უყურე სოლტი

უყურე სოლტი

სოლტი (2010)

მძაფრსიუჟეტიანიდეტექტივიტრილერი

დირექტორი: Phillip Noyce

movavi-3d-video-player

ნაკადი სოლტი ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები სოლტი უყუროთ ონლაინ, უყურე სოლტი უფასო ფილმები, ფილმები სოლტი უყუროთ უფასო, სოლტი უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები სოლტი უყუროთ უფასოდ, უყურე სოლტი ნაკადი ამჟამად, ფილმები სოლტი, ფილმები სოლტი უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ სოლტი ფილმები

სოლტი Review

Emmi Axelsson Sweden

I would only recommend seeing this movie if a person has nothing else to do that day.

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Clear and Present Danger
უყურე The Equalizer 2
უყურე Zero Dark Thirty
უყურე Die Hard 2
უყურე Die Hard
უყურე Sicario: Day of the Soldado
უყურე Safe House
უყურე The Foreigner
უყურე Assassins
უყურე Bridge of Spies
უყურე The Good Shepherd
უყურე Spy Game
უყურე Never Back Down
უყურე Swordfish
უყურე The Bourne Supremacy
უყურე Live Free or Die Hard
უყურე Die Hard: With a Vengeance
უყურე Mission: Impossible

როლებში

Angelina Jolie - სოლტი Angelina Jolie
as Evelyn Salt
Liev Schreiber - სოლტი Liev Schreiber
as Theodore Winter
Chiwetel Ejiofor - სოლტი Chiwetel Ejiofor
as Darryl Peabody
Daniel Olbrychski - სოლტი Daniel Olbrychski
as Oleg Vasilyevich Orlov
August Diehl - სოლტი August Diehl
as Mike Krause
Daniel Pearce - სოლტი Daniel Pearce
as Young Orlov
Hunt Block - სოლტი Hunt Block
as US President Howard Lewis
Andre Braugher - სოლტი Andre Braugher
as Secretary of Defense
Olek Krupa - სოლტი Olek Krupa
as Russian President Matveyev
Cassidy Hinkle - სოლტი Cassidy Hinkle
as Young Salt
Corey Stoll - სოლტი Corey Stoll
as Shnaider
Vladislav Koulikov - სოლტი Vladislav Koulikov
as Chenkov's Father
Olya Zueva - სოლტი Olya Zueva
as Chenkov's Mother
Kevin O'Donnell - სოლტი Kevin O'Donnell
as Francis
Gaius Charles - სოლტი Gaius Charles
as Todd Bottoms
Zach Shaffer - სოლტი Zach Shaffer
as CIA Security Officer
Albert Jones - სოლტი Albert Jones
as CIA Technician
Zoe Lister-Jones - სოლტი Zoe Lister-Jones
as CIA Security Hub Tech
Paul Juhn - სოლტი Paul Juhn
as North Korean Torturer
Tika Sumpter - სოლტი Tika Sumpter
as Front Deskwoman
David Bishins - სოლტი David Bishins
as Security Supervisor
Yara Shahidi - სოლტი Yara Shahidi
as Salt's Young Neighbor
Gary Wilmes - სოლტი Gary Wilmes
as Paul Tracey
Jordan Lage - სოლტი Jordan Lage
as National Security Advisor
Jeremy Davidson - სოლტი Jeremy Davidson
as President's Secret Service Agent
Michelle Ray Smith - სოლტი Michelle Ray Smith
as Lead Technician
Marion McCorry - სოლტი Marion McCorry
as CIA Director Medford
Vladimir Tevlovski - სოლტი Vladimir Tevlovski
as KA Executioner
Steve Cirbus - სოლტი Steve Cirbus
as FBI Agent
Roslyn Ruff - სოლტი Roslyn Ruff
as Neural Tech
Jeb Brown - სოლტი Jeb Brown
as Bunker Technician
Lara Apponyi - სოლტი Lara Apponyi
as BBC Newscaster
Vitali Baganov - სოლტი Vitali Baganov
as New Russian President
Peter Weireter - სოლტი Peter Weireter
as Security Officer
Ryan Shams - სოლტი Ryan Shams
as Interrogation Tech
Colleen Werthmann - სოლტი Colleen Werthmann
as Secret Service Tactical Officer
Liam Joynt - სოლტი Liam Joynt
as White House Gate Officer
Victoria Cartagena - სოლტი Victoria Cartagena
as Portico Checkpoint Agent
Armand Schultz - სოლტი Armand Schultz
as Martin Crenshaw
Ivo Velon - სოლტი Ivo Velon
as Basayev
Kamar de los Reyes - სოლტი Kamar de los Reyes
as Secret Service Agent
Victor Slezak - სოლტი Victor Slezak
as One-Star General
Dionne Audain - სოლტი Dionne Audain
as Coms Agent / Radio Op
Jalil Jay Lynch - სოლტი Jalil Jay Lynch
as DC Taxi Driver
Mike Colter - სოლტი Mike Colter
as CIA Tactical Leader
Beverly Kirk - სოლტი Beverly Kirk
as White House Reporter
Nick Poltoranin - სოლტი Nick Poltoranin
as Russian KA Agent
Vladimir Troitsky - სოლტი Vladimir Troitsky
as Russian KA Agent
Hristo Hristov - სოლტი Hristo Hristov
as Russian KA Agent
James Nuciforo - სოლტი James Nuciforo
as Military Aide
Scott Dillin - სოლტი Scott Dillin
as Presidential Bunker Tech
Alexander Martin Jones - სოლტი Alexander Martin Jones
as Presidential Bunker Tech
Angelo Lopez - სოლტი Angelo Lopez
as Presidential Bunker Tech
Stephen Beach - სოლტი Stephen Beach
as Police Captain
Elizabeth Kaledin - სოლტი Elizabeth Kaledin
as NY1 Reporter
David Agranov - სოლტი David Agranov
as Orlov Lieutenant (uncredited)
Frosty Lawson - სოლტი Frosty Lawson
as CIA Agent (uncredited)
Cecilia Foss - სოლტი Cecilia Foss
as The Ritual Matchmaker (uncredited)
James Schram - სოლტი James Schram
as U.S. Military - Corporal Davis (uncredited)

