უყურე Terminator 3: Rise of the Machines

უყურე Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines (2003)

მძაფრსიუჟეტიანიტრილერიფანტასტიკა

დირექტორი: Jonathan Mostow
მწერლები: John D. Brancato, Michael Ferris.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Terminator 3: Rise of the Machines ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ ონლაინ, უყურე Terminator 3: Rise of the Machines უფასო ფილმები, ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ უფასო, Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ უფასოდ, უყურე Terminator 3: Rise of the Machines ნაკადი ამჟამად, ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines, ფილმები Terminator 3: Rise of the Machines უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Terminator 3: Rise of the Machines ფილმები

Terminator 3: Rise of the Machines Review

Facondo Pugliesi Italy

This movie is so good!

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Matrix Revolutions
უყურე Terminator Genisys
უყურე The Matrix
უყურე The Terminator
უყურე Terminator Salvation
უყურე The Matrix Reloaded
უყურე Interstellar
უყურე Blade Runner
უყურე Logan
უყურე GHOST IN THE SHELL
უყურე I, Robot
უყურე მოჩვენება აბჯარში
უყურე The Fifth Element
უყურე 2001: A Space Odyssey
უყურე Class of 1999
უყურე アキラ
უყურე Terminator 2: Judgment Day
უყურე I Am Legend

როლებში

Arnold Schwarzenegger - Terminator 3: Rise of the Machines Arnold Schwarzenegger
as The Terminator
Nick Stahl - Terminator 3: Rise of the Machines Nick Stahl
as John Connor
Claire Danes - Terminator 3: Rise of the Machines Claire Danes
as Kate Brewster
Kristanna Loken - Terminator 3: Rise of the Machines Kristanna Loken
as T-X
David Andrews - Terminator 3: Rise of the Machines David Andrews
as Robert Brewster
Mark Famiglietti - Terminator 3: Rise of the Machines Mark Famiglietti
as Scott Petersen
Earl Boen - Terminator 3: Rise of the Machines Earl Boen
as Dr. Peter Silberman
Moira Harris - Terminator 3: Rise of the Machines Moira Harris
as Betsy
Chopper Bernet - Terminator 3: Rise of the Machines Chopper Bernet
as Chief Engineer
Christopher Lawford - Terminator 3: Rise of the Machines Christopher Lawford
as Brewser's Aide
Alana Curry - Terminator 3: Rise of the Machines Alana Curry
as Bill's Girlfriend
Chris Hardwick - Terminator 3: Rise of the Machines Chris Hardwick
as Engineer
Robert Alonzo - Terminator 3: Rise of the Machines Robert Alonzo
as Jose Barrera
Susan Merson - Terminator 3: Rise of the Machines Susan Merson
as Roadhouse Clubgoer

