უყურე Deep Blue Sea 2

უყურე Deep Blue Sea 2

Deep Blue Sea 2 (2018)

ფანტასტიკასაშინელებამძაფრსიუჟეტიანი

დირექტორი: Darin Scott

movavi-3d-video-player

ნაკადი Deep Blue Sea 2 ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Deep Blue Sea 2 უყუროთ ონლაინ, უყურე Deep Blue Sea 2 უფასო ფილმები, ფილმები Deep Blue Sea 2 უყუროთ უფასო, Deep Blue Sea 2 უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Deep Blue Sea 2 უყუროთ უფასოდ, უყურე Deep Blue Sea 2 ნაკადი ამჟამად, ფილმები Deep Blue Sea 2, ფილმები Deep Blue Sea 2 უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Deep Blue Sea 2 ფილმები

Deep Blue Sea 2 Review

Torsten Schmitt Germany

I love this movie and I am just now watching them again.

Edvard Mikaelsen Greenland

Its a great movie. I'll watch it every time I see its on.

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Belko Experiment
უყურე Silent Hill
უყურე Split
უყურე Blade
უყურე Jaws
უყურე GoodFellas
უყურე Never Back Down
უყურე Alien: Covenant
უყურე The Equalizer
უყურე Maze Runner: The Death Cure
უყურე Jigsaw
უყურე ...E tu vivrai nel terrore! L'aldilà
უყურე Never Back Down: No Surrender
უყურე Jaws 2
უყურე Zombi 3
უყურე Brawl in Cell Block 99
უყურე Mortal Kombat
უყურე The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

როლებში

Danielle Savre - Deep Blue Sea 2 Danielle Savre
as Misty Calhoun
Rob Mayes - Deep Blue Sea 2 Rob Mayes
as Trent Slater
Michael Beach - Deep Blue Sea 2 Michael Beach
as Carl Durant
Nathan Lynn - Deep Blue Sea 2 Nathan Lynn
as Aaron Ellroy
Kim Syster - Deep Blue Sea 2 Kim Syster
as Leslie Kim
Jeremy Jess Boado - Deep Blue Sea 2 Jeremy Jess Boado
as Daniel Kim
Adrian Collins - Deep Blue Sea 2 Adrian Collins
as Mike Shutello
Cameron Robertson - Deep Blue Sea 2 Cameron Robertson
as Josh Hooper
Darron Meyer - Deep Blue Sea 2 Darron Meyer
as Craig Burns
Marc Hyland - Deep Blue Sea 2 Marc Hyland
as Ruhengeri
Tamer Burjaq - Deep Blue Sea 2 Tamer Burjaq
as Kwame

ჯგუფი

Directing Darin Scott Director
Production Tom Siegrist Producer
Sound Sean Murray Original Music Composer
Camera Thomas L. Challaway Director of Photography
Art Franz Lewis Production Design
Production Tom Keniston Executive Producer
Writing Hans Rodionoff Story
Editing Michael Trent Editor
Production Harriet Greenspan Casting
Production David Wicht Co-Producer
Writing Hans Rodionoff Teleplay
Writing Erik Patterson Teleplay
Writing Jessica Scott Teleplay
Costume & Make-Up Dihantus Engelbrecht Costume Design
Costume & Make-Up Juanette Van Der Merwe Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Niqui da Silva Makeup Designer
Directing Andre Weavind First Assistant Director
Art Shakeela Kingzley Art Department Coordinator
Crew Norman Jardim Carpenter
Art Hugo Queiroga Construction Manager
Art Mark Risk Storyboard Artist
Sound Jason Oliver ADR Mixer
Sound Barry Donnelly ADR Recordist
Sound Claire Hesom Boom Operator
Sound Travis Crotts Dialogue Editor
Sound Travis Crotts Foley Editor
Crew Kurt Godwin Mix Technician
Sound Fred Paragano Sound Re-Recording Mixer
Sound Clayton Weber Sound Re-Recording Mixer
Sound Clayton Weber Supervising Sound Editor
Crew Lise-Marie Bothma Special Effects Coordinator
Visual Effects Max Poolman Special Effects Supervisor
Crew Darrin Hofmeyr CG Supervisor
Visual Effects Byron Tofas Compositing Lead
Crew Sven Hohmeier Compositor
Crew Dylan Palmboom Compositor
Crew Angelo Beceiro Collinicos Compositor
Visual Effects Christopher Bekker Digital Compositor
Visual Effects Annel Rautenbach Digital Compositor
Visual Effects David Jose Ferreira Digital Compositor
Visual Effects Tyla Koen Digital Compositor
Visual Effects Mathapo Tlou Digital Compositor
Visual Effects Douw van Niekerk Digital Compositor
Visual Effects Carelize Jacobs Digital Compositor
Crew Maria Friesen Visual Effects Editor
Crew Stephanie Traut Visual Effects Editor
Visual Effects Marc Bloch Visual Effects Supervisor
Visual Effects Marco Raposo de Barbosa Visual Effects Supervisor
Camera Guy Hodgen "B" Camera Operator
Camera Lwazi Jokazi Assistant Grip
Camera Anele Thobi Assistant Grip
Camera Jason Venter Best Boy Grip
Camera Riyaad Majiet Best Boy Grip
Camera Sven Vosloo "A" Camera Operator
Camera Sven Vosloo Second Unit Director of Photography
Camera Damien Walsh Focus Puller
Camera Jonathan Kyle Focus Puller
Camera Casey van der Touw Camera Loader
Camera Ezra Van Schalkwyk Camera Loader
Camera Nigel Tompkins Digital Imaging Technician
Lighting Julius Ndakwa Electrician
Lighting Justice Amadi Electrician
Lighting Moses Makateng Electrician
Camera Adrian Boerlage First Assistant Camera
Lighting Guy Stallard Gaffer
Camera Zaheer Ismail Grip
Camera Wayne Richards Grip
Camera Roderick Dean Smith Key Grip
Camera Mark Forster Key Grip
Camera Brendon Bennett Underwater Camera
Production Craig Swanepoel Extras Casting
Costume & Make-Up Misha du Toit Costume Supervisor
Editing Matt McFarland Digital Intermediate Colorist
Editing Bruce Lomet Digital Intermediate Producer
Production Johan van Huyssteen Location Manager
Sound Christopher M. Foster Music Editor
Camera Jan Du Toit Epk Camera Operator
Crew Fraser James Marine Coordinator
Directing Ashley Aldworth Script Supervisor
Crew Helene Turvey Unit Publicist