უყურე The Time Traveler's Wife

უყურე The Time Traveler's Wife

The Time Traveler's Wife (2009)

დრამამელოდრამაფენტეზი

დირექტორი: Robert Schwentke
მწერალი: Bruce Joel Rubin

movavi-3d-video-player

ნაკადი The Time Traveler's Wife ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები The Time Traveler's Wife უყუროთ ონლაინ, უყურე The Time Traveler's Wife უფასო ფილმები, ფილმები The Time Traveler's Wife უყუროთ უფასო, The Time Traveler's Wife უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები The Time Traveler's Wife უყუროთ უფასოდ, უყურე The Time Traveler's Wife ნაკადი ამჟამად, ფილმები The Time Traveler's Wife, ფილმები The Time Traveler's Wife უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ The Time Traveler's Wife ფილმები

The Time Traveler's Wife Review

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

Edvard Mikaelsen Greenland

Its a great movie. I'll watch it every time I see its on.

Elena R. Hess United States

I've seen it more than 30 times, its the definition of perfection.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Ready Player One
უყურე I, Robot
უყურე Forrest Gump
უყურე The Fifth Element
უყურე Eternal Sunshine of the Spotless Mind
უყურე Cinderella
უყურე Fifty Shades Darker
უყურე Love, Simon
უყურე Call Me by Your Name
უყურე Her
უყურე Dial M for Murder
უყურე Paprika
უყურე Notes on a Scandal
უყურე The Late Bloomer
უყურე Divergent
უყურე შიმშილის თამაშები: ცეცხლის ალში
უყურე Terminator Genisys
უყურე Q

როლებში

Eric Bana - The Time Traveler's Wife Eric Bana
as Henry DeTamble
Rachel McAdams - The Time Traveler's Wife Rachel McAdams
as Clare Abshire
Michelle Nolden - The Time Traveler's Wife Michelle Nolden
as Annette DeTamble
Arliss Howard - The Time Traveler's Wife Arliss Howard
as Richard DeTamble
Ron Livingston - The Time Traveler's Wife Ron Livingston
as Gomez
Brian Bisson - The Time Traveler's Wife Brian Bisson
as Mark Abshire
Maggie Castle - The Time Traveler's Wife Maggie Castle
as Alicia Abshire
Fiona Reid - The Time Traveler's Wife Fiona Reid
as Lucille Abshire
Philip Craig - The Time Traveler's Wife Philip Craig
as Philip Abshire
Alex Ferris - The Time Traveler's Wife Alex Ferris
as Henry at Six
Katherine Trowell - The Time Traveler's Wife Katherine Trowell
as Hospital Receptionist
Bart Bedford - The Time Traveler's Wife Bart Bedford
as Library Researcher
Esther Jun - The Time Traveler's Wife Esther Jun
as Waitress
Esther Jun - The Time Traveler's Wife Esther Jun
as Chicago Police #1
Craig Snoyer - The Time Traveler's Wife Craig Snoyer
as Chicago Police #2
Carly Street - The Time Traveler's Wife Carly Street
as Librarian
Romyen Tangsubutra - The Time Traveler's Wife Romyen Tangsubutra
as Thai Waiter
Brooklynn Proulx - The Time Traveler's Wife Brooklynn Proulx
as Clare at Six and Eight
Mario Tufino - The Time Traveler's Wife Mario Tufino
as Barber
Shawn Storer - The Time Traveler's Wife Shawn Storer
as Moving Man
David Talbot - The Time Traveler's Wife David Talbot
as Pastor
James Lafazanos - The Time Traveler's Wife James Lafazanos
as Jeremy (Gallery Owner)
Dan Duran - The Time Traveler's Wife Dan Duran
as Lottery Announcer
Kenner Ames - The Time Traveler's Wife Kenner Ames
as TV Sales Person
Alison MacLeod - The Time Traveler's Wife Alison MacLeod
as Realtor
Stephen Tobolowsky - The Time Traveler's Wife Stephen Tobolowsky
as Dr. Kendrick
Hailey McCann - The Time Traveler's Wife Hailey McCann
as Alba at Nine and Ten
Donald Carrier - The Time Traveler's Wife Donald Carrier
as Dr. Osman
Jan Caruana - The Time Traveler's Wife Jan Caruana
as Dr. Osman's Nurse
Jean Yoon - The Time Traveler's Wife Jean Yoon
as Dr. Montague
Tatum McCann - The Time Traveler's Wife Tatum McCann
as Alba at Four and Five
Duane Murray - The Time Traveler's Wife Duane Murray
as Resident Doctor
Jon Bruno - The Time Traveler's Wife Jon Bruno
as Chicago Radio Show Host
Paul Francis - The Time Traveler's Wife Paul Francis
as Hunting Buddy

