უყურე Demolition Man

უყურე Demolition Man

Demolition Man (1993)

კრიმინალურიმძაფრსიუჟეტიანიფანტასტიკა

დირექტორი: Marco Brambilla
მწერლები: Daniel Waters, Robert Reneau, Peter M. Lenkov.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Demolition Man ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Demolition Man უყუროთ ონლაინ, უყურე Demolition Man უფასო ფილმები, ფილმები Demolition Man უყუროთ უფასო, Demolition Man უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Demolition Man უყუროთ უფასოდ, უყურე Demolition Man ნაკადი ამჟამად, ფილმები Demolition Man, ფილმები Demolition Man უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Demolition Man ფილმები

Demolition Man Review

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Torsten Schmitt Germany

I love this movie and I am just now watching them again.

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Matrix Reloaded
უყურე The Matrix Revolutions
უყურე Die Hard: With a Vengeance
უყურე Gone in Sixty Seconds
უყურე RoboCop
უყურე Beverly Hills Cop II
უყურე Strange Days
უყურე DOA: Dead or Alive
უყურე I, Robot
უყურე Die Hard 2
უყურე Die Hard
უყურე Con Air
უყურე Looper
უყურე შიმშილის თამაშები: ცეცხლის ალში
უყურე Street Kings
უყურე Æon Flux
უყურე Dirty Harry
უყურე Executive Decision

როლებში

Sylvester Stallone - Demolition Man Sylvester Stallone
as John Spartan
Wesley Snipes - Demolition Man Wesley Snipes
as Simon Phoenix
Sandra Bullock - Demolition Man Sandra Bullock
as Lt. Lenina Huxley
Nigel Hawthorne - Demolition Man Nigel Hawthorne
as Dr. Raymond Cocteau
Benjamin Bratt - Demolition Man Benjamin Bratt
as Alfredo Garcia
Denis Leary - Demolition Man Denis Leary
as Edgar Friendly
Bob Gunton - Demolition Man Bob Gunton
as Chief George Earle
Glenn Shadix - Demolition Man Glenn Shadix
as Associate Bob
Pat Skipper - Demolition Man Pat Skipper
as Helicopter Pilot
Steve Kahan - Demolition Man Steve Kahan
as Captain Healy
Mark Colson - Demolition Man Mark Colson
as Warden William Smithers - Young
John Enos III - Demolition Man John Enos III
as Prisoner
Troy Evans - Demolition Man Troy Evans
as Tough Cop
Bill Cobbs - Demolition Man Bill Cobbs
as Zachary Lamb - Aged
Brandy Ledford - Demolition Man Brandy Ledford
as Fiber Op Girl
Jack Black - Demolition Man Jack Black
as Wasteland Scrap
Toshishiro Obata - Demolition Man Toshishiro Obata
as CryoCon
Jesse Ventura - Demolition Man Jesse Ventura
as CryoCon
Rob Schneider - Demolition Man Rob Schneider
as Erwin (uncredited)
Andre Gregory - Demolition Man Andre Gregory
as Warden William Smithers - Aged
Grand L. Bush - Demolition Man Grand L. Bush
as Zachary Lamb - Young
Paul Bollen - Demolition Man Paul Bollen
as T.F.R. Officer

