უყურე Bad Boys II

უყურე Bad Boys II

Bad Boys II (2003)

სათავგადასავლომძაფრსიუჟეტიანიკომედიატრილერიკრიმინალური

დირექტორი: Michael Bay
მწერლები: Ron Shelton, Jerry Stahl.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Bad Boys II ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Bad Boys II უყუროთ ონლაინ, უყურე Bad Boys II უფასო ფილმები, ფილმები Bad Boys II უყუროთ უფასო, Bad Boys II უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Bad Boys II უყუროთ უფასოდ, უყურე Bad Boys II ნაკადი ამჟამად, ფილმები Bad Boys II, ფილმები Bad Boys II უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Bad Boys II ფილმები

Bad Boys II Review

Elena R. Hess United States

I've seen it more than 30 times, its the definition of perfection.

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

Affiano Arcuri Spain

The first time I watched it, I thought it was just kinda weird only because I didn't expect any of it. But after rewatching it, the movie was awesome!

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Beverly Hills Cop II
უყურე John Wick
უყურე Beverly Hills Cop III
უყურე Walking Tall
უყურე Die Hard
უყურე Gone in Sixty Seconds
უყურე Die Hard: With a Vengeance
უყურე The Revenant
უყურე Drive
უყურე დრედი 3D
უყურე Live Free or Die Hard
უყურე The Bourne Supremacy
უყურე Black Moon Rising
უყურე Brooklyn's Finest
უყურე The Bourne Identity
უყურე Kick-Ass
უყურე Con Air
უყურე GoodFellas

როლებში

Martin Lawrence - Bad Boys II Martin Lawrence
as Detective Marcus Burnett
Will Smith - Bad Boys II Will Smith
as Detective Mike Lowrey
Jordi Mollà - Bad Boys II Jordi Mollà
as Hector Juan Carlos 'Johnny' Tapia
Gabrielle Union - Bad Boys II Gabrielle Union
as Sydney 'Syd' Burnett
Peter Stormare - Bad Boys II Peter Stormare
as Alexei
Theresa Randle - Bad Boys II Theresa Randle
as Theresa Burnett
Joe Pantoliano - Bad Boys II Joe Pantoliano
as Captain C. Howard
Michael Shannon - Bad Boys II Michael Shannon
as Floyd Poteet
Jon Seda - Bad Boys II Jon Seda
as Roberto
Yul Vazquez - Bad Boys II Yul Vazquez
as Mateo Reyes
Jason Manuel Olazabal - Bad Boys II Jason Manuel Olazabal
as Marco Vargas
Otto Sanchez - Bad Boys II Otto Sanchez
as Carlos
Henry Rollins - Bad Boys II Henry Rollins
as TNT Leader
Antoni Corone - Bad Boys II Antoni Corone
as DEA Tony Dodd
Gary Nickens - Bad Boys II Gary Nickens
as TNT Fanuti
John Salley - Bad Boys II John Salley
as Fletcher
Oleg Taktarov - Bad Boys II Oleg Taktarov
as Josef
Michael Bay - Bad Boys II Michael Bay
as Driver
Ron Madoff - Bad Boys II Ron Madoff
as Boat Scene Extra
Peter Donald Badalamenti II - Bad Boys II Peter Donald Badalamenti II
as Guy in Holding Area
Jay Rasumny - Bad Boys II Jay Rasumny
as Limo Guy (uncredited)

