Notice: Undefined index: results in /home/freemtv/Application/Controller/MovieController.php on line 50 დაათვალიერეს Wreck-It Ralph 2012 ფილმები ყურება - Free Movies Online



უყურე Wreck-It Ralph

უყურე Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph (2012)

საოჯახომულტფილმიკომედიასათავგადასავლო

დირექტორი: Rich Moore
მწერლები: Jennifer Lee, Phil Johnston.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Wreck-It Ralph ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Wreck-It Ralph უყუროთ ონლაინ, უყურე Wreck-It Ralph უფასო ფილმები, ფილმები Wreck-It Ralph უყუროთ უფასო, Wreck-It Ralph უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Wreck-It Ralph უყუროთ უფასოდ, უყურე Wreck-It Ralph ნაკადი ამჟამად, ფილმები Wreck-It Ralph, ფილმები Wreck-It Ralph უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Wreck-It Ralph ფილმები

Wreck-It Ralph Review

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Curious George

როლებში

Jane Lynch - Wreck-It Ralph Jane Lynch
as Sergeant Calhoun (voice)
Alan Tudyk - Wreck-It Ralph Alan Tudyk
as King Candy (voice)
Mindy Kaling - Wreck-It Ralph Mindy Kaling
as Taffyta Muttonfudge (voice)
Joe Lo Truglio - Wreck-It Ralph Joe Lo Truglio
as Markowski (voice)
Jack McBrayer - Wreck-It Ralph Jack McBrayer
as Fix-It Felix (voice)
Sarah Silverman - Wreck-It Ralph Sarah Silverman
as Vanellope von Schweetz (voice)
Ed O'Neill - Wreck-It Ralph Ed O'Neill
as Mr. Litwak (voice)
John C. Reilly - Wreck-It Ralph John C. Reilly
as Wreck-It Ralph (voice)
Dennis Haysbert - Wreck-It Ralph Dennis Haysbert
as General Hologram (voice)
Adam Carolla - Wreck-It Ralph Adam Carolla
as Wynnchel (voice)
Horatio Sanz - Wreck-It Ralph Horatio Sanz
as Duncan (voice)
Rich Moore - Wreck-It Ralph Rich Moore
as Sour Bill / Zangief (voice)
Edie McClurg - Wreck-It Ralph Edie McClurg
as Mary (voice)
Jess Harnell - Wreck-It Ralph Jess Harnell
as Don (voice)
Rachael Harris - Wreck-It Ralph Rachael Harris
as Deanna (voice)
Skylar Astin - Wreck-It Ralph Skylar Astin
as Roy (voice)
Katie Lowes - Wreck-It Ralph Katie Lowes
as Candlehead (voice)
Jamie Elman - Wreck-It Ralph Jamie Elman
as Rancis Fluggerbutter (voice)
Josie Trinidad - Wreck-It Ralph Josie Trinidad
as Jubileena Bing Bing (voice)
Cymbre Walk - Wreck-It Ralph Cymbre Walk
as Crumbelina Di Caramello (voice)
Phil Johnston - Wreck-It Ralph Phil Johnston
as Surge Protector (voice)
Stefanie Scott - Wreck-It Ralph Stefanie Scott
as Moppet Girl (voice)
John DiMaggio - Wreck-It Ralph John DiMaggio
as Beard Papa (voice)
Raymond S. Persi - Wreck-It Ralph Raymond S. Persi
as Gene / Zombie (voice)
Brian Kesinger - Wreck-It Ralph Brian Kesinger
as Cyborg (voice)
Martin Jarvis - Wreck-It Ralph Martin Jarvis
as Saitine (voice)
Tucker Gilmore - Wreck-It Ralph Tucker Gilmore
as Sugar Rush Announcer / Turtle (voice)
Brandon Scott - Wreck-It Ralph Brandon Scott
as Kohut (voice)