ჯგუფი

Directing Phillip Noyce Director
Writing Kurt Wimmer Writer
Production Sunil Perkash Producer
Production Lorenzo di Bonaventura Producer
Production Avy Kaufman Casting
Costume & Make-Up Sarah Edwards Costume Design
Costume & Make-Up John Caglione Jr. Makeup Department Head
Art Scott Chambliss Production Design
Art Teresa Carriker-Thayer Art Direction
Art Leslie E. Rollins Set Decoration
Sound James Newton Howard Original Music Composer
Camera Robert Elswit Director of Photography
Editing Stuart Baird Editor
Editing John Gilroy Editor
Costume & Make-Up Angel De Angelis Hair Department Head
Costume & Make-Up Robert Chiu Hair Department Head
Costume & Make-Up Adruitha Lee Hairstylist
Costume & Make-Up Colin Jamison Hairstylist
Costume & Make-Up Pamela May Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Lisa Hazell Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Paula Kelly Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Tomasina Smith Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Cassandra Saulter Makeup Artist
Costume & Make-Up Oney Syers II Makeup Artist
Costume & Make-Up Toni G Makeup Artist
Costume & Make-Up Christine Domaniecki Makeup Department Head
Art Becky Herron Art Department Coordinator
Art Erik Knight Art Department Coordinator
Art Peter Gelfman Property Master
Art Michael Davis Construction Coordinator
Camera Chris Haarhoff Additional Photography
Camera Lukasz Jogalla Camera Operator
Camera Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Camera Richard Yacuk Camera Operator
Camera P. Scott Sakamoto Camera Operator
Camera Bruce MacCallum Camera Operator
Camera Darin Moran Camera Operator
Camera Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Camera Jason Ellson Steadicam Operator
Camera Steve Koster Aerial Director of Photography
Lighting Ralph G. Crowley Best Boy Electric
Camera Chris Gamiello Dolly Grip
Camera Edward W. Lowry Dolly Grip
Camera John Donohue Jr. Dolly Grip
Camera Kevin Lowry Dolly Grip
Camera Shawn Barron Dolly Grip
Lighting Andy Day Gaffer
Lighting Greg Addison Gaffer
Camera Dennis Gamiello Key Grip
Camera Brendan Quinlan Key Grip
Camera Peter Chrimes Key Grip
Lighting Mike Montgomery Rigging Grip
Lighting Rashad Clinton Rigging Grip
Lighting Tanner Bayer Rigging Grip
Lighting Charlie Grubbs Rigging Gaffer
Lighting John Woods Rigging Gaffer
Camera Andrew D. Schwartz Still Photographer
Production Bruce Winant ADR Voice Casting
Production Lois J. Drabkin Casting Associate
Production Leeba Zakharov Casting Associate
Crew Sam Arthurs Armorer
Crew Ryder Washburn Armorer
Crew Al Cerullo Pilot
Crew Bill Richards Pilot
Crew John J. Schneider Pilot
Crew J. Wilfrid White Marine Coordinator
Directing Dianne Dreyer Script Supervisor
Directing Melissa Kalbfus Script Supervisor
Directing Joyce Heftel Script Supervisor
Directing Deirdre Horgan Script Supervisor
Production Mickey Cottrell Publicist
Sound Tony Martinez ADR Editor
Sound Angela Organ ADR Editor
Sound George Leong Boom Operator
Sound Dan Korintus Dialogue Editor
Sound Branka Mrkic Dialogue Editor
Sound Jac Rubenstein Dialogue Editor
Sound Igor Nikolic First Assistant Sound Editor
Sound Marko A. Costanzo Foley
Sound John T. Cucci Foley
Sound Dan O'Connell Foley
Sound Frank Kern Foley
Sound Jamie Baker Foley Editor
Sound Kam Chan Foley Editor
Sound Bill Sweeney Sound Editor
Sound Jacob Ribicoff Sound Effects Editor
Sound Peter Staubli Sound Effects Editor
