უყურე Blade

უყურე Blade

Blade (1998)

საშინელებამძაფრსიუჟეტიანი

დირექტორი: Stephen Norrington

movavi-3d-video-player

ნაკადი Blade ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Blade უყუროთ ონლაინ, უყურე Blade უფასო ფილმები, ფილმები Blade უყუროთ უფასო, Blade უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Blade უყუროთ უფასოდ, უყურე Blade ნაკადი ამჟამად, ფილმები Blade, ფილმები Blade უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Blade ფილმები

Blade Review

Edvard Mikaelsen Greenland

Its a great movie. I'll watch it every time I see its on.

Emmi Axelsson Sweden

I would only recommend seeing this movie if a person has nothing else to do that day.

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Batman Begins
უყურე Wonder Woman
უყურე 30 Days of Night: Dark Days
უყურე Django Unchained
უყურე The Incredibles
უყურე Kick-Ass
უყურე Teenage Mutant Ninja Turtles
უყურე I, Robot
უყურე Full Metal Jacket
უყურე Drive
უყურე GoodFellas
უყურე Die Hard
უყურე Batman Returns
უყურე Raging Bull
უყურე From Dusk Till Dawn
უყურე 4: Rise of the Silver Surfer
უყურე Die Hard: With a Vengeance
უყურე Blade II

როლებში

Wesley Snipes - Blade Wesley Snipes
as Blade
Stephen Dorff - Blade Stephen Dorff
as Deacon Frost
Kris Kristofferson - Blade Kris Kristofferson
as Whistler
N'Bushe Wright - Blade N'Bushe Wright
as Karen
Donal Logue - Blade Donal Logue
as Quinn
Udo Kier - Blade Udo Kier
as Dragonetti
Arly Jover - Blade Arly Jover
as Mercury
Traci Lords - Blade Traci Lords
as Racquel
Kevin Patrick Walls - Blade Kevin Patrick Walls
as Krieger
Tim Guinee - Blade Tim Guinee
as Curtis Webb
Sanaa Lathan - Blade Sanaa Lathan
as Vanessa
Eric Edwards - Blade Eric Edwards
as Pearl
Donna Wong - Blade Donna Wong
as Nurse
Carmen Thomas - Blade Carmen Thomas
as Senior Resident
Shannon Lee - Blade Shannon Lee
as Resident
Kenny Johnson - Blade Kenny Johnson
as Heatseeking Dennis
Clint Curtis - Blade Clint Curtis
as Creepy Morgue Guy
Judson Scott - Blade Judson Scott
as Pallantine
Sidney S. Liufau - Blade Sidney S. Liufau
as Japanese Doorman
Keith Leon Williams - Blade Keith Leon Williams
as Kam
Andray Johnson - Blade Andray Johnson
as Paramedic
Stephen R. Peluso - Blade Stephen R. Peluso
as Paramedic
Marcus Aurelius - Blade Marcus Aurelius
as Pragmatic Policeman
John Enos III - Blade John Enos III
as Blood Club Bouncer
Eboni 'Chrystal' Adams - Blade Eboni 'Chrystal' Adams
as Martial Arts Kid
Lyle Conway - Blade Lyle Conway
as Lyle Conway
Freeman White - Blade Freeman White
as Menacing Stud
D.V. DeVincentis - Blade D.V. DeVincentis
as Vampire Underling
Marcus Salgado - Blade Marcus Salgado
as Frost's Goon
Esau McKnight Jr. - Blade Esau McKnight Jr.
as Frost's Goon
Erl Van Douglas - Blade Erl Van Douglas
as Von Esper
Matt Schulze - Blade Matt Schulze
as Crease
Lennox Brown - Blade Lennox Brown
as Pleading Goon
Yvette Ocampo - Blade Yvette Ocampo
as Party Girl
Irena Stepic - Blade Irena Stepic
as Slavic Vampire Lord
Jenya Lano - Blade Jenya Lano
as Russian Woman
Levan Uchaneishvili - Blade Levan Uchaneishvili
as Russian Vampire
Richard 'Dr.' Baily - Blade Richard 'Dr.' Baily
as Cardboard cut-out in Subway
Nikki DiSanto - Blade Nikki DiSanto
as Vampire Victim
Ryan Glorioso - Blade Ryan Glorioso
as Blood Bath Vampire
Jeff Imada - Blade Jeff Imada
as Henchman (uncredited)
Elliott James - Blade Elliott James
as Blood Club (uncredited)
Stephen Norrington - Blade Stephen Norrington
as Vampire (uncredited)
Gerald Okamura - Blade Gerald Okamura
as Vampire (uncredited)
Frankie Ray - Blade Frankie Ray
as Vampire Lord (uncredited)
Carrie Seeley - Blade Carrie Seeley
as Woman in Elevator (uncredited)
Beth Theriac - Blade Beth Theriac
as Woman in Elevator (uncredited)
Ted King - Blade Ted King
as Vampire at rave (uncredited)

