უყურე The Croods

უყურე The Croods

The Croods (2013)

მძაფრსიუჟეტიანისათავგადასავლომულტფილმიკომედიასაოჯახოფენტეზი

დირექტორები: Kirk De Micco, Chris Sanders.
მწერალი: Chris Sanders

movavi-3d-video-player

ნაკადი The Croods ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები The Croods უყუროთ ონლაინ, უყურე The Croods უფასო ფილმები, ფილმები The Croods უყუროთ უფასო, The Croods უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები The Croods უყუროთ უფასოდ, უყურე The Croods ნაკადი ამჟამად, ფილმები The Croods, ფილმები The Croods უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ The Croods ფილმები

The Croods Review

Affiano Arcuri Spain

The first time I watched it, I thought it was just kinda weird only because I didn't expect any of it. But after rewatching it, the movie was awesome!

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Ice Age
უყურე Gladiator
უყურე となりのトトロ
უყურე Despicable Me 2
უყურე Ice Age: Collision Course
უყურე Commando
უყურე Mary Poppins
უყურე 崖の上のポニョ
უყურე Mamma Mia!
უყურე Kill Bill: Vol. 2
უყურე Meet the Fockers
უყურე Magnolia
უყურე American History X
უყურე Dirty Dancing
უყურე Bridget Jones's Diary
უყურე Troy
უყურე There Will Be Blood
უყურე The Tree of Life

როლებში

Nicolas Cage - The Croods Nicolas Cage
as Grug Crood (voice)
Emma Stone - The Croods Emma Stone
as Eep Crood (voice)
Ryan Reynolds - The Croods Ryan Reynolds
as Guy (voice)
Catherine Keener - The Croods Catherine Keener
as Ugga Crood (voice)
Cloris Leachman - The Croods Cloris Leachman
as Gran Crood (voice)
Clark Duke - The Croods Clark Duke
as Thunk Crood (voice)
Chris Sanders - The Croods Chris Sanders
as Belt (voice)
Randy Thom - The Croods Randy Thom
as Sandy Crood (voice)