Tim Mertens - Wreck-It Ralph Tim Mertens
as Brad (voice)
Maurice LaMarche - Wreck-It Ralph Maurice LaMarche
as Tapper (voice)
Roger Craig Smith - Wreck-It Ralph Roger Craig Smith
as Sonic the Hedgehog (voice)
Kyle Hebert - Wreck-It Ralph Kyle Hebert
as Ryu (voice)
Reuben Langdon - Wreck-It Ralph Reuben Langdon
as Ken Masters (voice)
Gerald C. Rivers - Wreck-It Ralph Gerald C. Rivers
as M. Bison (voice)
Kevin Deters - Wreck-It Ralph Kevin Deters
as Clyde (voice)
Jamie Sparer Roberts - Wreck-It Ralph Jamie Sparer Roberts
as Yuni Verse (voice)
Ava Acres - Wreck-It Ralph Ava Acres
as Additional Voices (voice)
Isabella Acres - Wreck-It Ralph Isabella Acres
as Additional Voices (voice)
Bob Bergen - Wreck-It Ralph Bob Bergen
as Additional Voices (voice)
David Boat - Wreck-It Ralph David Boat
as Additional Voices (voice)
Mike Carlsen - Wreck-It Ralph Mike Carlsen
as Additional Voices (voice)
Reed Buck - Wreck-It Ralph Reed Buck
as Additional Voices (voice)
David Cowgill - Wreck-It Ralph David Cowgill
as Additional Voices (voice)
Jim Cummings - Wreck-It Ralph Jim Cummings
as Additional Voices (voice)
Debi Derryberry - Wreck-It Ralph Debi Derryberry
as Additional Voices (voice)
Terri Douglas - Wreck-It Ralph Terri Douglas
as Additional Voices (voice)
Sandy Fox - Wreck-It Ralph Sandy Fox
as Additional Voices (voice)
Eddie Frierson - Wreck-It Ralph Eddie Frierson
as Additional Voices (voice)
Earl Ghaffari - Wreck-It Ralph Earl Ghaffari
as Additional Voices (voice)
Emily Hahn - Wreck-It Ralph Emily Hahn
as Additional Voices (voice)
Jennifer Hale - Wreck-It Ralph Jennifer Hale
as Additional Voices (voice)
Daniel Kaz - Wreck-It Ralph Daniel Kaz
as Additional Voices (voice)
Dave Kohut - Wreck-It Ralph Dave Kohut
as Additional Voices (voice)
Lauren MacMullan - Wreck-It Ralph Lauren MacMullan
as Additional Voices (voice)
Mona Marshall - Wreck-It Ralph Mona Marshall
as Additional Voices (voice)
Scott Menville - Wreck-It Ralph Scott Menville
as Additional Voices (voice)
Laraine Newman - Wreck-It Ralph Laraine Newman
as Additional Voices (voice)
Paul Pape - Wreck-It Ralph Paul Pape
as Additional Voices (voice)
Lynwood Robinson - Wreck-It Ralph Lynwood Robinson
as Additional Voices (voice)
Trenton Rogers - Wreck-It Ralph Trenton Rogers
as Additional Voices (voice)
Jadon Sand - Wreck-It Ralph Jadon Sand
as Additional Voices (voice)
Kath Soucie - Wreck-It Ralph Kath Soucie
as Additional Voices (voice)
April Stewart - Wreck-It Ralph April Stewart
as Additional Voices (voice)
Fred Tatasciore - Wreck-It Ralph Fred Tatasciore
as Additional Voices (voice)
Jennifer Christine Vera - Wreck-It Ralph Jennifer Christine Vera
as Additional Voices (voice)
E.G. Daily - Wreck-It Ralph E.G. Daily
as Additional Voices (voice)
Will Deters - Wreck-It Ralph Will Deters
as Additional Voices (voice)
Tyler Ganus - Wreck-It Ralph Tyler Ganus
as Additional Voices (voice)

