უყურე ვარსკვლავური ომების ისტორია

უყურე ვარსკვლავური ომების ისტორია

ვარსკვლავური ომების ისტორია (2018)

მძაფრსიუჟეტიანისათავგადასავლოფანტასტიკა

დირექტორი: Ron Howard
მწერლები: Lawrence Kasdan, Jonathan Kasdan.

movavi-3d-video-player

ნაკადი ვარსკვლავური ომების ისტორია ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები ვარსკვლავური ომების ისტორია უყუროთ ონლაინ, უყურე ვარსკვლავური ომების ისტორია უფასო ფილმები, ფილმები ვარსკვლავური ომების ისტორია უყუროთ უფასო, ვარსკვლავური ომების ისტორია უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები ვარსკვლავური ომების ისტორია უყუროთ უფასოდ, უყურე ვარსკვლავური ომების ისტორია ნაკადი ამჟამად, ფილმები ვარსკვლავური ომების ისტორია, ფილმები ვარსკვლავური ომების ისტორია უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ ვარსკვლავური ომების ისტორია ფილმები

ვარსკვლავური ომების ისტორია Review

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Emmi Axelsson Sweden

I would only recommend seeing this movie if a person has nothing else to do that day.

Nicholas Lacharité France

I absolutely love this movie. If you haven't seen it I would definitely recommend this movie.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Rogue One: A Star Wars Story
უყურე Alien³
უყურე Alien
უყურე ვარსკვლავური ომები
უყურე Alien: Covenant
უყურე Star Wars: The Force Awakens
უყურე Star Trek
უყურე Varskvalvuri gza 2
უყურე The Empire Strikes Back
უყურე Return of the Jedi
უყურე The Fifth Element
უყურე Avatar
უყურე ინტერსტელარი
უყურე Valerian and the City of a Thousand Planets
უყურე Mission to Mars
უყურე Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
უყურე Home
უყურე Independence Day

როლებში

Alden Ehrenreich - ვარსკვლავური ომების ისტორია Alden Ehrenreich
as Han Solo
Joonas Suotamo - ვარსკვლავური ომების ისტორია Joonas Suotamo
as Chewbacca
Emilia Clarke - ვარსკვლავური ომების ისტორია Emilia Clarke
as Qi'ra
Woody Harrelson - ვარსკვლავური ომების ისტორია Woody Harrelson
as Tobias Beckett
Donald Glover - ვარსკვლავური ომების ისტორია Donald Glover
as Lando Calrissian
Phoebe Waller-Bridge - ვარსკვლავური ომების ისტორია Phoebe Waller-Bridge
as L3-37
Paul Bettany - ვარსკვლავური ომების ისტორია Paul Bettany
as Dryden Vos
Erin Kellyman - ვარსკვლავური ომების ისტორია Erin Kellyman
as Enfys Nest
Thandie Newton - ვარსკვლავური ომების ისტორია Thandie Newton
as Val
Jon Favreau - ვარსკვლავური ომების ისტორია Jon Favreau
as Rio Durant (voice)
Ray Park - ვარსკვლავური ომების ისტორია Ray Park
as Maul
Samuel Witwer - ვარსკვლავური ომების ისტორია Samuel Witwer
as Maul (voice)
Linda Hunt - ვარსკვლავური ომების ისტორია Linda Hunt
as Lady Proxima (voice)
Andrew Jack - ვარსკვლავური ომების ისტორია Andrew Jack
as Moloch (voice)
Warwick Davis - ვარსკვლავური ომების ისტორია Warwick Davis
as Weazel
Clint Howard - ვარსკვლავური ომების ისტორია Clint Howard
as Ralakili
Anthony Daniels - ვარსკვლავური ომების ისტორია Anthony Daniels
as Tak
Toby Hefferman - ვარსკვლავური ომების ისტორია Toby Hefferman
as Bink Otauna
Sema-Tawi Smart - ვარსკვლავური ომების ისტორია Sema-Tawi Smart
as Chanteuse
Fraser Kelly - ვარსკვლავური ომების ისტორია Fraser Kelly
as Eager Scrumrat
Kiran Shah - ვარსკვლავური ომების ისტორია Kiran Shah
as Karjj
John Tui - ვარსკვლავური ომების ისტორია John Tui
as Korso
Lily Newmark - ვარსკვლავური ომების ისტორია Lily Newmark
as Lexi
Charlotte Louise - ვარსკვლავური ომების ისტორია Charlotte Louise
as Margo
Samantha Colley - ვარსკვლავური ომების ისტორია Samantha Colley
as Ottilie
Dee Tails - ვარსკვლავური ომების ისტორია Dee Tails
as Quay Tolsite
Ian Kenny - ვარსკვლავური ომების ისტორია Ian Kenny
as Rebolt
Attila Vajda - ვარსკვლავური ომების ისტორია Attila Vajda
as Sagwa
Jonathan Kasdan - ვარსკვლავური ომების ისტორია Jonathan Kasdan
as Tag Greenley
Dave Chapman - ვარსკვლავური ომების ისტორია Dave Chapman
as Rio Durant / Lady Proxima
Katy Kartwheel - ვარსკვლავური ომების ისტორია Katy Kartwheel
as Rio Durant
Harley Durst - ვარსკვლავური ომების ისტორია Harley Durst
as Moloch
Andrew Woodall - ვარსკვლავური ომების ისტორია Andrew Woodall
as Imperial Recruitment Officer
Anna Francolini - ვარსკვლავური ომების ისტორია Anna Francolini
as Imperial Emigration Officer
Dempsey Bovell - ვარსკვლავური ომების ისტორია Dempsey Bovell
as Imperial Clerk
Robert Morgan - ვარსკვლავური ომების ისტორია Robert Morgan
as Imperial Guest
Shaquille Ali-Yebuah - ვარსკვლავური ომების ისტორია Shaquille Ali-Yebuah
as Imperial Mudtrooper
Eben Figueiredo - ვარსკვლავური ომების ისტორია Eben Figueiredo
as Imperial Mudtrooper
Aaron Heffernan - ვარსკვლავური ომების ისტორია Aaron Heffernan
as Imperial Mudtrooper
Miles Richardson - ვარსკვლავური ომების ისტორია Miles Richardson
as Regional Governor
Hal Fowler - ვარსკვლავური ომების ისტორია Hal Fowler
as Mimban Lieutenant
Damian Farrell - ვარსკვლავური ომების ისტორია Damian Farrell
as Mimban Guard
Joseph Charles - ვარსკვლავური ომების ისტორია Joseph Charles
as Savareen Air Traffic Controller
Jason Wong - ვარსკვლავური ომების ისტორია Jason Wong
as Weapons Check Enforcer
Sammy Hayman - ვარსკვლავური ომების ისტორია Sammy Hayman
as Spaceport Father
Rona Morison - ვარსკვლავური ომების ისტორია Rona Morison
as Spaceport Mother
Alice Hewkin - ვარსკვლავური ომების ისტორია Alice Hewkin
as Female Guest
Richard Dixon - ვარსკვლავური ომების ისტორია Richard Dixon
as Elite Citizen (uncredited)
Deepak Anand - ვარსკვლავური ომების ისტორია Deepak Anand
as Sheesha Smoking Guest (uncredited)