ჯგუფი

Directing Robert Schwentke Director
Writing Bruce Joel Rubin Screenplay
Writing Audrey Niffenegger Novel
Production Dede Gardner Producer
Production Kristin Hahn Producer
Production Sara Moe Producer
Production Nick Wechsler Producer
Production Richard Brener Executive Producer
Production Justis Greene Executive Producer
Production Brad Pitt Executive Producer
Production Michele Weiss Executive Producer
Sound Mychael Danna Original Music Composer
Camera Florian Ballhaus Director of Photography
Editing Thom Noble Editor
Production Deborah Aquila Casting
Production Robin D. Cook Casting
Production Jennifer L. Smith Casting
Production Tricia Wood Casting
Art Jon Hutman Production Design
Art Peter Grundy Art Direction
Art Patricia Cuccia Set Decoration
Costume & Make-Up Julie Weiss Costume Design
Costume & Make-Up Ann Brodie Makeup Department Head
Costume & Make-Up Kathleen Meade Costume Supervisor
Costume & Make-Up Vincent Sullivan Hair Department Head
Costume & Make-Up Susan Exton-Stranks Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Dorota Zajac Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Francesca Paris Hairstylist
Costume & Make-Up Michal Bigger Makeup Artist
Art Jamie Frith Art Department Coordinator
Camera Thomas Lappin Camera Operator
Camera Michael Hall Camera Operator
Lighting Andy Day Gaffer
Camera Richard Emerson Key Grip
Lighting Mongo Andrews Rigging Grip
Lighting David Allan Lighting Technician
Lighting Philip Esteves Rigging Gaffer
Lighting Charlie Grubbs Rigging Gaffer
Lighting John Vrakking Rigging Grip
Camera Candide Franklyn Steadicam Operator
Camera Alan Markfield Still Photographer
Sound Kimaree Long ADR Editor
Sound Michelle Pazer ADR Editor
Sound Gordon Chacra Boom Operator
Sound Steve La Fayette Boom Operator
Sound James Moriana Foley
Sound Steve Robinson Foley
Sound Jeffrey Wilhoit Foley
Sound Hector C. Gika Sound Designer
Sound Tim Walston Sound Effects Editor
Sound Karen Vassar Triest Sound Effects Editor
Sound Craig Mann Sound Re-Recording Mixer
Sound Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Sound Dave McMoyler Supervising Sound Editor
Crew Andy Wilkoff CG Supervisor
Visual Effects Erika A. McKee Visual Effects Producer
Visual Effects David Jones Visual Effects Supervisor
Production Samantha Finkler Casting Associate
Production Erin Toner Casting Associate
Production Lisa Zagoria Casting Assistant
Costume & Make-Up Stella Cottini Key Costumer
Costume & Make-Up Laura Kaminski Set Costumer
Editing Beth Dewey Digital Intermediate
Editing Robert E. Phillips Digital Intermediate
Crew Bronwyn Waddington Visual Effects Editor
Editing Aaron Marshall First Assistant Editor
Crew Laurel Bresnahan Studio Teachers
Directing Elizabeth Tremblay Script Supervisor
Crew Amy Wright Choreographer
Sound Richard Ford Music Editor
Sound Bob Bowen Music Supervisor
Visual Effects Alex Burdett Special Effects Supervisor
Crew Diane Woodhouse Special Effects Coordinator
Crew Terence J. Cox Pyrotechnician
Production Terri Douglas ADR Voice Casting