ჯგუფი

Directing Rich Moore Director
Production Monica Lago-Kaytis Producer
Production John Lasseter Executive Producer
Production Clark Spencer Producer
Production Jamie Sparer Roberts Casting
Crew Brent W. Hall Post Production Supervisor
Visual Effects Mike Huang Animation Supervisor
Writing Jennifer Lee Screenplay
Writing Phil Johnston Screenplay
Visual Effects Joe Pitt Visual Development
Camera Thomas Baker Camera Department Manager
Lighting Justin Hammond Lighting Artist
Writing Nicole Mitchell Storyboard
Art Bill Schwab Art Department Manager
Visual Effects Mitja Rabar Animation
Directing Rick Moore Layout
Directing Matsune Suzuki Layout
Directing Merrick Rustia Layout
Visual Effects Jessie Erikson Visual Effects
Production Kristen Caplan Production Supervisor
Lighting Roger Huynh Lighting Artist
Art Andre Medina Art Department Manager
Writing Rich Moore Story
Writing Jim Reardon Story
Crew John C. Reilly Additional Writing
Production Cymbre Walk Casting Associate
Production Terri Douglas Casting
Sound Earl Ghaffari Music Editor
Sound Henry Jackman Original Music Composer
Art Mike Gabriel Production Design
Art Ian Gooding Art Direction
Crew Mark Henley Cinematography
Crew Julio Macat Lighting Camera
Crew Lynwood Robinson Thanks
Editing Ivan Bilancio Additional Editing
Sound David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
Editing Eliot Milbourn Digital Intermediate
Editing Tim Mertens Editor
Editing Julie Rogers Additional Editing
Editing William J. Caparella Additional Editing
Visual Effects Renato Dos Anjos Animation Supervisor
Visual Effects Alberto Abril Animation
Visual Effects Darrin Butters Animation
Visual Effects Andrew Chesworth Animation
Visual Effects Youngjae Choi Animation
Visual Effects Jocelyn Cofer Animation
Visual Effects Christopher Cordingley Animation
Visual Effects Rahul Dabholkar Animation
Visual Effects Claudio de Oliveira Animation
Visual Effects Paulo Diaz Animation
Visual Effects Adam Dykstra Animation
Visual Effects Nathan Engelhardt Animation
Visual Effects Isaak Fernandez Animation
Visual Effects Chadd Ferron Animation
Visual Effects Jason Figliozzi Animation
Visual Effects Michael Franceschi Animation
Visual Effects Mario Furmanczyk Animation
Visual Effects Minor Gaytan Animation
Visual Effects Adam Green Animation
Visual Effects Jennifer Hager Animation
Visual Effects Ryan Hobbiebrunken Animation
Visual Effects Brent Homman Animation
Visual Effects Darrell W. Johnson Animation
Visual Effects John Kahrs Animation
Visual Effects Micheal Kilm Animation
Visual Effects Bert Klein Animation
Visual Effects Mike Klim Animation
Visual Effects Daniel Klug Animation
Visual Effects Matt Kummer Animation
Visual Effects Amy Lawson Smeed Animation
Visual Effects Andrew Lawson Animation
Visual Effects Hyun Min Lee Animation
Visual Effects Kira Lehtomaki Animation
Visual Effects Cory Loftis Animation
Visual Effects Miyuki Kanno Long Animation
Visual Effects Stephane Mangin Animation
Visual Effects Kelly McClanahan Animation
Visual Effects Brian Menz Animation
Visual Effects Prothais Nicolas Animation
Visual Effects Patrick Osborne Animation
Visual Effects Daniel Martín Peixe Animation
Visual Effects Malcon Pierce Animation
Visual Effects Nik Ranieri Animation
Visual Effects Joel Reid Animation
Visual Effects Henry Sato Jr. Animation
Visual Effects Chad Sellers Animation
Visual Effects Benson Shum Animation
Visual Effects Christian So Animation
Visual Effects Rastko Stefanovic Animation
Visual Effects Wayne Unten Animation
