უყურე ბოჰემური რაფსოდია

უყურე ბოჰემური რაფსოდია

ბოჰემური რაფსოდია (2018)

დრამამუსიკა

ლეგენდარული როკ ჯგუფის ქვინის ისტორია და წამყვანი მომღერალი ფრედი მერკურის ცხოვრება

დირექტორი: Bryan Singer
მწერალი: Anthony McCarten

movavi-3d-video-player

ნაკადი ბოჰემური რაფსოდია ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები ბოჰემური რაფსოდია უყუროთ ონლაინ, უყურე ბოჰემური რაფსოდია უფასო ფილმები, ფილმები ბოჰემური რაფსოდია უყუროთ უფასო, ბოჰემური რაფსოდია უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები ბოჰემური რაფსოდია უყუროთ უფასოდ, უყურე ბოჰემური რაფსოდია ნაკადი ამჟამად, ფილმები ბოჰემური რაფსოდია, ფილმები ბოჰემური რაფსოდია უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ ბოჰემური რაფსოდია ფილმები

ბოჰემური რაფსოდია Review

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

Torsten Schmitt Germany

I love this movie and I am just now watching them again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Rocketman
უყურე Dallas Buyers Club
უყურე Milk
უყურე The Imitation Game
უყურე The Normal Heart
უყურე Breakfast on Pluto
უყურე GoodFellas
უყურე The Perks of Being a Wallflower
უყურე 6 Days
უყურე სიყვარულით, საიმონი
უყურე მწვანე წიგნი
უყურე Spotlight
უყურე მარია, შოტლანდიის დედოფალი
უყურე Boy Erased
უყურე The Front Runner
უყურე The House That Jack Built
უყურე Philadelphia
უყურე Climax

როლებში

Rami Malek - ბოჰემური რაფსოდია Rami Malek
as Freddie Mercury
Gwilym Lee - ბოჰემური რაფსოდია Gwilym Lee
as Brian May
Ben Hardy - ბოჰემური რაფსოდია Ben Hardy
as Roger Taylor
Joseph Mazzello - ბოჰემური რაფსოდია Joseph Mazzello
as John Deacon
Lucy Boynton - ბოჰემური რაფსოდია Lucy Boynton
as Mary Austin
Aidan Gillen - ბოჰემური რაფსოდია Aidan Gillen
as John Reid
Allen Leech - ბოჰემური რაფსოდია Allen Leech
as Paul Prenter
Tom Hollander - ბოჰემური რაფსოდია Tom Hollander
as Jim Beach
Mike Myers - ბოჰემური რაფსოდია Mike Myers
as Ray Foster
Aaron McCusker - ბოჰემური რაფსოდია Aaron McCusker
as Jim Hutton
Meneka Das - ბოჰემური რაფსოდია Meneka Das
as Jer Bulsara
Ace Bhatti - ბოჰემური რაფსოდია Ace Bhatti
as Bomi Bulsara
Priya Blackburn - ბოჰემური რაფსოდია Priya Blackburn
as Kashmira Bulsara
Max Bennett - ბოჰემური რაფსოდია Max Bennett
as David
Dermot Murphy - ბოჰემური რაფსოდია Dermot Murphy
as Bob Geldof
Dickie Beau - ბოჰემური რაფსოდია Dickie Beau
as Kenny Everett
Jack Roth - ბოჰემური რაფსოდია Jack Roth
as Tim Staffell
Neil Fox-Roberts - ბოჰემური რაფსოდია Neil Fox-Roberts
as Mr. Austin
Jess Radomska - ბოჰემური რაფსოდია Jess Radomska
as Cheryl
Michelle Duncan - ბოჰემური რაფსოდია Michelle Duncan
