უყურე Nocturnal Animals

უყურე Nocturnal Animals

Nocturnal Animals (2016)

დრამატრილერი

დირექტორი: Tom Ford
მწერალი: Tom Ford

movavi-3d-video-player

ნაკადი Nocturnal Animals ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Nocturnal Animals უყუროთ ონლაინ, უყურე Nocturnal Animals უფასო ფილმები, ფილმები Nocturnal Animals უყუროთ უფასო, Nocturnal Animals უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Nocturnal Animals უყუროთ უფასოდ, უყურე Nocturnal Animals ნაკადი ამჟამად, ფილმები Nocturnal Animals, ფილმები Nocturnal Animals უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Nocturnal Animals ფილმები

Nocturnal Animals Review

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

Nicholas Lacharité France

I absolutely love this movie. If you haven't seen it I would definitely recommend this movie.

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Revenant
უყურე Forrest Gump
უყურე Die Hard
უყურე შიმშილის თამაშები: ცეცხლის ალში
უყურე The Bourne Identity
უყურე Inferno
უყურე Carrie
უყურე The Fault in Our Stars
უყურე La chiave
უყურე Let's Be Cops
უყურე The Bourne Ultimatum
უყურე I, Robot
უყურე A Walk Among the Tombstones
უყურე GoodFellas
უყურე In the Land of Women
უყურე Dark Places
უყურე A Life Less Ordinary
უყურე Genius

