უყურე AVP: Alien vs. Predator

უყურე AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator (2004)

სათავგადასავლოფანტასტიკამძაფრსიუჟეტიანი

დირექტორი: Paul W.S. Anderson
მწერლები: Paul W.S. Anderson, Dan O'Bannon, Ronald Shusett.

movavi-3d-video-player

ნაკადი AVP: Alien vs. Predator ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები AVP: Alien vs. Predator უყუროთ ონლაინ, უყურე AVP: Alien vs. Predator უფასო ფილმები, ფილმები AVP: Alien vs. Predator უყუროთ უფასო, AVP: Alien vs. Predator უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები AVP: Alien vs. Predator უყუროთ უფასოდ, უყურე AVP: Alien vs. Predator ნაკადი ამჟამად, ფილმები AVP: Alien vs. Predator, ფილმები AVP: Alien vs. Predator უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ AVP: Alien vs. Predator ფილმები

AVP: Alien vs. Predator Review

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Men in Black II
უყურე Close Encounters of the Third Kind
უყურე Ratchet & Clank
უყურე The Day the Earth Stood Still
უყურე Planet 51
უყურე Men in Black
უყურე Aliens
უყურე The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
უყურე Alien
უყურე Independence Day
უყურე Sphere
უყურე Monsters
უყურე Cowboys & Aliens
უყურე Home
უყურე E.T. the Extra-Terrestrial
უყურე Invaders from Mars
უყურე Lifeforce
უყურე Chicken Little

როლებში

Sanaa Lathan - AVP: Alien vs. Predator Sanaa Lathan
as Alexa Woods
Raoul Bova - AVP: Alien vs. Predator Raoul Bova
as Sebastian de Rosa
Ewen Bremner - AVP: Alien vs. Predator Ewen Bremner
as Graeme Miller
Colin Salmon - AVP: Alien vs. Predator Colin Salmon
as Maxwell Stafford
Tommy Flanagan - AVP: Alien vs. Predator Tommy Flanagan
as Mark Verheiden
Joseph Rye - AVP: Alien vs. Predator Joseph Rye
as Joe Connors
Agathe de La Boulaye - AVP: Alien vs. Predator Agathe de La Boulaye
as Adele Rousseau
Carsten Norgaard - AVP: Alien vs. Predator Carsten Norgaard
as Rusten Quinn
Sam Troughton - AVP: Alien vs. Predator Sam Troughton
as Thomas Parks
Lance Henriksen - AVP: Alien vs. Predator Lance Henriksen
as Charles Bishop Weyland
Kieran Bew - AVP: Alien vs. Predator Kieran Bew
as Klaus
Adrian Bouchet - AVP: Alien vs. Predator Adrian Bouchet
as Sven
Liz May Brice - AVP: Alien vs. Predator Liz May Brice
as Supervisor
Tom Woodruff Jr. - AVP: Alien vs. Predator Tom Woodruff Jr.
as Grid
Ian Whyte - AVP: Alien vs. Predator Ian Whyte
as Scar
Petr Jákl ml. - AVP: Alien vs. Predator Petr Jákl ml.
as Stone
Pavel Bezdek - AVP: Alien vs. Predator Pavel Bezdek
as Bass
Carsten Voigt - AVP: Alien vs. Predator Carsten Voigt
as Mikkel
Jan Pavel Filipensky - AVP: Alien vs. Predator Jan Pavel Filipensky
as Boris
Eoin McCarthy - AVP: Alien vs. Predator Eoin McCarthy
as Karl
Karima Adebibe - AVP: Alien vs. Predator Karima Adebibe
as Sacrificial Maiden
Glenn Conroy - AVP: Alien vs. Predator Glenn Conroy
as Technician
Andy Lucas - AVP: Alien vs. Predator Andy Lucas
as Juan Ramirez
Joseph Balderrama - AVP: Alien vs. Predator Joseph Balderrama
as High Priest (uncredited)
Alex Lorre - AVP: Alien vs. Predator Alex Lorre
as Spaceship Crew (uncredited)