ჯგუფი

Directing Marco Brambilla Director
Writing Daniel Waters Screenplay
Writing Robert Reneau Screenplay
Writing Peter M. Lenkov Screenplay
Production Steven Bratter Executive Producer
Production Pete Catalano Executive Producer
Production Howard G. Kazanjian Producer
Production Michael Levy Producer
Production Aaron Schwab Executive Producer
Production Faye Schwab Executive Producer
Production Craig Sheffer Executive Producer
Production Joel Silver Producer
Sound Elliot Goldenthal Original Music Composer
Camera Alex Thomson Director of Photography
Editing Stuart Baird Editor
Production Ferne Cassel Casting
Production Joy Todd Casting
Costume & Make-Up Bob Ringwood Costume Design
Art David L. Snyder Production Design
Art Walter P. Martishius Art Direction
Art Robert Gould Set Decoration
Art Etta Leff Set Decoration
Costume & Make-Up Paul Abascal Hairstylist
Costume & Make-Up Janis Clark Hairstylist
Costume & Make-Up Alicia M. Tripi Hairstylist
Costume & Make-Up Scott H. Eddo Makeup Artist
Costume & Make-Up Richard Snell Makeup Artist
Costume & Make-Up Laini Thompson Makeup Artist
Costume & Make-Up Natalie Wood Makeup Artist
Crew R. Christopher Biggs Makeup Effects
Art Donna Ekins-Kapner Art Department Coordinator
Art Melanie J. Baker Assistant Art Director
Art Sarah Knowles Assistant Art Director
Art Bruce J. Gfeller Construction Coordinator
Crew Michael Papac Property Master
Art Craig B. Ayers Sr. Greensman
Art Mark Poll Set Designer
Art Natalie Richards Set Designer
Art Hugo Santiago Set Designer
Art Carl J. Stensel Set Designer
Sound James Simcik ADR & Dubbing
Sound Greg Curda Foley
Sound Robert G. Henderson Supervising Sound Editor
Sound Kevin Spears Sound Designer
Sound Michael Geisler Sound Designer
Sound Virginia Cook-McGowan Sound Effects Editor
Sound Samuel C. Crutcher Sound Effects Editor
Sound Greg Dillon Sound Effects Editor
Sound David M. Horton Sound Effects Editor
Sound Marshall Winn Sound Effects Editor
Sound Les Fresholtz Sound Re-Recording Mixer
Sound Tom E. Dahl Sound Re-Recording Mixer
Crew Joe D. Ramsey Special Effects Coordinator
Visual Effects Jacques Stroweis Animation
Visual Effects Tricia Henry Ashford Visual Effects Producer
Visual Effects Kimberly Nelson LoCascio Visual Effects Producer
Visual Effects Steven T Puri Visual Effects Producer
Visual Effects John C. Wash Visual Effects Supervisor
Visual Effects Robert Grasmere Visual Effects Supervisor
Visual Effects Craig Barron Visual Effects Supervisor
Crew Steve Picerni Stunt Coordinator
Crew John J. Connor Second Unit Cinematographer
Camera William D. Barber Camera Operator
Camera David M. Dunlap Camera Operator
Camera Anthony Gaudioz Camera Operator
Camera Michael Genne Camera Operator
Camera Michael E. Little Camera Operator
Crew Tom Priestley Jr. Second Unit Cinematographer
Camera Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Lighting Leslie J. Kovacs Gaffer
Camera Andrew Cooper Still Photographer
Costume & Make-Up Nick Scarano Costume Supervisor
Sound Eric Reasoner Music Editor
Crew Steve Duncan Transportation Coordinator
Crew Peter J. Silbermann Unit Publicist
Directing P.R. Tooke Script Supervisor
Production Steven Fazekas Co-Producer
Production Jacqueline George Co-Producer
Production Tony Munafo Associate Producer
Production James Herbert Co-Producer
Writing Peter M. Lenkov Story
Writing Robert Reneau Story
Production James Herbert Production Manager
Art Jaymes Hinkle Art Direction
Art Marco A. Campos Construction Foreman
Art Scott Bobbitt Leadman
Art Simon Murton Production Illustrator
Camera Jamie Barber First Assistant Camera
Camera Michael J. Coo Key Grip
Camera Nico Bally Grip
Crew Charles A. Tamburro Aerial Coordinator
Costume & Make-Up Chrisi Karvonides-Dushenko Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Thomas Gark Set Dressing Artist
Crew Sean Langdon Carpenter
Crew Mark Suveg Craft Service
Crew Craig Lietzke Driver
Crew Mike Brooks Propmaker
Crew Charlie Picerni Second Unit
Crew Jason Menz Stand In
Crew Pete Antico Stunts
Crew Howard Bachrach Transportation Captain
Crew Nick Brett Utility Stunts
Crew Stan Harrison Video Assist Operator
Crew Michael Moore Visual Effects Editor
Directing Louis D'Esposito First Assistant Director
Editing Bob Kaiser Color Timer
Lighting Moose Enright Best Boy Electric
Lighting Michael A. Jones Electrician
Lighting Billy Craft Lighting Technician
Lighting Greg Cantrell Rigging Gaffer
Production Robert J. Anderson Executive In Charge Of Production
Production Michael Neale Location Manager
Production Ray Zimmerman Production Accountant
Production Mitchell E. Dauterive Production Coordinator
Sound Todd Bassman Boom Operator
Sound Robert Elhai Orchestrator
Sound Tim Cooney Sound Mixer
Visual Effects Stephen Kennedy Digital Compositors
Visual Effects Linda Renaud I/O Manager
Visual Effects Eric Allard Special Effects Supervisor
Visual Effects Bill Coffin Visual Effects
Visual Effects Chris Watts Visual Effects Coordinator
Writing Robert Consing Storyboard
Sound Charles J. Bond Sound