ჯგუფი

Camera Paul A. Edwards Camera Operator
Directing Stephen Norrington Director
Writing David S. Goyer Writer
Production Robert Engelman Producer
Production Peter Frankfurt Producer
Production Jon Divens Co-Producer
Production Andrew J. Horne Co-Producer
Production Wesley Snipes Producer
Production Avi Arad Executive Producer
Production Joseph Calamari Executive Producer
Production Lynn Harris Executive Producer
Production Stan Lee Executive Producer
Production Michael De Luca Executive Producer
Sound Mark Isham Original Music Composer
Camera Theo van de Sande Director of Photography
Editing Paul Rubell Editor
Production Rachel Abroms Casting
Production Jory Weitz Casting
Costume & Make-Up Sanja Milkovic Hays Costume Design
Crew Steven B. Melton Property Master
Crew Thell Reed Armorer
Art Kirk M. Petruccelli Production Design
Art Barry Chusid Art Direction
Art Greg J. Grande Set Decoration
Costume & Make-Up Michael Germain Makeup Department Head
Costume & Make-Up Garet Reilly Costume Supervisor
Costume & Make-Up Renate Leuschner Wigmaker
Costume & Make-Up Cyndi Reece-Thorne Makeup Artist
Costume & Make-Up Kim Santantonio Hairstylist
Art Melissa C. Ho Art Department Coordinator
Art Anthony Lattanzio Construction Coordinator
Art Chad S. Frey Set Designer
Art A. Todd Holland Set Designer
Art Anthony F. Jimenez Leadman
Art Laurah Grijalva Lead Painter
Art Charli Palazzo Lead Painter
Sound Harry Cohen Supervising Sound Effects Editor
Sound Greg Hedgepath Supervising Sound Effects Editor
Sound Harry Cohen Sound Designer
Editing Paul Curtis Dialogue Editor
Editing John C. Stuver Dialogue Editor
Sound Paul Curtis ADR Editor
Sound John C. Stuver ADR Editor
Sound Ken Teaney Sound Re-Recording Mixer
Sound Joan Rowe Foley
Sound Sean Rowe Foley
Crew Lou Carlucci Special Effects Coordinator
Visual Effects Jennifer Bergman Visual Effects Producer
Visual Effects Matthew Justice Visual Effects Producer
Crew Zeke Morales Visual Effects Editor
Crew Chris DeAngelis Visual Effects Editor
Visual Effects William Plant Visual Effects Supervisor
Visual Effects Kevin O'Neill Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mark Kolpack Visual Effects Supervisor
Visual Effects Richard E. Hollander Visual Effects Supervisor
Visual Effects Chuck Comisky Visual Effects Supervisor
Crew Jeff Ward Stunt Coordinator
Camera Moshe Levin Camera Operator
Camera Randy Nolen Steadicam Operator
Camera Bruce W. Talamon Still Photographer
Crew David Katz Video Assist Operator
Lighting Jono Kouzouyan Gaffer
Visual Effects Daniele Colajacomo Animation Supervisor
Sound Thomas A. Carlson Music Editor
Sound Carlton Kaller Music Editor
Sound Paul Rabjohns Music Editor
Crew Craig Fehrman Transportation Coordinator
Directing Nicole Cummins Script Supervisor
Production J. Marc Strachan Location Manager
Crew Guy Adan Unit Publicist
Production Jennifer Teves Production Supervisor
Art Al Eisenmann Assistant Property Master
Camera Bob Menhert Aerial Camera (suggest in addition to Helicopter Camera)
Camera Tony Sepian Dolly Grip