ჯგუფი

Directing Kirk De Micco Director
Directing Chris Sanders Director
Writing Kirk De Micco Writer
Writing Chris Sanders Screenplay
Writing John Cleese Writer
Production Kristine Belson Producer
Production Jane Hartwell Producer
Sound Alan Silvestri Music
Crew Yong Duk Jhun Cinematography
Visual Effects James Baxter Animation
Crew David Lee Digital Producer
Visual Effects Steve Cunningham Animation
Art Simon Rodgers Art Department Manager
Art Shane Prigmore Art Department Manager
Editing Darren T. Holmes Editor
Production Leslee Feldman Casting
Production Christi Soper Casting
Art Christophe Lautrette Production Design
Art Paul Duncan Art Direction
Art Dominique Louis Art Direction
Editing Erika Dapkewicz Additional Editing
Sound Peter Cobbin Additional Sound Re-Recordist
Visual Effects Bill Kaufmann Additional Effects Development
Visual Effects Paul Lasaine Additional Effects Development
Visual Effects Facundo Rabaudi Additional Effects Development
Visual Effects Pierre-Olivier Vincent Additional Effects Development
Visual Effects Nate Wragg Additional Effects Development
Visual Effects Michael Yamada Additional Effects Development
Visual Effects Felix Yoon Additional Effects Development
Visual Effects Griselda Sastrawinata Additional Effects Development
Visual Effects Jason William Scheier Additional Effects Development
Visual Effects Ronald A. Kurniawan Additional Effects Development
Visual Effects Simon Valdimir Varela Additional Effects Development
Production JoAnn Bianchi Administration
Production Grace Bisel Administration
Production Nicholas Brandt Administration
Production Abe Brown Administration
Production Sam Hinton Administration
Production Beth Jankus Administration
Production Rich Lee Administration
Production Carole Sue Lipman Administration
Production Sue Harrison Marchant Administration
Production Grace Marrufo Administration
Production Joe Park Administration
Production Cristina Schweitzer Administration
Production Julie Sherwood Administration
Production Shawnis Tinker Administration
Production Trisha Vo Administration
Production Peggy Wayne Administration
Production Debbie L. O'Keeffe Administration
Production Kevin D. Engle Administration
Production Michele Lyn Reed Administration
Visual Effects Kevin Burrows Animation Department Coordinator
Visual Effects Line Korsgaard Andersen Animation Supervisor
Visual Effects Fredrik Nilsson Animation Supervisor
Visual Effects Kristof Serrand Animation Supervisor
Visual Effects Jakob Hjort Jensen Animation Supervisor
Visual Effects Sean Sexton Animation Supervisor
Visual Effects Jamaal Bradley Animation
Visual Effects Nayoun Charoenchai Animation
Visual Effects Sujit Chatterjee Animation
Visual Effects David Couchariere Animation
Visual Effects Bill Diaz Animation
Visual Effects Raffaella Filipponi Animation
Visual Effects Thomas Grummt Animation
Visual Effects Jennifer E. Harlow Animation
Visual Effects Steve Horrocks Animation
Visual Effects Scott C. Lemmer Animation
Visual Effects Ken Morrissey Animation
Visual Effects Rajesh P.K. Animation
Visual Effects Irene Parkins Animation
Visual Effects Jason Ryan Animation
Visual Effects Liron Topaz Animation
Visual Effects Greg Whittaker Animation
Visual Effects Kathy Zielinski Animation
Visual Effects James Hull Animation
Visual Effects Michael Kiely Animation
Visual Effects Michael C. Walling Animation
Visual Effects Morgan N. Greene Animation
Visual Effects Roberto Espanto Domingo Animation
Editing Adam DesCombes Assistant Editor
Editing David M. Poole Assistant Editor
Editing Joseph R. Thygesen Assistant Editor
Editing Michelle Cabalu Assistant Editor
Crew Leff Lefferts Sound Design Assistant
Sound Benjamin A. Burtt Assistant Sound Editor
Editing C.K. Horness Associate Editor
Editing Ellen Keneshea Associate Editor
Editing Mary Blee Associate Editor
Crew Melissa G. Baldwin Legal Services
Crew Vinnie Bowling Legal Services
Crew Yolanda Cooley Legal Services
Crew Marica De La Lastra Legal Services
Crew Marissa Downey Legal Services
Crew David Estrada Legal Services
Crew Chris Fahland Legal Services
Crew Elissa Faye Legal Services
Crew Cheryl Friedman Legal Services
Crew Matt Garland Legal Services
Crew Maggie Gibb Legal Services