ჯგუფი

Writing Paul W.S. Anderson Screenplay
Directing Paul W.S. Anderson Director
Costume & Make-Up Magali Guidasci Costume Design
Production David Giler Producer
Writing Jim Thomas Author
Writing John Thomas Author
Production Walter Hill Producer
Editing Alexander Berner Editor
Production John Davis Producer
Production David Minkowski Co-Producer
Production Matthew Stillman Co-Producer
Writing Dan O'Bannon Screenplay
Writing Ronald Shusett Screenplay
Production Gordon Carroll Producer
Sound Harald Kloser Original Music Composer
Camera David Johnson Director of Photography
Art Richard Bridgland Production Design
Production Wyck Godfrey Executive Producer
Production Brian Donovan Production Supervisor
Art Adam O'Neill Supervising Art Director
Art Mark Bartholomew Assistant Art Director
Production Henning Molfenter Associate Producer
Art Peter Walpole Set Decoration
Art Marco Bittner Rosser Set Designer
Art Stephen Bream Set Designer
Art Stephan O. Gessler Set Designer
Art Jindrich Kocí Art Direction
Production Mike Richardson Executive Producer
Editing Les Healey Additional Editing
Production Thierry Potok Associate Producer
Crew Barrie Gower Makeup Effects
Production Chris Symes Co-Producer
Production Adam Goodman Unit Production Manager
Production Nancy Bishop Casting
Editing Charles Ladmiral First Assistant Editor
Crew Dawn Dininger Makeup Effects
Sound James Seymour Brett Orchestrator
Crew Bharat Nalluri Second Unit Cinematographer
Production Thomas M. Hammel Executive Producer
Crew Patrick Esposito Post-Production Manager
Crew Ian Differ Visual Effects Editor
Production Grace Gilroy Associate Producer
Art Steve Burg Conceptual Design
Sound Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Crew Simon Webber Makeup Effects
Art Colin Jackman Sculptor
Crew Andrew Jack Dialect Coach
Crew Miroslav Caslavka Driver
Sound Tomas Cervenka Boom Operator
Visual Effects David Vána Visual Effects Supervisor
Visual Effects Adam Valdez Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Ivo Strangmüller Makeup Artist
Costume & Make-Up Ivo Strangmüller Key Hair Stylist
Crew Graham Riddell Propmaker
Art Ray Chan Art Direction
Production Lukás Bech Location Manager
Sound Mark Kenna Dolby Consultant
Crew Emma Zee Post Production Supervisor
Art Stephen Dobric Art Direction
Art Milena Koubkova Art Direction
Art Justin Warburton-Brown Art Direction
Sound John Warhurst Music Editor
Sound Jason Swanscott Foley
Crew Michal Holubec Sound Recordist
Art Richard K. Buoen Conceptual Design
Sound Mike Grimes Sound Effects Editor
Directing Jessica Clothier Script Supervisor
Crew Ben Shepherd Digital Effects Supervisor
Editing Simon Price Dialogue Editor
Production Jennifer Silver Line Producer
Production Jiri Husak Unit Manager
Visual Effects Arthur Windus Visual Effects Producer
Sound Simon Gershon Supervising Sound Editor
Sound Simon Gershon Sound Re-Recording Mixer
Sound Jeremy Price Supervising Sound Editor
Visual Effects John Bruno Visual Effects Supervisor
Production Suzanne M. Smith Casting
Art Katerina van Gemundova Art Department Coordinator
Crew Noel Cowell Property Master
Art Jan Kodera Leadman
Sound Andrea King Foley
Sound Melissa Lake Foley
Sound Howard Bargroff Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Mei-Ming Casino Visual Effects Producer
Visual Effects Stefan Drury Visual Effects Producer
Visual Effects Angie Wills Visual Effects Producer
Visual Effects Vít Komrzý Visual Effects Producer
Crew Rick Forsayeth Stunt Coordinator
Camera Jürgen Vollmer Still Photographer
Camera Jaromir Sedina Camera Operator
Camera Jaromir Sedina Steadicam Operator
Lighting Petr Konrád Gaffer
Crew Jiri Kotlas Transportation Coordinator
Visual Effects James Clarke Visual Effects
Lighting Dean Brkic Rigging Gaffer
Crew Geoff Freeman Unit Publicist
Visual Effects Stephane Paris Modeling
Sound Blair Jollands Sound Editor
Production Claudia Dehmel Production Coordinator
Crew Mattias Lindahl CG Supervisor
Visual Effects Gabriele Zucchelli Animation
Directing Jakub Dvorak Assistant Director
Visual Effects Charles Howell Visual Effects Coordinator
Production Luca Marco Paracels Associate Producer
Sound Petr Forejt Production Sound Mixer
Crew Craig Lyn CGI Supervisor
Costume & Make-Up Lesley Lamont-Fisher Hair Designer
Costume & Make-Up Lesley Lamont-Fisher Makeup Designer
Visual Effects Karl-Heinz Bochnig Special Effects Supervisor
Crew Robert Milicevic Security
Costume & Make-Up Bara Barova Set Dressing Supervisor
Camera Ladislav Hruby First Assistant Camera
Crew Eva Dvorakova Set Medic
Lighting Michal Houzvicka Rigging Grip
Camera Jiri Gazda Grip
Crew Jaroslav Peterka Stunts
Crew Jason Keever Post Production Assistant
Crew Vaclav Kares Loader
Production Martina Burgetová Production Manager
Visual Effects Oliver Faldo I/O Supervisor
Crew Michal Chadima Video Assist Operator
Visual Effects Henry Badgett Digital Compositors
Editing Paul Elman Digital Intermediate
Art David Selvadurai Painter
Crew Andreas Pense Legal Services
Crew Petra Ratner Set Production Assistant
Lighting Martin Tichy Electrician
Lighting Rafael Morant Lighting Artist
Production Minna Pyyhkala Casting Associate
Production Mark Birmingham Production Accountant
Production Julian Mann Researcher
Visual Effects Laurent Cordier 3D Supervisor
Crew Lenka Rock Translator
Crew Lenka Rock Translator
Crew Lenka Rock Translator
Crew Lenka Rock Translator
Crew Lenka Rock Translator