ჯგუფი

Writing George Lucas Characters
Writing Lawrence Kasdan Screenplay
Production Nicole Abellera Casting
Camera Bradford Young Director of Photography
Production Will Allegra Co-Producer
Production Lawrence Kasdan Executive Producer
Production Jason D. McGatlin Executive Producer
Production Kathleen Kennedy Producer
Writing Jonathan Kasdan Screenplay
Production Jeanne McCarthy Casting
Art Oliver Carroll Art Direction
Costume & Make-Up David Crossman Costume Design
Costume & Make-Up Glyn Dillon Costume Design
Directing Toby Hefferman Assistant Director
Production Allison Shearmur Producer
Production Simon Emanuel Producer
Production Kiri Hart Co-Producer
Production Susan Towner Co-Producer
Visual Effects Dominic Tuohy Special Effects Supervisor
Visual Effects Rob Bredow Visual Effects Supervisor
Visual Effects Neal Scanlan Creature Technical Director
Art Neil Lamont Production Design
Art Jamie Wilkinson Property Master
Production Nina Gold Casting
Directing Ron Howard Director
Sound John Powell Music
Production Phil Lord Executive Producer
Production Christopher Miller Executive Producer
Art Alex Baily Art Direction
Art Peter Dorme Art Direction
Art Ashley Lamont Art Direction
Art Andrew Palmer Art Direction
Art Oliver Roberts Art Direction
Art Stephen Swain Art Direction
Art Gary Tomkins Art Direction
Art Tom Weaving Art Direction
Art Tom Whitehead Art Direction
Costume & Make-Up Lisa Tomblin Hairstylist
Costume & Make-Up Francesca Crowder Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Amanda Knight Makeup Artist
Costume & Make-Up Cat Corderoy Makeup Artist
Costume & Make-Up Amy Elliot Makeup Artist
Crew Gary Merrington Animatronics Designer
Art Andrea Carter Art Department Coordinator
Art Alex Bowens Assistant Art Director
Art Gavin Dean Assistant Art Director
Art Liam Georgensen Assistant Art Director
Art Patrick Harris Assistant Art Director
Art Andrew Proctor Assistant Art Director
Art Jonathan Marin Socas Assistant Art Director
Art Darren Tubby Assistant Art Director
Art Heather Noble Set Designer
Art Dean Clements Set Dresser
Crew Simon Northcott Animatronics Designer
Crew Paul Vincett Animatronics Designer
Crew Giles Hannagan Animatronics Designer
Crew Chris Clarke Animatronics Designer
Crew Fiona Barnes Animatronics Designer
Crew Peter Hawkins Animatronics Designer
Crew Sherri Hazzard Animatronics Designer
Crew Alan Murphy Animatronics Designer
Crew Joshua Lee Animatronics Designer
Crew Steve Wright Animatronics Designer
Crew Alicia Davies Special Effects Coordinator
Camera Adam Sculthorp Aerial Camera
Camera Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Camera Adam Dale Aerial Director of Photography
Camera Miro Gábor Camera Operator
Camera Stefan Stankowski Camera Operator
Camera Oliver Loncraine Camera Operator
Camera Stamos Triantafyllos Camera Operator
Camera Peter Wignall Steadicam Operator
Camera Tim Wooster Second Unit Director of Photography
Crew Angus Benson-Blair Drone Operator
Lighting Perry Evans Gaffer
Lighting Jamie Mills Gaffer
Camera Gary Hymns Key Grip
Lighting Billy Dunn Lighting Technician
Lighting Aaron Dunning Lighting Technician
Lighting Harlon Haveland Lighting Technician
Lighting Nikos Kalimerakis Lighting Technician
Lighting Lee Perkins Lighting Technician
Crew Marc Wolff Pilot
Camera Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Camera Jonathan Olley Still Photographer
Camera Darren Miller Aerial Camera
Production Terri Douglas ADR Voice Casting