Crew Catherine D. Giddings Legal Services
Crew Faith Gloria Legal Services
Crew Kyle Goins Legal Services
Crew Richard Hamner Jr. Legal Services
Crew Bethany Haptas Legal Services
Crew Abby Harris Legal Services
Crew Paul Iannicelli Legal Services
Crew Robbin Kelley Legal Services
Crew Robert Kelly Legal Services
Crew Jennifer Kuo Legal Services
Crew Alison Lima Legal Services
Crew Christopher C. Miller Legal Services
Crew Kirsten Milliken Legal Services
Crew Adria Munnerlyn Legal Services
Crew Kam Naderi Legal Services
Crew Katherine O'Connor Legal Services
Crew Julie Shikiya-Pascucci Legal Services
Crew Martha Shipway Legal Services
Crew Mona Shokrai Legal Services
Crew Susan Souther Legal Services
Crew Lynn Stepney Legal Services
Crew Jennifer Vanse Talluto Legal Services
Crew Joni Torres Legal Services
Crew Todd Whitford Legal Services
Crew Amie Woolweber Legal Services
Crew Alissa Rowinsky Wright Legal Services
Crew Cathleen Brown Legal Services
Production Sara Zebrack Casting Assistant
Production Brittany Cope Casting Associate
Production Mollie Gamo Casting Associate
Visual Effects Carter Goodrich Character Designer
Visual Effects Takao Noguchi Character Designer
Visual Effects Shannon Tindle Character Designer
Visual Effects Tony Siruno Character Designer
Visual Effects Joseph C. Moshier Character Designer
Visual Effects David Hubert Lead Animator
Visual Effects David Weatherly Lead Animator
Visual Effects Willy Harber Lead Animator
Visual Effects Hans Dastrup Lead Animator
Crew Hans Dastrup Supervising Animator
Visual Effects Zsoka Barkacs Creature Technical Director
Visual Effects Won Young Byun Creature Technical Director
Visual Effects Valentina Ercolani Creature Technical Director
Visual Effects Yukinori Inagaki Creature Technical Director
Visual Effects Hyun Seung Kim Creature Technical Director
Visual Effects Seonhwa Kim Creature Technical Director
Visual Effects Cliff B. Mitchell Creature Technical Director
Visual Effects Koji Morihiro Creature Technical Director
Visual Effects Kendal Sager Creature Technical Director
Visual Effects Davide La Sala Creature Technical Director
Visual Effects Jeffrey Smith Creature Technical Director
Visual Effects Kristafer Vale Creature Technical Director
Sound Brian Chumney Dialogue Editor
Crew Rain Angeles Systems Administrators & Support
Crew Michael K. Bassler Systems Administrators & Support
Crew Shawn Bohonos Systems Administrators & Support
Crew Steven Chen Systems Administrators & Support
Crew Chris De Zorzi Systems Administrators & Support
Crew Dj Downey Systems Administrators & Support
Crew Alireza Estakhrian Systems Administrators & Support
Crew Bart Feliciano Systems Administrators & Support
Crew Anes Khalifa Hadrez Systems Administrators & Support
Crew John Harris Systems Administrators & Support
Crew Herman Hong Systems Administrators & Support
Crew Anthony C. Lanni Systems Administrators & Support
Crew Derek Mann Systems Administrators & Support
Crew David McClure Systems Administrators & Support
Crew Michael Perry Systems Administrators & Support
Crew Alvin Tenpo Systems Administrators & Support
Crew Rogelio Yañez Systems Administrators & Support
Crew Dave Dinsmore Systems Administrators & Support
Crew Jorge Juan González Systems Administrators & Support
Crew Julio C. Talavera Systems Administrators & Support
Crew Scott Kilty Systems Administrators & Support
Crew Todd Maugh Systems Administrators & Support
Production James Beshears Executive In Charge Of Post Production
Editing Danielle Duran Editorial Coordinator
Editing Jim Passon Color Timer
Production Terri Anderson Finance
Production Kristine Borchard Finance
Production Cathy Brillon Finance
Production Patti Burke Finance
Production Monique Buttle Finance
Production Lisa Chan Finance
Production Katie Colyer Finance
Production Christopher Cruz Finance
Production Bruce Daitch Finance
Production Pavina Desai Finance
Production Laura Fratianne Finance
Production Jason Fujimoto Finance
Production Vandana Gomez Finance
Production Michael Hatch Finance
Production Cheryl Jordan Finance
Production Tami Keaton Finance
Production Kelly Kirby Finance
Production Vicki Lan Finance
Production Fern Lee Finance
Production Stephanie Lee Finance
Production Steven Lewandowski Finance
