Notice: Undefined index: results in /home/freemtv/Application/Controller/MovieController.php on line 50 დაათვალიერეს Fantastic Four 2005 ფილმები ყურება - Free Movies Online



უყურე Fantastic Four

უყურე Fantastic Four

Fantastic Four (2005)

მძაფრსიუჟეტიანისათავგადასავლოფენტეზიფანტასტიკა

დირექტორი: Tim Story

movavi-3d-video-player

ნაკადი Fantastic Four ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Fantastic Four უყუროთ ონლაინ, უყურე Fantastic Four უფასო ფილმები, ფილმები Fantastic Four უყუროთ უფასო, Fantastic Four უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Fantastic Four უყუროთ უფასოდ, უყურე Fantastic Four ნაკადი ამჟამად, ფილმები Fantastic Four, ფილმები Fantastic Four უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Fantastic Four ფილმები

Fantastic Four Review

Elena R. Hess United States

I've seen it more than 30 times, its the definition of perfection.

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე 4: Rise of the Silver Surfer
უყურე Hulk
უყურე The Incredible Hulk
უყურე Fantastic Four
უყურე Guardians of the Galaxy Vol. 2
უყურე X-Men: Apocalypse
უყურე რკინის კაცი
უყურე Captain America: The First Avenger
უყურე Superman
უყურე Spider-Man 3
უყურე Logan
უყურე Captain America: Civil War
უყურე დოქტორი უცნაური
უყურე Thor: Ragnarok
უყურე შავი პანტერა
უყურე დედპული 2
უყურე Spider-Man: Homecoming
უყურე X-Men: Dark Phoenix

როლებში

Ioan Gruffudd - Fantastic Four Ioan Gruffudd
as Reed Richards / Mr. Fantastic
Jessica Alba - Fantastic Four Jessica Alba
as Sue Storm / Invisible Woman
Chris Evans - Fantastic Four Chris Evans
as Johnny Storm / Human Torch
Michael Chiklis - Fantastic Four Michael Chiklis
as Ben Grimm / The Thing
Julian McMahon - Fantastic Four Julian McMahon
as Victor von Doom / Doctor Doom
Kerry Washington - Fantastic Four Kerry Washington
as Alicia Masters
Hamish Linklater - Fantastic Four Hamish Linklater
as Leonard
Laurie Holden - Fantastic Four Laurie Holden
as Debbie McIlvane
David Parker - Fantastic Four David Parker
as Ernie
Kevin McNulty - Fantastic Four Kevin McNulty
as Jimmy O'Hoolihan
Maria Menounos - Fantastic Four Maria Menounos
as Sexy Nurse
Michael Kopsa - Fantastic Four Michael Kopsa
as Ned Cecil
Andrew Airlie - Fantastic Four Andrew Airlie
as Compound Doctor
Pascale Hutton - Fantastic Four Pascale Hutton
as Nightclub Girlfriend
Douglas Weston - Fantastic Four Douglas Weston
as Victor's Doctor
Stan Lee - Fantastic Four Stan Lee
as Willie Lumpkin
Sam Rubin - Fantastic Four Sam Rubin
as Reporter - KTLA
G. Michael Gray - Fantastic Four G. Michael Gray
as Nightclub Boyfriend
Patrick Stoner - Fantastic Four Patrick Stoner
as WHYY-TV Philadelphia
Ron Chartier - Fantastic Four Ron Chartier
as Hotel Guest