as Shelley Stern
Ross Green - ბოჰემური რაფსოდია Ross Green
as Reporter 1
Bruce Mackinnon - ბოჰემური რაფსოდია Bruce Mackinnon
as Reporter 2
Joshua Higgott - ბოჰემური რაფსოდია Joshua Higgott
as Reporter 3
Pat Lally - ბოჰემური რაფსოდია Pat Lally
as Reporter 4
William Owen - ბოჰემური რაფსოდია William Owen
as Reporter 5
Philip Andrew - ბოჰემური რაფსოდია Philip Andrew
as Reinhold Mack
Tim Plester - ბოჰემური რაფსოდია Tim Plester
as RT Baker
Felipe Bejarano - ბოჰემური რაფსოდია Felipe Bejarano
as Brazilian Crewman
Kieran Hardcastle - ბოჰემური რაფსოდია Kieran Hardcastle
as Heathrow Baggage Handler
Martin Oelbermann - ბოჰემური რაფსოდია Martin Oelbermann
as German TV Journalist
Ian Gabriel Dumdum - ბოჰემური რაფსოდია Ian Gabriel Dumdum
as Hospital Doctor
Matt Greenwood - ბოჰემური რაფსოდია Matt Greenwood
as Young Man at Clinic
Royce Cronin - ბოჰემური რაფსოდია Royce Cronin
as TV Director
James MacLaren - ბოჰემური რაფსოდია James MacLaren
as A & R Man
Andrew Bowerman - ბოჰემური რაფსოდია Andrew Bowerman
as Smile Audience Member
Drew P. - ბოჰემური რაფსოდია Drew P.
as Live Aid Organiser
Haf Gibson - ბოჰემური რაფსოდია Haf Gibson
as Roger's Girlfriend 1
Honor Hellon - ბოჰემური რაფსოდია Honor Hellon
as Roger's Girlfriend 2
Rosy Benjamin - ბოჰემური რაფსოდია Rosy Benjamin
as Dominique
Leila Crerar - ბოჰემური რაფსოდია Leila Crerar
as Chrissie
Katherine Newman - ბოჰემური რაფსოდია Katherine Newman
as Veronica
Adam Rauf - ბოჰემური რაფსოდია Adam Rauf
as Young Farrokh Bulsara
Peter Howe - ბოჰემური რაფსოდია Peter Howe
as Engineer at Studio
John Ottman - ბოჰემური რაფსოდია John Ottman
as Live TV Director
James Wallace - ბოჰემური რაფსოდია James Wallace
as Technical Director
Matthew Houston - ბოჰემური რაფსოდია Matthew Houston
as Larry Mullen Jr. (uncredited)
Scott Morrison Watson - ბოჰემური რაფსოდია Scott Morrison Watson
as Steve (uncredited)
Devlin Lloyd - ბოჰემური რაფსოდია Devlin Lloyd
as Floor Manager (uncredited)
Stefan Kopiecki - ბოჰემური რაფსოდია Stefan Kopiecki
as Video Producer (uncredited)
Garry Summers - ბოჰემური რაფსოდია Garry Summers
as Voice Doctor (uncredited)
Matthew Fredricks - ბოჰემური რაფსოდია Matthew Fredricks
as Freddie's Lover (uncredited)
Ian Jareth Williamson - ბოჰემური რაფსოდია Ian Jareth Williamson
as Freddie's Former Lover (uncredited)
Adam Lazarus - ბოჰემური რაფსოდია Adam Lazarus
as Raver (uncredited)
Johanna Thea - ბოჰემური რაფსოდია Johanna Thea
as VIP Party Guest (uncredited)
Adam Lambert - ბოჰემური რაფსოდია Adam Lambert
as Man at Truck Stop (uncredited)