Production Matthew Lifson Finance
Production Sherry Liu Finance
Production Sara Lopez Finance
Production Jane Maltby Finance
Production Martha Manchanda Finance
Production Gwendolyn Mason Finance
Production Ann Mata Finance
Production Abbey Meris Finance
Production Victor Nevarez Finance
Production Shannon Olivas Finance
Production Angela Page Finance
Production Ariga Parseghian Finance
Production Ross Pebley Finance
Production Velvet Philipps Finance
Production Susan Ray Finance
Production Shellie Robin Finance
Production John Romeo Finance
Production Alexis Settles Finance
Production Max Sherman Finance
Production Kris Sims-Roethel Finance
Production Jessica Tatoian Finance
Production Betty Tom Finance
Production Dianne Waldman Finance
Production Nate Willits Finance
Production Bailey Wong Finance
Production Debbie A. Rosell Finance
Production Kathleen Marie-Frainier Fredrickson Finance
Production Tina Tseng Finance
Editing Sheri Galloway First Assistant Editor
Sound Jana Vance Foley
Sound Dennie Thorpe Foley
Sound Sue Fox Foley Editor
Sound Pascal Garneau Foley Editor
Lighting Kenneth Brain Lighting Artist
Lighting Angela M. Eliasz Lighting Artist
Lighting Shane Glading Lighting Artist
Lighting Ian Jenkins Lighting Artist
Lighting Kenny Lam Lighting Artist
Lighting Tim Llewellyn Lighting Artist
Lighting Rupali Parekh Lighting Artist
Lighting Roman Robbins Lighting Artist
Lighting Curt Stewart Lighting Artist
Lighting Eugene Wen Lighting Artist
Lighting Priyes Shah Lighting Artist
Lighting Ruhi Sinha Lighting Artist
Lighting Shadi Almassizadeh Lighting Supervisor
Lighting Jonathan Harman Lighting Supervisor
Lighting Bert Poole Lighting Supervisor
Visual Effects Jason Baldwin Modeling
Visual Effects Philippe Brochu Modeling
Visual Effects Joachim de Brunier Modeling
Visual Effects Craig Dowsett Modeling
Visual Effects Jaewon Lee Modeling
Visual Effects Jeff Wagner Modeling
Visual Effects Phil Zucco Modeling
Visual Effects Emmanuel Fragelus Modeling
Visual Effects Jeff Hayes Character Modelling Supervisor
Sound Joe E. Rand Music Editor
Sound Paul Kegg Musician
Sound Nicholas Bucknall Musician
Sound Roger Linley Musician
Sound Ralph Salmins Musician
Sound Anna Noakes Musician
Sound Skaila Kanga Musician
Sound Andrew Crowley Musician
Sound Victor Pesavento Orchestrator
Sound William Ross Orchestrator
Sound John Ashton Thomas Orchestrator
Crew Alex Cardullo Post Production Assistant
Crew John Geller Post Production Assistant
Crew Chris Hewitt Post Production Assistant
Crew Andrew Birch Post-Production Manager
Crew David Yanover Post Production Supervisor
Production Dennis Park Production Accountant
Production Tripp Hudson Executive In Charge Of Production
Production Rebecca Huntley Executive In Charge Of Production
Production Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
Production Bruce Seifert Executive In Charge Of Production
Production Darci Zalvin Executive In Charge Of Production
Production Michael J. Henderson Executive In Charge Of Production
Production Beth Hofer Executive In Charge Of Production
Production Daniela Mazzucato Production Manager
Production Jed Schlanger Production Manager
Visual Effects Kara Oropallo Animation Supervisor
Visual Effects Michelle Jurado Staphylas Animation Supervisor
Production Karen Barnash Character Technical Supervisor
Lighting Steven Schweickart Lighting Supervisor
Directing Robert Briggs Script Supervisor
Sound Carlos Sotolongo Sound Re-Recording Mixer
Sound Ronald G. Roumas Sound Recordist
Sound Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Sound J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Sound Mac Smith Sound Effects Editor
Crew Peter Lord Thanks
Crew David Sproxton Thanks
Directing Jabari Phillips Script Coordinator
Visual Effects Arthur Fong Visual Development
Visual Effects Tianyi Han Visual Development
Visual Effects Leighton Hickman Visual Development
Visual Effects Emil Mitev Visual Development
Visual Effects Nicolas Weis Visual Development
Visual Effects Margaret Wuller Visual Development
Visual Effects Brett Nystul Visual Development
Visual Effects Huy K. Nguyen Visual Development
Visual Effects Markus Manninen Visual Effects Supervisor
Art Ariandy Chandra Title Designer