Sound Jon Title Sound Effects Editor
Sound Allan Zaleski Sound Effects Editor
Sound Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Sound Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Sound Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Sound Deborah Wallach Supervising ADR Editor
Sound Paul Hsu Supervising Sound Editor
Sound Warren Shaw Supervising Sound Editor
Sound Philip Stockton Supervising Sound Editor
Costume & Make-Up Meg Thornton Ager/Dyer
Costume & Make-Up Troy David Ager/Dyer
Costume & Make-Up David Paulin Ager/Dyer
Costume & Make-Up Lauren Miller Costume Coordinator
Costume & Make-Up Staci Greenbaum Costume Coordinator
Costume & Make-Up Deb Dalton Costume Supervisor
Costume & Make-Up Constance Harris Set Costumer
Costume & Make-Up Derek Sullivan Set Costumer
Costume & Make-Up Carmela Simonetti Tailor
Costume & Make-Up Minerva Diann Savoy Tailor
Costume & Make-Up Kate Edwards Wardrobe Supervisor
Costume & Make-Up Pam Aaron Wardrobe Supervisor
Visual Effects Denis Alymov Animation
Visual Effects Valdimar Baldvinsson Animation
Visual Effects Chris Caufield Animation
Visual Effects Ben Fox Animation
Visual Effects John Vielee Animation
Crew Earl Paraszczynec CG Supervisor
Crew Theo Jones CG Supervisor
Crew Yuval Levy CG Supervisor
Visual Effects Semionov Mikhail Modeling
Visual Effects Jessenia Nauta Modeling
Visual Effects Louise Baker Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Tomas Kral 3D Artist
Visual Effects David Feinsilber Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kelly Rae Kenan Green Visual Effects Coordinator
Visual Effects Riley McDougall Visual Effects Coordinator
Visual Effects Raven Sia Visual Effects Coordinator
Visual Effects Andrea Atwater Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jaroslav Matys Visual Effects Coordinator
Visual Effects Monika Pavlickova Visual Effects Coordinator
Visual Effects Lenka Likarova Visual Effects Coordinator
Crew John Scott Cook Visual Effects Editor
Crew Renannah Weinstein Visual Effects Editor
Crew Adam Estey Visual Effects Editor
Crew Carrie Cassada Visual Effects Editor
Visual Effects Camille Cellucci Visual Effects Producer
Visual Effects Mitchell Ferm Visual Effects Producer
Visual Effects Janet Yale Visual Effects Producer
Visual Effects Arnþruður Dögg Sigurðardóttir Visual Effects Producer
Visual Effects Rebecca Barbour Visual Effects Producer
Visual Effects Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Visual Effects Renuka Ballal Visual Effects Producer
Visual Effects Vít Komrzý Visual Effects Producer
Visual Effects Robert Grasmere Visual Effects Supervisor
Visual Effects Dan Levitan Visual Effects Supervisor
Visual Effects Viktor Muller Visual Effects Supervisor
Visual Effects Mark Breakspear Visual Effects Supervisor
Visual Effects Ivan Moran Visual Effects Supervisor
Visual Effects Dadi Einarsson Visual Effects Supervisor
Visual Effects John Bair Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jim Rider Visual Effects Supervisor
Visual Effects Kevin Jackson Visual Effects Supervisor
Editing John Scott Cook First Assistant Editor
Editing Michelle Harrison First Assistant Editor
Editing Aaron Marshall First Assistant Editor
Editing Ron South First Assistant Editor
Crew Burt Dalton Special Effects Coordinator
Crew John Stifanich Pyrotechnician
Crew Tim Rigby Stunts
Sound William Sarokin Sound Mixer
Crew Nicole Signore Stunt Driver