უყურე Tomb Raider

უყურე Tomb Raider

Tomb Raider (2018)

მძაფრსიუჟეტიანისათავგადასავლოფენტეზი

დირექტორი: Roar Uthaug
მწერლები: Geneva Robertson-Dworet, Alastair Siddons.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Tomb Raider ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Tomb Raider უყუროთ ონლაინ, უყურე Tomb Raider უფასო ფილმები, ფილმები Tomb Raider უყუროთ უფასო, Tomb Raider უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Tomb Raider უყუროთ უფასოდ, უყურე Tomb Raider ნაკადი ამჟამად, ფილმები Tomb Raider, ფილმები Tomb Raider უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Tomb Raider ფილმები

Tomb Raider Review

Nicholas Lacharité France

I absolutely love this movie. If you haven't seen it I would definitely recommend this movie.

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე ქალი საოცრება
უყურე Hanna
უყურე Miss Sloane
უყურე Män som hatar kvinnor
უყურე Kidnap
უყურე Million Dollar Baby
უყურე მოჩვენება აბჯარში
უყურე Salt
უყურე The Huntsman: Winter's War
უყურე 12 Feet Deep
უყურე Pirates of the Caribbean: At World's End
უყურე The Amazing Spider-Man
უყურე Lara Croft: Tomb Raider
უყურე Star Trek
უყურე Kung Fu Panda
უყურე Ghostbusters
უყურე The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
უყურე The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

როლებში

Alicia Vikander - Tomb Raider Alicia Vikander
as Lara Croft
Walton Goggins - Tomb Raider Walton Goggins
as Mathias Vogel
Dominic West - Tomb Raider Dominic West
as Richard James Croft
Daniel Wu - Tomb Raider Daniel Wu
as Lu Ren
Kristin Scott Thomas - Tomb Raider Kristin Scott Thomas
as Ana Miller
Derek Jacobi - Tomb Raider Derek Jacobi
as Mr. Yaffe
Nick Frost - Tomb Raider Nick Frost
as Max
Hannah John-Kamen - Tomb Raider Hannah John-Kamen
as Sophie
Antonio Aakeel - Tomb Raider Antonio Aakeel
as Nitin Ahuja
Alexandre Willaume-Jantzen - Tomb Raider Alexandre Willaume-Jantzen
as Lieutenant
Jaime Winstone - Tomb Raider Jaime Winstone
as Pamela
Michael Obiora - Tomb Raider Michael Obiora
as Baxter
Keenan Arrison - Tomb Raider Keenan Arrison
as Rocket
Milton Schorr - Tomb Raider Milton Schorr
as Mac
Duncan Airlie James - Tomb Raider Duncan Airlie James
as Terry
Josef Altin - Tomb Raider Josef Altin
as Bruce The Boss
Billy Postlethwaite - Tomb Raider Billy Postlethwaite
as Bill
Roger Jean Nsengiyumva - Tomb Raider Roger Jean Nsengiyumva
as Rog
Sarah Sayuri Hare - Tomb Raider Sarah Sayuri Hare
as Sam
Emily Carey - Tomb Raider Emily Carey
as Young Lara
Maisy De Freitas - Tomb Raider Maisy De Freitas
as Young Lara
Shekhar Varma - Tomb Raider Shekhar Varma
as Mr Ahuja
Rekha John-Cheriyan - Tomb Raider Rekha John-Cheriyan
as Mrs Ahuja