Visual Effects Danny Wawrzaszek Animation
Visual Effects Christopher D. Williams Animation
Visual Effects Mark Williams Animation
Visual Effects Rebecca Wilson Bresee Animation
Visual Effects John Wong Animation
Visual Effects Hyrum Virl Osmond Animation
Visual Effects Lisa Allen Animation
Visual Effects Robert Christian Huth Animation
Visual Effects Clay Kaytis Animation
Visual Effects Clay Kaytis Opening/Ending Animation
Directing Rob Dressel Layout
Editing Alex McDonnell Assistant Editor
Crew Sean D. Jenkins CG Supervisor
Production Dave K. Komorowski Character Technical Supervisor
Visual Effects Jan Berger Creature Technical Director
Visual Effects Jesus Canal Creature Technical Director
Visual Effects Jennifer Downs Creature Technical Director
Visual Effects Hubert Leo Creature Technical Director
Visual Effects Nicklas Puetz Creature Technical Director
Visual Effects Edward Robbins Creature Technical Director
Visual Effects Carlos Cabral Creature Technical Director
Visual Effects Glen Claybrook Creature Technical Director
Visual Effects Erik Eulen Creature Technical Director
Visual Effects Lyndsey Horton Creature Technical Director
Visual Effects Michael Stieber Creature Technical Director
Visual Effects David J. Suroviec Creature Technical Director
Visual Effects Marc Thyng Creature Technical Director
Visual Effects Hidetaka Yosumi Creature Technical Director
Visual Effects Alec Fredericks Creature Technical Director
Visual Effects David S. Dunn Creature Technical Director
Editing Jim Passon Color Timer
Crew Dominic Lewis Additional Music
Crew Alfred Montejano Additional Music
Sound Nick Glennie-Smith Conductor
Visual Effects Ryan Lang Lead Character Designer
Visual Effects Cory Loftis Lead Character Designer
Visual Effects Lorelay Bove Lead Character Designer
Sound Marshall Winn Dialogue Editor
Sound Andy Potvin Dolby Consultant
Crew Chris Montan Executive Music Producer
Production Frank William Knittel Finance
Production Linda Y. Matsuoka Finance
Editing Karen A. White First Assistant Editor
Sound Dennie Thorpe Foley
Sound Jana Vance Foley
Sound Dee Selby Foley Editor
Sound Luke Dunn Gielmuda Foley Editor
Lighting Corey Butler Lighting Artist
Lighting Cheryl Davis Lighting Artist
Lighting Ryan DeYoung Lighting Artist
Lighting Quentin Frost Lighting Artist
Lighting Mark Gelfuso Lighting Artist
Lighting Richard Gouge Lighting Artist
Lighting Adrian Iler Lighting Artist
Lighting Katherine Ipjian Lighting Artist
Lighting Jongo Lighting Artist
Lighting Enrique Munoz Lighting Artist
Lighting Derek Nelson Lighting Artist
Lighting Eileen O'Neill Lighting Artist
Lighting Katie Reihman Lighting Artist
Lighting Felipe Ruiz Reyes Lighting Artist
Lighting Amol Sathe Lighting Artist
Lighting Wally Schaab Lighting Artist
Lighting Josh Staub Lighting Artist
Lighting Ka Yaw Tan Lighting Artist
Lighting Thomas DesJardins Lighting Artist
Lighting Jason MacLeod Lighting Artist
Lighting Michelle Lee Robinson Lighting Artist
Lighting Larry Wu Lighting Artist
Lighting Robert Showalter Lighting Production Assistant
Lighting Robert L. Miles Lighting Supervisor
Lighting Jorge Obregon Lighting Supervisor
Lighting Mark Siegel Lighting Supervisor
Lighting Chris Springfield Lighting Supervisor
Lighting Jennifer Yu Lighting Supervisor
Lighting Paula Goldstein Lighting Supervisor
Crew Kevin Bolen Mix Technician
Crew Tony Sereno Mix Technician
Visual Effects Suzan Kim Modeling
Visual Effects Virgilio John Aquino Modeling
Visual Effects Shaun Absher Modeling