Costume & Make-Up Stella Atkinson Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Vivienne Jones Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Eve Walker Costume Coordinator
Costume & Make-Up Phoebe Allies Tailor
Costume & Make-Up Joanna Campbell Lynch Wardrobe Supervisor
Costume & Make-Up Neil Murphy Wardrobe Supervisor
Crew Marc Wolff Aerial Coordinator
Crew Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Crew Ian Creed Marine Coordinator
Directing Laura Miles Script Supervisor
Directing Sheila Waldron Script Supervisor
Directing Susie Jones Script Supervisor
Directing Sharon Mansfield Script Supervisor
Directing Roxanne Cuenca Script Supervisor
Crew Stacy Mann Unit Publicist
Editing Patrick J. Barry Assistant Editor
Editing Laurence Johnson First Assistant Editor
Editing Tom Kemplen First Assistant Editor
Sound Jack Dolman Music Editor
Sound Ryan Rubin Music Editor
Sound Rick Giovinazzo Orchestrator
Sound Randy Kerber Orchestrator
Sound Andrew Kinney Orchestrator
Sound Tommy Laurence Orchestrator
Sound Geoff Lawson Orchestrator
Sound John Ashton Thomas Orchestrator
Visual Effects Matt Shumway Animation Supervisor
Visual Effects Chris Lentz Animation Supervisor
Crew Celia Jepson CG Supervisor
Visual Effects Tanner Scott Creature Technical Director
Visual Effects Randall Bahnsen Creature Technical Director
Visual Effects Michael Corcoran Creature Technical Director
Visual Effects Dan Camp Creature Technical Director
Visual Effects Valter Sagrillo Creature Technical Director
Visual Effects Waikit Wan Creature Technical Director
Crew James Clyne Visual Effects Art Director
Visual Effects Patrick Tubach VFX Supervisor
Visual Effects Nigel Sumner VFX Supervisor
Visual Effects Greg Kegel VFX Supervisor
Visual Effects Simon Bennett-Leyh Visual Effects Coordinator
Visual Effects Cecy Falls Visual Effects Coordinator
Visual Effects Daniel Tan Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chan Phui Yung Visual Effects Coordinator
Visual Effects Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
Visual Effects Catherine Lecavalier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Martine Losier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karina Mariano Visual Effects Coordinator
Visual Effects Alexandra Fahey Visual Effects Coordinator
Visual Effects Alexandra Henley Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kelsey Davidson Visual Effects Coordinator
Visual Effects James Yeoman Visual Effects Coordinator
Crew Phil Eldridge Visual Effects Editor
Visual Effects TJ Falls Visual Effects Producer
Visual Effects Louise Bertrand Visual Effects Producer
Visual Effects Yanick Wilisky Visual Effects Producer
Visual Effects Janet Lewin Visual Effects Producer
Visual Effects Richard Bain Visual Effects Supervisor
Visual Effects Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Visual Effects François Lambert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Julian Foddy Visual Effects Supervisor
Sound Steve Slanec ADR Editor
Sound Orin Beaton Boom Operator
Sound Robin Gerrard Boom Operator
Sound Michael Lee Taylor Boom Operator
Sound Dee Selby Foley Editor
Sound David Acord Sound Designer
Sound Justin Doyle Sound Effects Editor
Sound David Parker Sound Re-Recording Mixer
Sound Christopher Scarabosio Sound Re-Recording Mixer
Sound Tim Nielsen Sound Re-Recording Mixer
Sound Tim Nielsen Supervising Sound Editor
Editing Pietro Scalia Editor
Sound Matthew Wood Supervising Sound Editor
Sound Robert Edwards ADR Mixer
Crew Pete Ford Stunts