როლებში

Amy Adams - Nocturnal Animals Amy Adams
as Susan Morrow
Jake Gyllenhaal - Nocturnal Animals Jake Gyllenhaal
as Edward Sheffield / Tony Hastings
Michael Shannon - Nocturnal Animals Michael Shannon
as Bobby Andes
Aaron Taylor-Johnson - Nocturnal Animals Aaron Taylor-Johnson
as Ray Marcus
Isla Fisher - Nocturnal Animals Isla Fisher
as Laura Hastings
Armie Hammer - Nocturnal Animals Armie Hammer
as Hutton Morrow
Ellie Bamber - Nocturnal Animals Ellie Bamber
as India Hastings
Karl Glusman - Nocturnal Animals Karl Glusman
as Lou Bates
Robert Aramayo - Nocturnal Animals Robert Aramayo
as Steve 'Turk' Adams
Laura Linney - Nocturnal Animals Laura Linney
as Anne Sutton
Andrea Riseborough - Nocturnal Animals Andrea Riseborough
as Alessia Holt
Michael Sheen - Nocturnal Animals Michael Sheen
as Carlos Holt
India Salvor Menuez - Nocturnal Animals India Salvor Menuez
as Samantha Morrow
Imogen Waterhouse - Nocturnal Animals Imogen Waterhouse
as Chloe
Zawe Ashton - Nocturnal Animals Zawe Ashton
as Alex
Jena Malone - Nocturnal Animals Jena Malone
as Sage Ross
Kristin Bauer van Straten - Nocturnal Animals Kristin Bauer van Straten
as Samantha Van Helsing
Neil Jackson - Nocturnal Animals Neil Jackson
as Christopher
Graham Beckel - Nocturnal Animals Graham Beckel
as Lt. Graves
Lee Benton - Nocturnal Animals Lee Benton
as Office Executive
Peggy Fields Richardson - Nocturnal Animals Peggy Fields Richardson
as Video Woman #3
Piper Major - Nocturnal Animals Piper Major
as Video Woman #4
Janet Song - Nocturnal Animals Janet Song
as Nurse
Franco Vega - Nocturnal Animals Franco Vega
as Driver
Michele Dunn - Nocturnal Animals Michele Dunn
as Video Woman #1
Lori Jean Wilson - Nocturnal Animals Lori Jean Wilson
as Video Woman #2
Sydney Schafer - Nocturnal Animals Sydney Schafer
as Hostess
Evan Bittencourt - Nocturnal Animals Evan Bittencourt
as Elevator Operator
Moose Ali Khan - Nocturnal Animals Moose Ali Khan
as Oscar - Diner Guest (uncredited)
Brianna Barnes - Nocturnal Animals Brianna Barnes
as Restaurant Patron (uncredited)
Evan Charles - Nocturnal Animals Evan Charles
as Alex - Diner Guest (uncredited)
Bryan Cruz - Nocturnal Animals Bryan Cruz
as Art Gallery Guest (uncredited)
Jack Dilday - Nocturnal Animals Jack Dilday
as Waiter (uncredited)
Angelina Duplisea - Nocturnal Animals Angelina Duplisea
as Plus Size Barfly (uncredited)
Deirdre DuPont - Nocturnal Animals Deirdre DuPont
as NYC Woman (uncredited)
Lena Evans - Nocturnal Animals Lena Evans
as Gallery Patron (uncredited)
Amanda Fields - Nocturnal Animals Amanda Fields
as Art Gallery Guest (uncredited)
Josh Ford - Nocturnal Animals Josh Ford
as Businessman (uncredited)
Jonathan Fredrick - Nocturnal Animals Jonathan Fredrick
as UPS Man (uncredited)
Toni French - Nocturnal Animals Toni French
as Diner Waitress (uncredited)
Alizee Gaillard - Nocturnal Animals Alizee Gaillard
as Restaurant Patron (uncredited)
Nick Hounslow - Nocturnal Animals Nick Hounslow
as Party Attendee (uncredited)
Holly Kagis - Nocturnal Animals Holly Kagis
as Beautiful Woman (uncredited)
Karli Karissa - Nocturnal Animals Karli Karissa
as UT Student (uncredited)
Jason J Lai - Nocturnal Animals Jason J Lai
as Austin - Diner Guest (uncredited)
Kerstin Lechner - Nocturnal Animals Kerstin Lechner
as Kerstin - Restaurant Guest (uncredited)
Arnold Montey - Nocturnal Animals Arnold Montey
as Businessman (uncredited)
Pedram Navab - Nocturnal Animals Pedram Navab
as Art Gallery Guest (uncredited)
Carson Nicely - Nocturnal Animals Carson Nicely
as Dinner Party Valet (uncredited)
Kendall O'Rorke - Nocturnal Animals Kendall O'Rorke
as Dinner Guest / NYC Woman (uncredited)
Christopher Pinkalla - Nocturnal Animals Christopher Pinkalla
as Art Gallery Waiter (uncredited)
Aleksandra Rastovic - Nocturnal Animals Aleksandra Rastovic
as Gallery Woman (uncredited)
Tonia Marie Rosée - Nocturnal Animals Tonia Marie Rosée
as Art Gallery Guest (uncredited)
Victor Ross II - Nocturnal Animals Victor Ross II
as Party Attendee (uncredited)
Errol Sack - Nocturnal Animals Errol Sack
as Trucker (uncredited)
Brian Stivale - Nocturnal Animals Brian Stivale
as Art Gallery Guest (uncredited)
Chelsea Taylor - Nocturnal Animals Chelsea Taylor
as Young Girl (uncredited)
Charlotte Van Ierland - Nocturnal Animals Charlotte Van Ierland
as Diner Patron (uncredited)
Jack Wallace - Nocturnal Animals Jack Wallace
as Old Man (uncredited)
Jackie Zane - Nocturnal Animals Jackie Zane
as Red Solo Cup Girl (uncredited)
Maria Zyrianova - Nocturnal Animals Maria Zyrianova
as Blonde Woman (uncredited)

