Animation
Visual Effects Jayson Price Animation
Visual Effects Joey Gilbreath Animation
Visual Effects John Chun Chiu Lee Animation
Visual Effects Jordi Oсate Isal Animation
Visual Effects Joshua Dai Animation
Visual Effects Justin Farris Animation
Visual Effects K. C. Roeyer Animation
Visual Effects Ken Kim Animation
Visual Effects Kevin Andrus Animation
Visual Effects Kevin O'Hara Animation
Visual Effects Kyle Mohr Animation
Visual Effects Lance Fite Animation
Visual Effects Leslie Watters Animation
Visual Effects Manuel Zenon Rodriguez Animation
Visual Effects Matthew Strangio Animation
Visual Effects Michael Bidinger Animation
Visual Effects Michael Chia-Wei Chen Animation
Visual Effects Michael Sauls Animation
Visual Effects Michael Stocker Animation
Visual Effects Michael Venturini Animation
Visual Effects Michal Makarewicz Animation
Visual Effects Mike Stern Animation
Visual Effects Montaque Ruffin Animation
Visual Effects Nathan Wall Animation
Visual Effects Nickolas Rosario Animation
Visual Effects Paulo Diaz Animation
Visual Effects Paul Mendoza Animation
Visual Effects Raphael Suter Animation
Visual Effects Ricky Wight Animation
Visual Effects Sequoia Blankenship Animation
Visual Effects Shaun Chacko Animation
Visual Effects Simon Christen Animation
Visual Effects Stefan Schumacher Animation
Visual Effects Tal Shwarzman Animation
Visual Effects Terry Song Animation
Visual Effects Tom Zach Animation
Visual Effects Tomoyuki Harashima Animation
Visual Effects Jaime Landes Roe Animation
Visual Effects Jean-Claude Tran Animation
Visual Effects Jessica Torres Animation
Visual Effects Kristoff Vergne Animation
Visual Effects Catherine Hicks Animation
Visual Effects David DeVan Animation
Visual Effects Jude Brownbill Animation
Visual Effects Kureha Yokoo Animation
Visual Effects Rob Duquette Thompson Animation
Visual Effects Ron Zorman Animation
Visual Effects Royce Wesley Animation
Visual Effects Shawn Krause Animation
Visual Effects Tim Pixton Animation
Visual Effects Tsung-Yin Hsieh Animation
Visual Effects Evan Bonifacio Animation Director
Visual Effects Travis Hathaway Animation Director
Crew Alan Barillaro Supervising Animator
Crew Dave Mullins Supervising Animator
Crew Rick Sayre Supervising Technical Director
Writing Austin Madison Story Artist
Writing Bill Presing Story Artist
Writing Bobby Rubio Story Artist
Writing Melody Cisinski Story Artist
Writing Octavio E. Rodriguez Story Artist
Writing Rosanna Sullivan Story Artist