ჯგუფი

Production Avi Arad Producer
Production Michael Barnathan Executive Producer
Production Chris Columbus Executive Producer
Production Bernd Eichinger Producer
Production Kevin Feige Executive Producer
Production Stan Lee Executive Producer
Production Mark Radcliffe Executive Producer
Production Ralph Winter Producer
Sound John Ottman Original Music Composer
Camera Oliver Wood Director of Photography
Editing William Hoy Editor
Directing Tim Story Director
Writing Jack Kirby Comic Book
Art Bill Boes Production Design
Production Lee Cleary Associate Producer
Production Ross Fanger Co-Producer
Production David Gorder Associate Producer
Production Kurt Williams Associate Producer
Production Nancy Klopper Casting
Writing Mark Frost Writer
Writing Michael France Writer
Writing Stan Lee Comic Book
Art Shepherd Frankel Supervising Art Director
Art Don MacAulay Art Direction
Art Elizabeth Wilcox Set Decoration
Costume & Make-Up Jose Fernandez Costume Design
Crew Rikki Gagne Stunts
Art Mark N. Tompkins Painter
Art Lee Anne Elaschuk Art Department Assistant
Art Lisa Leung Art Department Coordinator
Art Mira Caveno Assistant Art Director
Art Constantine Sekeris Conceptual Design
Art Jonas Kirk Construction Coordinator
Art Dave Emmonds Greensman
Art Lynn Chaulk Lead Painter
Production Margareth Lynch Line Producer
Art Brent Boates Production Illustrator
Art Chet Zar Sculptor
Art Zoe Jirik Set Decoration Buyer
Art Nancy Anna Brown Set Designer
Camera Mark Chow Additional Camera
Camera Paul Mitchnick Camera Operator
Camera Steven J. Winslow Camera Technician
Camera Aristidi Georgiopoulos First Assistant Camera
Camera Steve Smith Key Grip
Camera Mike West Grip
Camera Richard Roles Aerial Director of Photography
Camera Jim Van Dijk Steadicam Operator
Camera Kerry Hayes Still Photographer
Costume & Make-Up Ann Foley Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up James W. Tyson Costume Supervisor
Costume & Make-Up Elke Gordon Hairstylist
Costume & Make-Up Anji Bemben Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Kathryn Bihr Makeup Artist
Costume & Make-Up Patti Bishop Set Costumer
Costume & Make-Up Keith Burk Set Dressing Artist
Costume & Make-Up Stacey Butterworth Wigmaker
Crew Derek Del Puppo Carpenter
Crew Mike Hardison CG Supervisor
Crew Bob Bedard Chef
Crew Steven Wargo Craft Service
Crew Susan Hegarty Dialect Coach
Crew Andre Bustanoby Digital Effects Supervisor
Crew Dave Miller Driver
Crew Audrey Dennison Loader
Crew Jamie Clarke Post Production Assistant
Crew Patrick Esposito Post-Production Manager
Crew Charlie Davis Post Production Supervisor
Crew Sid Nicholson Propmaker
Art James H. Chow Property Master
Crew John B. Keys Scenic Artist
Crew Martineau David Security
Crew Stefan Herz Software Engineer
Sound Tim Gomillion Sound Recordist
Crew Steven Kirshoff Special Effects Coordinator
Crew Zack Abramowitz Stand In
Crew John Branagan Stunt Coordinator
Crew Dave Alexander Stunts
Crew Bill Haller Supervising Animator
Crew Devin Bunje Systems Administrators & Support
Crew David Holm Transportation Captain
Crew Scott Irvine Transportation Coordinator
Production Ross Fanger Unit Production Manager
Crew Joe Everett Unit Publicist
Crew Leslie McMichael Utility Stunts
Crew Rob Graham Video Assist Operator
Crew Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Directing Lee Cleary First Assistant Director
Directing Jigesh Gajjar Layout
Editing Jim Passon Color Timer
Editing Ron Barr Digital Intermediate
Editing Breanne Larrett Editorial Production Assistant
Editing Danny Rafic First Assistant Editor
Lighting Doug Dalisera Best Boy Electric
Lighting Peter Ronan Electrician
Lighting Dennis Brock Gaffer
Lighting Jonathan Germain Lighting Artist
Lighting James S. Harvey Lighting Technician
Lighting Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Lighting Mike Carpenter Rigging Grip
Production Errin Clutton Casting Associate
Production Damon Michael Gordon Location Manager
Production Maryjane Layani Production Accountant
Production Rebecca Adams Production Coordinator
Production Stewart Bethune Production Manager
Production Brian Walsh Production Supervisor
Sound Jim Brookshire ADR Supervisor
Sound Chris Glyn-Jones Boom Operator
Sound Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Sound James Ashwill Foley
Sound Amanda Goodpaster Music Editor
Sound Dave Jordan Music Supervisor
Sound Eric Batut Production Sound Mixer
Sound Casey Stone Scoring Mixer
Sound Charles Maynes Sound Designer
Sound Phil Jeffers Sound Editor
Sound Erik Aadahl Sound Effects Editor
Sound John A. Larsen Supervising Sound Editor
Crew Paul Griffin Animatronics Supervisor
Visual Effects David Zbriger I/O Supervisor
Visual Effects Tommy Frazier Special Effects Supervisor
Visual Effects Alp Altiner Visual Effects
Visual Effects Dean Gula Visual Effects Coordinator
Visual Effects Melissa Brockman Visual Effects Producer
Visual Effects Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Writing Trevor Goring Storyboard
Crew Eric Clement Sequence Leads
Crew Amy Beresford Digital Producer
Editing Kent Beyda Additional Editing
Production Yvonne Melville Unit Manager
Crew James Start Thanks
Visual Effects Matthew Adams Digital Compositors
Directing Diego Garzon Script Supervisor
Sound Susan Dawes Dialogue Editor
Sound Helen Luttrell Dialogue Editor
Sound Dennis Rogers Sound Recordist
Sound Tim Maxwell Sound Recordist