ჯგუფი

Directing Roar Uthaug Director
Sound Junkie XL Original Music Composer
Writing Geneva Robertson-Dworet Screenplay
Writing Evan Daugherty Story
Camera George Richmond Director of Photography
Writing Alastair Siddons Screenplay
Editing Stuart Baird Editor
Costume & Make-Up Colleen Atwood Costume Design
Art Gary Freeman Production Design
Production Graham King Producer
Production Patrick McCormick Executive Producer
Production Denis O'Sullivan Executive Producer
Art Raffaella Giovannetti Set Decoration
Visual Effects Johnathan R. Banta Visual Effects
Production Susie Figgis Casting
Editing Tom Harrison-Read Editor
Editing Michael Tronick Editor
Art Anthony Caron-Delion Art Direction
Art Claire Fleming Art Direction
Art Tamara Marini Art Direction
Art Tom Still Art Direction
Art Alessandro Troso Art Direction
Art Tom Brown Supervising Art Director
Art Simon Lamont Supervising Art Director
Costume & Make-Up Timothy A. Wonsik Co-Costume Designer
Costume & Make-Up Jan Sewell Hair Designer
Costume & Make-Up Joe Hopker Hairstylist
Costume & Make-Up Marika Weber Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Marika Weber Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Riette Hayward Makeup Artist
Costume & Make-Up Jan Sewell Makeup Designer
Costume & Make-Up Alex Rouse Wigmaker
Art Jacques Van Rooyen Art Department Coordinator
Art Pravika Singh Assistant Art Director
Art Cecelia van Straaten Assistant Art Director
Art Mark Walker Assistant Art Director
Art Paul Purdy Property Master
Camera George Amos Camera Operator
Camera Jason Martin Camera Operator
Camera Simon Finney Camera Operator
Camera Julian Morson Camera Operator
Camera Des Whelan Camera Operator
Camera Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Camera Ossie McLean Steadicam Operator
Camera Dale Rodkin Steadicam Operator
Camera Lukasz Jogalla Second Unit Director of Photography
Lighting Stephen Mathie Gaffer
Lighting Wayne Shields Gaffer
Camera David Appleby Key Grip
Lighting Regan Mitchell Rigging Grip
Lighting Jack Ridout Lighting Technician
Lighting Thembekile Kebeni Rigging Grip
Camera Jonathan Dennis Russian Arm Operator
Camera Graham Bartholomew Still Photographer
Camera Christian Black Still Photographer
Camera Ilze Kitshoff Still Photographer
Camera Richard Stevenson Underwater Camera
Production Kirsty Kinnear Casting Associate
Costume & Make-Up Birgitta Fredlund Costume Coordinator
Costume & Make-Up Philip Stapelberg Costume Supervisor
Costume & Make-Up Rick de Souza Set Costumer
Costume & Make-Up Alex-Ann Keppie Set Costumer
Costume & Make-Up Maryke Nel Set Costumer
Crew Giles Dumper Pilot
Crew Charles Bodycomb Armorer
Crew Dave Evans Armorer
Crew Lance Peters Armorer
Crew Jason Martin Marine Coordinator
Directing Ruth Atkinson Script Supervisor
Directing Paula Casarin Script Supervisor
Directing Lucy Ward Script Supervisor
Crew Luke James Matthews Security
Sound Simon Changer Music Editor
Sound Kle Savidge Music Supervisor
Editing Robert Sealey First Assistant Editor
Editing Danielle Nel First Assistant Editor
Crew Leonardo Cruciano Special Effects Coordinator
Visual Effects Anthony Smith 2D Supervisor
Visual Effects Fady Kadry 3D Artist
Visual Effects Jubey Jose Animation
Visual Effects Adam Klein Animation
Visual Effects Wolfgang Haas Animation
Visual Effects Christian Kratzert Animation
Visual Effects Mike Drew Animation
Visual Effects Daniele Mieli Animation
Crew Justin Mitchell CG Supervisor
Crew André Cabaco CG Supervisor
Visual Effects Bill Bridges Lead Animator
Visual Effects Lei Zhang VFX Editor
Visual Effects Spriha Banik Visual Effects Coordinator
Visual Effects Turea Blyth Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Visual Effects Chelsea Mirus Visual Effects Coordinator
Visual Effects George Stone Visual Effects Coordinator
Visual Effects Annalisa Torina Visual Effects Coordinator
Visual Effects Matteo Veglia Visual Effects Coordinator
Visual Effects Errol Stussi Visual Effects Coordinator
Visual Effects Ewa Babska Visual Effects Coordinator
Visual Effects Martin Gritschke Visual Effects Coordinator
Visual Effects Hakyung Chang Visual Effects Coordinator
Crew John Polyson Visual Effects Editor
Crew Jaime Fok Visual Effects Editor
Crew Martin November Visual Effects Editor
Crew Vincent Liebig Visual Effects Editor
Visual Effects Chelsea L. Miller Visual Effects Producer
Visual Effects Scott Shapiro Visual Effects Producer
Visual Effects Christal Wolgamott Visual Effects Producer
Visual Effects Mare McIntosh Visual Effects Producer
Visual Effects Sarah Vinson Visual Effects Producer
Visual Effects Marcus Goodwin Visual Effects Producer
Visual Effects Lisa Spence Visual Effects Producer
Visual Effects Johanna Lange Visual Effects Producer
Visual Effects Allan Magled Visual Effects Producer
Visual Effects Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Visual Effects Hubert Maston Visual Effects Supervisor
Visual Effects Radley Teruel Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nick Crew Visual Effects Supervisor
Visual Effects Roland Langschwert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Robert Nederhorst Visual Effects Supervisor
Visual Effects Victor Wagner Visual Effects Technical Director
Crew Lise-Marie Bothma Special Effects Coordinator
Visual Effects Max Poolman Special Effects Supervisor
Visual Effects Richard Van Den Bergh Special Effects Supervisor
Sound Adam Horley ADR Editor
Sound Jon Boothroyde Boom Operator
Sound Peter Burgis Foley
Sound Luke Gentry Sound Designer
Sound Kevin Penney Sound Effects Editor
Sound Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Sound Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Sound Dominic Gibbs Supervising Sound Editor