ჯგუფი

Crew Peter A. Marshall Legal Services
Directing Tom Ford Director
Writing Tom Ford Screenplay
Writing Austin Wright Novel
Production Tom Ford Producer
Production Diane L. Sabatini Co-Producer
Production Robert Salerno Producer
Editing Joan Sobel Editor
Production Francine Maisler Casting
Art Shane Valentino Production Design
Art Christopher Brown Art Direction
Art Meg Everist Set Decoration
Costume & Make-Up Arianne Phillips Costume Design
Costume & Make-Up Jules Holdren Hair Department Head
Costume & Make-Up Chris Lyons Facial Setup Artist
Costume & Make-Up Donald Mowat Makeup Department Head
Costume & Make-Up Elaine L. Offers Makeup Artist
Costume & Make-Up Keith Sayer Makeup Artist
Costume & Make-Up Robert Wilson Hairstylist
Art Justin Allen Set Decoration Buyer
Costume & Make-Up Reginald r Davis Set Dressing Artist
Art R. Scott Doran Leadman
Art Destiny Grant Art Department Assistant
Art Andrew Hull Assistant Art Director
Art Richard W. Jones Greensman
Costume & Make-Up Josh Kanan Set Dressing Artist
Art Bryan Lane Set Designer
Art Alanna Levy Art Department Coordinator
Art Kevin Mahoney Lead Painter
Crew Melissa McSorley Prop Maker
Art Chris Samp Standby Painter
Art Mike Villarino Construction Coordinator
Sound Lon Bender Supervising Sound Editor
Sound Tara Blume Foley
Sound Robert D. Caballero Foley
Sound Vincent Cosson Sound Re-Recording Mixer
Sound Paul Cotterell Sound Re-Recording Mixer
Sound Lori Dovi Production Sound Mixer
Sound Kris Fenske Sound Designer
Sound Scott Harber Sound Mixer
Editing Shane Hayes Dialogue Editor
Sound Nick Jimenez ADR & Dubbing
Sound Ando Johnson Sound Effects Editor
Sound Tim Song Jones Boom Operator
Sound Gilbert Lake Sound Re-Recording Mixer
Sound Michael Miller ADR & Dubbing
Sound Chris Navarro ADR & Dubbing
Sound Rick Owens Foley
Sound Thomas Pinney Sound Engineer
Sound Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Sound Chris Quilty Boom Operator
Sound Ryan Wassil Foley
Sound Matthew Wilson Sound Effects Editor
Crew Randy Fitzgerald Special Effects Coordinator
Visual Effects Eric Frazier Special Effects Supervisor
Crew Stephen Boucher Visual Effects Editor
Visual Effects Klaudija Cermak Digital Compositors
Visual Effects Ivan Grozev Digital Compositors
Visual Effects Darina Johns Ivanova Visual Effects Producer
Visual Effects Ivailo Marinov Digital Compositors
Visual Effects Eloi G. Martorell Digital Compositors
Visual Effects Casey Schatz Visual Effects Supervisor
Crew Jack Gill Stunt Coordinator
Crew Mandy Kowalski Stunts
Crew Tarah Paige Stunts
Crew Geoff Pilkington Stunts
Crew Marc Scizak Stunts
Camera Hans Bjerno Helicopter Camera
Camera Ryan Busscher Grip
Lighting Robert B. Dechellis Rigging Gaffer
Lighting Dhamarata Dhiensuwana Rigging Grip
Camera David Emmerichs Camera Operator
Camera Dustin Evans Camera Technician
Camera Kelly Diehl Camera Technician
Camera Krystina Figg Grip
Camera Merrick Morton Still Photographer
Lighting Chris Napolitano Lighting Technician
Crew Jesse Olivares Video Assist Operator
Lighting Brennan Price Lighting Technician
Camera Dale Robinette Additional Photography
Lighting Theodore Rysz III Electrician
Lighting Michael J. Schwartz Lighting Technician
Crew Renee Treyball Loader
Camera Harry Zimmerman First Assistant Camera
Production Sande Alessi Casting Associate
Production Mike Passine Casting Associate
Costume & Make-Up Chris Allegro Set Costumer
Costume & Make-Up Donna O'Neal Costume Supervisor
Costume & Make-Up Kelly Porter Set Costumer
Editing Paul Ensby Digital Intermediate
Editing Siggy Ferstl Digital Intermediate
Editing Ofe Yi First Assistant Editor
Production Stephenson Crossley Location Manager
Art Scott Trimble Location Scout
Crew Geoff Foster Score Engineer
Sound Stuart Morton Music Editor
Crew Chuck Martinez Driver
Crew Michael Menapace Transportation Coordinator
Crew Mark Webb Driver
Crew Gary Thomas Williams Driver
Crew Melissa Bender Stand In
Crew Michael Buster Dialect Coach
Production Marjorie Chodorov Production Accountant
Crew Kit Conners Set Production Assistant
Crew Jared Gibson Stand In
Crew Richard Morrison Title Graphics
Directing Scott Peterson Script Supervisor
Crew Joanne Ramos Production Office Assistant
Crew Ronnie Rodriguez Stand In
Crew Olivia Roush Production Office Assistant
Production Nick Rufca Production Coordinator
Crew Spooky Stevens Unit Publicist
Crew Dean Wares Title Graphics
Sound Abel Korzeniowski Original Music Composer
Camera Seamus McGarvey Director of Photography
Crew Kirsten Tobey Production Office Assistant
Crew Sean Yopchick Set Production Assistant
Crew Ben Hall Set Production Assistant
Directing Jason Blumenfeld First Assistant Director
Costume & Make-Up Malanie J. Romero Key Makeup Artist
Directing Christophe Le Chanu Second Assistant Director