Camera Robert Gray Key Grip
Costume & Make-Up Sandy Kenyon Key Costumer
Costume & Make-Up Brian Wade Makeup Effects Designer
Costume & Make-Up Freddy Negrete Tattoo Designer
Crew Perrin Cutting Digital Effects Producer
Crew Ray McCort Pilot
Directing Rebecca Strickland Second Assistant Director
Production Barbara Harris ADR Voice Casting
Production Anthea Strangis Assistant Production Coordinator
Production Kimberly Auslander Casting Assistant
Sound John Chandler Foley Editor
Sound Ryan Ferro Utility Sound
Visual Effects Lance Armstrong 3D Artist
Visual Effects Andy Clement 3D Animator
Visual Effects Chow Emrich Lead Animator
Art Robert J. Lattanzio Painter
Art Miles Teves Sculptor
Art Patrick Janicke Production Illustrator
Camera Onofrio Nino Pansini Additional Photography
Camera A. Anthony Cappello First Assistant Camera
Camera Bill Cousins Grip
Costume & Make-Up Joy Zapata Hair Department Head
Costume & Make-Up Judy Crown Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Marina Babitchenko Seamstress
Costume & Make-Up Gregory B. Peña Set Costumer
Costume & Make-Up Gus Olafsson Set Dressing Artist
Crew Kenneth Brooks Carpenter
Crew Lisa Y. Turner Chef
Crew Amin Chande Craft Service
Crew Antoine Durr Digital Effects Supervisor
Crew Anthony Ardito Driver
Camera Erica Froker Camera Loader
Crew Sara Romilly Post Production Supervisor
Crew Paul Prokop Production Controller
Crew Thomas S. Dickson Projection
Crew Brian Berkel Propmaker
Crew David O. Krupnick Set Medic
Crew Rodney Barnes Set Production Assistant
Crew Lennox Brown Stand In
Crew Henry Kingi Jr. Stunts
Crew Bob Froehlig Systems Administrators & Support
Crew Tommy Hooper Technical Supervisor
Crew Walter McClain Transportation Captain
Production Roee Sharon Unit Production Manager
Directing Michael Neumann First Assistant Director
Editing Mato Color Timer
Editing Gigi Rivkin Editorial Production Assistant
Editing Catherine Chase First Assistant Editor
Lighting Greg Kittelson Best Boy Electric
Lighting R. Bruce Prochal Electrician
Lighting Kate Choi Lighting Technician
Lighting Richard Crompton Rigging Grip
Production Jody Levin Executive In Charge Of Post Production
Production Carla Fry Executive In Charge Of Production
Production Jonathan Davidson Production Accountant
Production Marlene Hart Production Coordinator
Production Danny Rubio Production Manager
Production Carey Ann Strelecki Researcher
Sound Randall L. Johnson Boom Operator
Sound Dana Sano Music Supervisor
Sound Ken Kugler Orchestrator
Sound Ken King Production Sound Mixer
Sound Michael Kamper Sound Effects Editor
Sound Lee Orloff Sound mixer
Visual Effects Everett Burrell 3D Supervisor
Visual Effects Dennis Bennett Digital Compositors
Visual Effects Lisa Ann Glass Visual Effects Coordinator
Art Miles Teves Conceptual Design
Crew Chris Romano Sequence Supervisor
Crew Larry Odien Animatronic and Prosthetic Effects
Crew Wesley Snipes Martial Arts Choreographer
Lighting Stuart Mintz Lighting Supervisor
Production Gary Nolin Line Producer