Visual Effects Brien Hindman Modeling
Visual Effects Eryn Katz Modeling
Visual Effects Jon Krummel Modeling
Visual Effects Clayton Osmus Modeling
Visual Effects Samy Segura Modeling
Visual Effects Ryan Tottle Modeling
Sound Alan Meyerson Scoring Mixer
Sound Tom MacDougall Music Supervisor
Sound Matt Chamberlain Musician
Sound James Thatcher Musician
Sound Andrew Synowiec Musician
Sound Fred Kron Musician
Sound Wade Culbreath Musician
Sound Eric Bradley Musician
Sound Stephen Coleman Orchestrator
Sound Andrew Kinney Orchestrator
Sound Dave Metzger Orchestrator
Sound Thomas Pasatieri Orchestrator
Sound John Ashton Thomas Orchestrator
Sound Gabriel Guy ADR & Dubbing
Sound Bill Higley ADR & Dubbing
Sound Doc Kane ADR & Dubbing
Visual Effects Caitlin Coons Animation Production Assistant
Visual Effects Melissa Genoshe Animation Production Assistant
Production Jeremy Costello Production Supervisor
Production Angela Frances D'Anna Production Supervisor
Production Christopher Kracker Production Supervisor
Production Brooke Randolph Production Supervisor
Production Tucker Gilmore Production Supervisor
Sound Lori Castro Sound Mixer
Sound Ronald G. Roumas Sound Recordist
Sound Stephen Urata Sound Recordist
Sound Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Lighting John Kahwaty Rigging Supervisor
Lighting Gregory Smith Rigging Supervisor
Crew Greg Loskorn Score Engineer
Crew Garret Sakura Software Engineer
Crew Meghan Gillet Software Engineer
Sound Gary Rydstrom Sound Designer
Sound J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Sound E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Sound Ric Schnupp Sound Recordist
Crew Amanda Dyar Special Effects
Crew Cynthia Ballardo Thanks
Crew Roy Gilbrecht Thanks
Crew Rosendo Hernandez Thanks
Crew Kenneth Kenyon Thanks
Crew Dylan Lacewell Thanks
Crew Renato Lattanzi Thanks
Crew Elisa Muffleman Thanks
Crew Tyler Nausley Thanks
Crew John Robert Perry Thanks
Directing Kelly Feeg Script Supervisor
Crew Doug Bennett Supervising Animator
Crew Mark Mitchell Supervising Animator
Crew Zach Parrish Supervising Animator
Crew Tony Smeed Supervising Animator
Crew Marlon Nowe Supervising Animator
Sound Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Crew Rik Bomberger Systems Administrators & Support
Crew Michael McClure Systems Administrators & Support
Crew Kimberly M. Rios Systems Administrators & Support
Visual Effects Ricardo F. Delgado Visual Development
Visual Effects James Finn Visual Development
Visual Effects Ryan Lang Visual Development
Visual Effects Victoria Ying Visual Development
Visual Effects Joshua Fry Visual Effects
Visual Effects Bob Bennett VFX Artist
Visual Effects Peter DeMund VFX Artist
Visual Effects Ian J. Coony VFX Artist
Visual Effects Ravindra Dwivedi VFX Artist
Visual Effects Allan Gersten VFX Artist
Visual Effects Christopher Hendryx VFX Artist
Visual Effects MacDuff Knox VFX Artist
Visual Effects Daniel Naulin VFX Artist
Visual Effects Adrian Tehao Niu VFX Artist
Visual Effects Hendrik Panz VFX Artist
Visual Effects Karen Smith VFX Artist
Visual Effects Joon Taik Song VFX Artist
Visual Effects Zhang Xiao VFX Artist
Visual Effects Scott Kersavage VFX Artist
Production Trenton Rogers ADR Voice Casting
Visual Effects Sarah Airriess Additional Effects Development
Visual Effects Claire Keane Additional Effects Development
Visual Effects Glen Keane Additional Effects Development
Visual Effects Bruce W. Smith Additional Effects Development
Visual Effects Bobby Pontillas Additional Effects Development