ჯგუფი

Writing Anthony McCarten Screenplay
Camera Newton Thomas Sigel Director of Photography
Production Jim Beach Producer
Production Robert De Niro Producer
Production Graham King Producer
Production Bryan Singer Producer
Production Brian May Producer
Production Denis O'Sullivan Executive Producer
Production Jane Rosenthal Executive Producer
Production Arnon Milchan Executive Producer
Costume & Make-Up Julian Day Costume Design
Editing John Ottman Editor
Art Aaron Haye Production Design
Art David Hindle Supervising Art Director
Art Hannah Moseley Art Direction
Art Alice Sutton Art Direction
Production Richard Hewitt Co-Producer
Production Peter Oberth Producer
Production Roger Taylor Producer
Sound Brian May Music Producer
Sound Roger Taylor Music Producer
Sound Becky Bentham Music Supervisor
Writing Peter Morgan Story
Writing Anthony McCarten Story
Production Susie Figgis Casting
Art Anna Lynch-Robinson Set Decoration
Directing Claire Frayn Third Assistant Director
Directing Jack Ravenscroft First Assistant Director
Sound John Ottman Original Music Composer
Production Dexter Fletcher Executive Producer
Sound Alistair Hawkins Sound Effects Editor
Sound Andy Kennedy Sound Effects Editor
Sound Alastair Sirkett Sound Effects Editor
Sound John Warhurst Supervising Sound Editor
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Jenny Basen Visual Effects Producer
Visual Effects Tim Field Visual Effects Producer
Visual Effects Carl Grinter Visual Effects Producer
Visual Effects Becky Roberts Visual Effects Producer
Visual Effects Paul Norris Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Sian Evans Costume Supervisor
Art Charlotte Hutchings Assistant Art Director
Art Olly Williams Assistant Art Director
Art Claire Shakespeare Art Direction
Art Marco Anton Restivo Art Direction
Art Rachel Aulton Standby Art Director
Art Valentina Romano Art Department Coordinator
Art Jo Hawthorne Construction Manager
Art Terry Woods Property Master
Art Douglas Ingram Storyboard Artist
Camera Hamish Doyne-Ditmas Camera Operator
Camera Peter Robertson Camera Operator
Camera Adam Sculthorp Aerial Camera
Camera Dani Rose Drone Pilot
Lighting Tom Campbell Electrician
Lighting Seth Crosby Electrician
Camera Ryan Taggart First Assistant Camera
Camera Francesco Ferrari First Assistant Camera
Camera Ian Coffey First Assistant Camera
Camera Michael Green Focus Puller
Lighting Lee Walters Gaffer
Camera Callum Watt Grip
Camera Gary Hutchings Key Grip
Camera Sean Rogers Libra Head Technician
Lighting Jamie Bruce Lighting Technician
Camera Nanu Segal Second Unit Director of Photography
Camera Rina Yang Second Unit Director of Photography
Camera Peter Robertson Steadicam Operator
Camera Alex Bailey Still Photographer
Lighting Alice Stevens Electrician
Production Kirsty Kinnear Casting Associate
Costume & Make-Up Jan Sewell Hair Designer
Costume & Make-Up Renata Gilbert Hair Supervisor
Costume & Make-Up Rebecca Cole Hair Supervisor
Costume & Make-Up Julio Parodi Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Jan Sewell Makeup Designer
Costume & Make-Up Luisa Ridge Makeup & Hair
Costume & Make-Up Natasha Nikolic Makeup & Hair
Costume & Make-Up Charlie Hounslow Makeup & Hair
Costume & Make-Up Louie Zakarian Makeup & Hair
Costume & Make-Up Valter Casotto Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Love Larson Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Eva von Bahr Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up David Malinowski Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Emma Stokes Costumer
Costume & Make-Up Nadia Merabti Principal Costumer
Costume & Make-Up Kate Laver Set Costumer
Editing Sascha Dhillon Associate Editor
Editing Greg Fisher Colorist
Editing Doychin Margoevski Colorist
Editing Danielle El-Hendi First Assistant Editor
Editing Gareth Parry Online Editor
Production Charlotte Wright Location Manager
Sound John W. Wheatley Music Consultant
Sound Jonathan Connaught Music Coordinator
Sound Neil Stemp Music Editor
Sound John Warhurst Supervising Music Editor
Crew Jon Baker Armorer
Crew Sam Dormer Armorer
Crew Dino Fazzani Armorer
Crew Liam McCartney Armorer
Production Catherine Francis Assistant Accountant
Production Maria Fernanda Llamosa Assistant Accountant
Production Hayleigh Roberts Assistant Production Coordinator
Production Valerie Rose Assistant Production Coordinator
Production Iona Westlake Assistant Production Coordinator
Crew William Conacher Dialect Coach
Crew Hugh O'Shea Dialect Coach
Crew Nick Trumble Dialect Coach
Production Alex Kerr First Assistant Accountant
Production Sarah Lyall Payroll Accountant
Production Maryllis Gonzalez Payroll Accountant
Production Paul B. Gibbs Production Accountant
Production Fraser Grant Production Accountant
Production Oliver Brown Production Assistant
Production Carmen Marina Production Assistant
Production Charles Redif Production Assistant
Production Dougal Mackenzie Smith Production Assistant
Production Josephina van Leeuwen Production Assistant
Production Adele Steward Production Coordinator
Production Charlotte Michel Production Coordinator
Production Nicola Bisello Production Secretary
Production Danielle Rogers Production Secretary
Production Jo Seager Production Secretary
Production Dennis Eleveld Researcher
Directing Rowena Ladbury Script Supervisor
Directing Cathy Doubleday Script Supervisor
Crew Avril Kiss Unit Medic
Crew Moira Houlihan Unit Publicist
Visual Effects Ben Hicks 2D Supervisor
Visual Effects Karnati Avinash 3D Artist
Visual Effects Imran Ahmed Raichuri 3D Artist
Visual Effects Vishnu Simha 3D Modeller
Lighting Akshay Vichare Lighting Supervisor
Visual Effects Wesley Vet Matchmove Supervisor
Visual Effects Neha Singh Modeling
Visual Effects Ankur Singh Modeling
Visual Effects Jason McDonald Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Georgia Benjamin Visual Effects Coordinator
Visual Effects Simona De Angelis Visual Effects Coordinator
Visual Effects Keerthinivasan Krishnamurthy Visual Effects Coordinator
Visual Effects Nell Lloyd-Malcolm Visual Effects Coordinator
Visual Effects Paige Andrews Visual Effects Coordinator
Crew Phil Eldridge Visual Effects Editor
Crew Joseph Farrant Visual Effects Editor
Crew James Noorani Visual Effects Editor
Crew Halley Docherty Visual Effects Editor
Visual Effects Vasilis Karatziva Visual Effects Production Manager
Visual Effects Balendu Kurup Visual Effects Production Manager
Visual Effects Victoria Rank Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Ana Grgic Visual Effects Supervisor
Directing Bryan Singer Director