ჯგუფი

Directing Jonathan Mostow Director
Writing John D. Brancato Screenplay
Writing Michael Ferris Screenplay
Production Hal Lieberman Producer
Production Joel B. Michaels Producer
Production Mario Kassar Producer
Sound Marco Beltrami Original Music Composer
Camera Don Burgess Director of Photography
Editing Nicolas De Toth Editor
Editing Neil Travis Editor
Production Sarah Finn Casting
Art Jeff Mann Production Design
Art Shepherd Frankel Art Direction
Art Beat Frutiger Art Direction
Art Andrew Menzies Art Direction
Art Jay Hart Set Decoration
Costume & Make-Up April Ferry Costume Design
Sound Bill Abbott Music Editor
Sound Peter Brown Sound Effects Editor
Sound Cary Weitz Boom Operator
Production Andrew G. Vajna Producer
Production Colin Wilson Producer
Writing John D. Brancato Story
Writing Michael Ferris Story
Writing Tedi Sarafian Story
Writing James Cameron Characters
Writing Gale Anne Hurd Characters
Crew Stan Winston Makeup Effects
Crew John Rosengrant Makeup Effects
Crew Arjen Tuiten Makeup Effects
Costume & Make-Up Jeff Dawn Makeup Department Head
Costume & Make-Up Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
Costume & Make-Up Dan Moore Costume Supervisor
Production Moritz Borman Executive Producer
Production Matthias Deyle Producer
Production Guy East Executive Producer
Production Oliver Hengst Line Producer
Production Gale Anne Hurd Executive Producer
Production Aslan Nadery Executive Producer
Production Dieter Nobbe Executive Producer
Production Volker Schauz Executive Producer
Production Nigel Sinclair Executive Producer
Production Randi Hiller Casting
Crew Allen Hall Special Effects Coordinator
Art Mark Zuelzke Art Direction
Art Erica Callas Art Department Assistant
Art Laura J. DeRosa Art Department Coordinator
Art Greg Berry Assistant Art Director
Art Constantine Sekeris Conceptual Design
Art Greg John Callas Construction Coordinator
Art Sean Clouser Construction Foreman
Art Frank Cappiello Greensman
Art Giovanni Ferrara Lead Painter
Art Wayne Shepherd Leadman
Art Francesco Ferrara Painter
Art Matt Codd Production Illustrator
Art Fred Arbegast Sculptor
Art Maria Baker Set Designer
Camera Trey Clinesmith Additional Camera
Camera Raimund Almanza First Assistant Camera
Camera Michael J. Coo Grip
Camera Kenji Luster Steadicam Operator
Camera Robert Zuckerman Still Photographer
Costume & Make-Up Peter Tothpal Hair Department Head
Costume & Make-Up Lisa M. Cubero Hairstylist
Costume & Make-Up Cydney Cornell Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Steve LaPorte Makeup Artist
Costume & Make-Up Terry Wolfinger Makeup Designer
Costume & Make-Up Clinton Wayne Prosthetic Supervisor
Costume & Make-Up Bob Moore Jr. Set Costumer
Costume & Make-Up Tammy Banal Set Dressing Artist
Costume & Make-Up Egan Gauntt Set Dressing Supervisor
Crew Michael Papac Armorer
Crew Richard McBride CG Supervisor
Crew Lea Anderson Craft Service
Crew Don Lee Digital Effects Supervisor
Crew Roger Bojarski Jr. Driver
Crew Joel Sill Executive Music Producer
Crew Heather Green Loader
Crew Robert K. Johnson Picture Car Coordinator
Crew Stewart Maclennan Post Production Assistant
Crew Michael Tinger Post Production Supervisor
Crew Nour Dardari Production Controller
Crew Kent Hayward Projection
Crew Mark Bialuski Propmaker
Crew Hope M. Parrish Property Master
Crew Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Crew Simon Crane Second Unit Cinematographer
Crew Howard Velasco Security
Crew Philippe Rebours Sequence Supervisor
Crew Jason Inman Set Medic
Crew Angela Athayde Set Production Assistant
Crew Ryan Kautzman Software Engineer
Crew Richard Jay Sound Recordist
Crew Bert Beatson Stand In
Crew Simon Crane Stunt Coordinator
Crew Kenny Alexander Stunts
Crew Evan Schiff Systems Administrators & Support
Crew Mike Shannon Transportation Captain
Crew Denny Caira Transportation Coordinator
Production Sharon Mann Unit Production Manager
Crew Sheryl Main Unit Publicist
Crew Lesley Aletter Utility Stunts
Crew Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
Crew Gian Ganziano Visual Effects Editor
Directing Steve Love Assistant Director
Directing John Trujillo Layout
Directing Luca Kouimelis Script Supervisor
Editing Michael J. Benavente Dialogue Editor
Editing Amy Tompkins Digital Intermediate
Editing Todd Busch First Assistant Editor
Lighting Steve Ball Best Boy Electric
Lighting Darren Langer Electrician
Lighting James M. McEwen Gaffer
Lighting Anthony D. Guzman Lighting Technician
Lighting Jason Andrew Rigging Grip
Production Courtney Gross Casting Associate
Production Michael J. Burmeister Location Manager
Production Maryjane Layani Production Accountant
Production Tina Bennett Production Coordinator
Production Gregory Alpert Production Supervisor
Production Shery Mann Publicist
Production Max Chen Researcher
Sound Joseph Bonn First Assistant Sound Editor
Sound Matthew C. Beville Foley
Sound Pete Anthony Orchestrator
Sound William B. Kaplan Production Sound Mixer
Sound Buck Sanders Sound Designer
Sound Paula Fairfield Sound Editor
Sound Ray Cymoszinski Sound Mixer
Sound Stephen Hunter Flick Supervising Sound Editor
Visual Effects Colin Strause 3D Supervisor
Visual Effects Jamie Baxter Digital Compositors
Visual Effects Keith Marbory Special Effects Supervisor
Visual Effects Bill Coffin Visual Effects
Visual Effects Gayle Busby Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kim Boyle Visual Effects Producer
Visual Effects Dion Hatch Visual Effects Supervisor
Writing Robert Consing Storyboard
Crew Tom Armbruster Motion Capture Artist
Crew Peter Mitchell Rubin Visual Effects Art Director
Sound Andy Potvin Dolby Consultant
Crew Csilla Somogyi Thanks