ჯგუფი

Directing Michael Bay Director
Writing George Gallo Characters
Writing Ron Shelton Screenplay
Writing Jerry Stahl Screenplay
Production Jerry Bruckheimer Producer
Production Chad Oman Executive Producer
Production Mike Stenson Executive Producer
Production Barry H. Waldman Executive Producer
Sound Trevor Rabin Original Music Composer
Editing Roger Barton Editor
Editing Mark Goldblatt Editor
Editing Tom Muldoon Editor
Writing Marianne Wibberley Story
Writing Cormac Wibberley Story
Writing Ron Shelton Story
Camera Amir Mokri Director of Photography
Production Kerry Barden Casting
Production Billy Hopkins Casting
Production Suzanne Smith Casting
Art Dominic Watkins Production Design
Art J. Mark Harrington Art Direction
Art David Lazan Art Direction
Art Brad Ricker Art Direction
Art Jennifer Williams Set Decoration
Costume & Make-Up Carol Ramsey Costume Design
Costume & Make-Up Deborah Lynn Scott Costume Design
Visual Effects Alyssa Fong Visual Effects
Production Matthew Cohan Associate Producer
Production Don Ferrarone Associate Producer
Production Pat Sandston Associate Producer
Art Chris Purser Assistant Property Master
Art Jennifer Carpenter Set Decorating Coordinator
Art Simon Cassels Title Designer
Camera David B. Nowell Aerial Director of Photography
Camera Michael Watson Camera Loader
Camera Jerry Bertolami Dolly Grip
Camera Frank Boone Grip
Camera Pete Romano Underwater Director of Photography
Costume & Make-Up Julia Gombert Ager/Dyer
Costume & Make-Up Lois DeArmond Costume Illustrator
Costume & Make-Up Richard Schoen Key Costumer
Costume & Make-Up Laurie Cocheio Key Makeup Artist
Crew Alan D. Purwin Aerial Coordinator
Crew Philip Hoelcher Animal Wrangler
Crew Ricou Browning Jr. Marine Coordinator
Directing Joe Lotito Second Assistant Director
Editing Boyd Steer Negative Cutter
Lighting Joseph F. Warren Chief Lighting Technician
Production Derek Di Biagio Assistant Production Coordinator
Production Caitlin Rinderer Casting Assistant
Sound Linda Folk ADR Editor
Sound Kimberly Harris Supervising ADR Editor
Sound Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Visual Effects Gary Abrahamian Lead Animator
Visual Effects Rachel Nicoll Matchmove Supervisor
Visual Effects Justin Blampied Visual Effects Designer
Costume & Make-Up Gunnar Swanson Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Lisa Mitchell Hairstylist
Costume & Make-Up Frank Crosby Hairstylist
Costume & Make-Up Pierce Austin Hairstylist
Costume & Make-Up Rodger Jacobs Makeup Department Head
Costume & Make-Up Debra Denson Makeup Artist
Costume & Make-Up Judy Murdock Makeup Artist
Costume & Make-Up Roxanne Rizzo Makeup Artist
Art Bruce Bisbey Art Department Coordinator
Crew Jim Schwalm Special Effects Coordinator
Costume & Make-Up Anthony J. Scarano Costume Supervisor
Directing Jane Goldsmith Script Supervisor
Writing Robert Consing Storyboard
Art Dale DeStefani Construction Coordinator
Art Paul J. Hendricks Construction Foreman
Art Henry Dando Greensman
Art Nigel A. Boucher Leadman
Art Rita Duffey Location Scout
Art Rebecca Samuels Painter
Art Oliver Scholl Production Illustrator
Art Rosa Palomo Set Decoration Buyer
Art Gina B. Cranham Set Designer
Art Ronald Puga Standby Painter
Camera Stephen Ciffone Additional Camera
Camera David Golia Additional Photography
Camera Travis Tarr Camera Intern
Camera Philippe Carr-Forster Camera Operator
Camera John Grillo First Assistant Camera
Camera Jim Kwiatkowski Key Grip
Camera David Emmerichs Steadicam Operator
Camera Robert Zuckerman Still Photographer
Costume & Make-Up Ellen Falguiere Assistant Costume Designer
Art Bobby Amor Set Dresser
Costume & Make-Up Marc Boyle Wigmaker
Crew Toby Chu Additional Music
Crew David Aaron Armorer
Crew David Alban Carpenter
Crew Marc H. Katz Craft Service
Crew James Marbas Digital Effects Supervisor
Crew Michael W. Broomer Driver
Crew Agnes Rodriguez Loader
Crew Kevin Craig Picture Car Coordinator
Crew Joli Eberhart Post Production Assistant
Crew Tami Goldman Post Production Supervisor
Crew Carlos Rey del Castillo Production Office Assistant
Crew Charles Guanci Jr. Property Master
Crew Harold Collins Propmaker
Crew Alejandra Martinez Scenic Artist
Crew Robert Consing Second Unit
Crew Kurt Angell Security
Crew George Schoendorfer Set Medic
Crew Crisoforo Aguilar Set Production Assistant
Crew John Charles Software Engineer
Crew Sean Landeros Sound Recordist
Crew Danny Cangemi Special Effects Coordinator
Crew Andre Blair Stand In
Crew Andy Gill Stunt Coordinator
Crew Pete Antico Stunts
Crew Alan Chan Technical Supervisor
Crew Michael Menapace Transportation Captain
Crew James D. D'Amico Transportation Co-Captain
Production John H. Starke Unit Production Manager
Crew Gabriela Gutentag Unit Publicist
Crew Lena Fennema Utility Stunts
Crew Jeff Beattie Visual Effects Editor
Directing John G. Scotti First Assistant Director
Editing Larry Flynn Color Timer
Editing Ulrika Akander Dialogue Editor
Editing Steve Mora Digital Intermediate
Editing Mitch Zeitlin Editorial Coordinator
Editing David Feldman First Assistant Editor
Lighting Ben Kanegson Best Boy Electric
Lighting Emanuel Carrión Electrician
Lighting Justin Holdsworth Gaffer
Lighting Shawn Torge Lighting Technician
Lighting Jeffrey P. Soderberg Rigging Gaffer
Lighting Angel Pastrana Rigging Grip
Production Mark Bennett Casting Associate
Production Carlos Rojas Casting Associate
Production KristieAnne Reed Executive In Charge Of Production
Production Fabio M. Arber Location Manager
Production Anne C. Ford Production Accountant
Production Elona Tsou Production Coordinator
Production Ellen Gordon Production Supervisor
Production Xye Researcher
Sound Mike Schmidt Utility Sound
Sound Kevin Cerchiai Boom Operator
Sound Christine Danelski Foley Editor
Sound Katie Greathouse Music Editor
Sound Dave Metzger Orchestrator
Sound Bob Badami Music Supervisor
Sound Douglas J. Schulman Production Sound Mixer
Sound Robert L. Sephton Sound Designer
Sound Suhail Kafity Sound Effects Editor
Sound Scott Blynder Sound Mixer
Sound Kevin O'Connell Sound Re-Recording Mixer
Sound George Watters II Supervising Sound Editor
Visual Effects Monte Swann 24 Frame Playback
Visual Effects Christian Boudman Digital Compositors
Crew Joe Digaetano Pyrotechnician
Visual Effects John Frazier Special Effects Supervisor
Visual Effects Elizabeth Hitt Visual Effects Coordinator
Visual Effects Blondel Aidoo Visual Effects Producer
Visual Effects Mark Freund Visual Effects Supervisor
Crew Beau Borders Special Sound Effects
Sound Andy Potvin Dolby Consultant
Crew José R. Varona Set Medic