უყურე Quantum of Solace

უყურე Quantum of Solace

Quantum of Solace (2008)

სათავგადასავლომძაფრსიუჟეტიანიტრილერიკრიმინალური

დირექტორი: Marc Forster
მწერლები: Paul Haggis, Neal Purvis, Robert Wade.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Quantum of Solace ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Quantum of Solace უყუროთ ონლაინ, უყურე Quantum of Solace უფასო ფილმები, ფილმები Quantum of Solace უყუროთ უფასო, Quantum of Solace უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Quantum of Solace უყუროთ უფასოდ, უყურე Quantum of Solace ნაკადი ამჟამად, ფილმები Quantum of Solace, ფილმები Quantum of Solace უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Quantum of Solace ფილმები

Quantum of Solace Review

Madelen Dale Norway

There's just too many good movies in there to be able to re watch them all.

Petronilla Conti Italy

I don't know if this is some memory problem I have or if the movies are really that good.

Tricia D. Layman Canada

I can't recall how many times I've seen this movie, but I am never bored by watching them one more time.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე Dr. No
უყურე Mission: Impossible
უყურე From Russia with Love
უყურე For Your Eyes Only
უყურე The Spy Who Loved Me
უყურე Goldfinger
უყურე Thunderball
უყურე Mission: Impossible II
უყურე Kingsman: The Secret Service
უყურე Spectre
უყურე Skyfall
უყურე On Her Majesty's Secret Service
უყურე Die Another Day
უყურე You Only Live Twice
უყურე Live and Let Die
უყურე Diamonds Are Forever
უყურე The Living Daylights
უყურე Mission: Impossible III

როლებში

Daniel Craig - Quantum of Solace Daniel Craig
as James Bond
Olga Kurylenko - Quantum of Solace Olga Kurylenko
as Camille Montes
Mathieu Amalric - Quantum of Solace Mathieu Amalric
as Dominic Greene
Judi Dench - Quantum of Solace Judi Dench
as M
Giancarlo Giannini - Quantum of Solace Giancarlo Giannini
as René Mathis
Gemma Arterton - Quantum of Solace Gemma Arterton
as Strawberry Fields
Jeffrey Wright - Quantum of Solace Jeffrey Wright
as Felix Leiter
David Harbour - Quantum of Solace David Harbour
as Gregg Beam
Jesper Christensen - Quantum of Solace Jesper Christensen
as Mr. White
Anatole Taubman - Quantum of Solace Anatole Taubman
as Elvis
Rory Kinnear - Quantum of Solace Rory Kinnear
as Tanner
Tim Pigott-Smith - Quantum of Solace Tim Pigott-Smith
as Foreign Secretary
Joaquín Cosio - Quantum of Solace Joaquín Cosio
as General Medrano
Glenn Foster - Quantum of Solace Glenn Foster
as Henry Mitchell
Paul Ritter - Quantum of Solace Paul Ritter
as Guy Haines
Stana Katic - Quantum of Solace Stana Katic
as Corinne Veneau
Lucrezia Lante della Rovere - Quantum of Solace Lucrezia Lante della Rovere
as Gemma
Neil Jackson - Quantum of Solace Neil Jackson
as Monsieur Slate
Oona Chaplin - Quantum of Solace Oona Chaplin
as Perla de las Dunas Receptionist
Rachel McDowall - Quantum of Solace Rachel McDowall
as Anna
Gustavo Nanez - Quantum of Solace Gustavo Nanez
as Quantum Member
Mark Wakeling - Quantum of Solace Mark Wakeling
as MI6 Agent
Sarah Hadland - Quantum of Solace Sarah Hadland
as Ocean Sky Receptionist
David Decio - Quantum of Solace David Decio
as MI6 Agent (uncredited)
Aaron King - Quantum of Solace Aaron King
as MI6 Agent (uncredited)
Alexandra Prusa - Quantum of Solace Alexandra Prusa
as Quantum Member
Brandon Jovanovich - Quantum of Solace Brandon Jovanovich
as Mario Cavaradossi
Alexandre Krawetz - Quantum of Solace Alexandre Krawetz
as Spoletta
Fernando Guillén Cuervo - Quantum of Solace Fernando Guillén Cuervo
as Colonel of Police
Jesús Ochoa - Quantum of Solace Jesús Ochoa
as Lt. Orso
Simon Kassianides - Quantum of Solace Simon Kassianides
as Yusef
Brendan O'Hea - Quantum of Solace Brendan O'Hea
as Forensics Tech

ჯგუფი

Writing Paul Haggis Screenplay
Writing Neal Purvis Screenplay
Writing Robert Wade Screenplay
Production Barbara Broccoli Producer
Production Callum McDougall Executive Producer
Production Anthony Waye Executive Producer
Production Michael G. Wilson Producer
Sound David Arnold Music
Camera Roberto Schaefer Director of Photography
Editing Matt Chesse Editor
Editing Richard Pearson Editor
Production Debbie McWilliams Casting
Art Dennis Gassner Production Design
Directing Marc Forster Director
Costume & Make-Up Louise Frogley Costume Design
Production Gregg Wilson Associate Producer
Writing Ian Fleming Novel
Crew Roberto Libertini Stunts
Art Peter N. Brown Supervising Carpenter
Art James Foster Art Direction
Art Mark Harris Art Direction
Art Paul Inglis Art Direction
Art Marco Rubeo Art Direction
Art Mike Stallion Art Direction
Art Chris Lowe Supervising Art Director
Art Anna Pinnock Set Decoration
Art Tamazin Simmonds Art Department Coordinator
Art Anna Skrein Art Department Coordinator
Art Dean Clegg Assistant Art Director
Art Gavin Fitch Assistant Art Director
Art Sandra Phillips Assistant Art Director
Art Joaquin Morales Assistant Property Master
Art Darryl Paterson Assistant Property Master
Art Fergus Clegg Assistant Set Decoration
Art Sophie Newman Assistant Set Decoration
Art Sophie Phillips Assistant Set Decoration
Art Alessandra Querzola Assistant Set Decoration
Crew John Allen Carpenter
Crew Cathal MacIlwaine Carpenter
Crew Tony Marks Carpenter
Crew John Moolenschot Carpenter
Crew Eddie Murphy Carpenter
Crew Alan Neighbour Carpenter
Crew Anthony Owen Carpenter
Art Paul Anthony McGill Conceptual Illustrator
Art Chris Baker Conceptual Design
Art Catherine Haugh Construction Coordinator
Art Steve Bohan Construction Manager
Art Kim Frederiksen Draughtsman
Art Nicholas Henderson Draughtsman
Art Shane Harford Dressing Prop
Art Dougie Lankston Dressing Prop
Art Terry Royce Dressing Prop
Art Ian Whiteford Greensman
Art Paul Duff Head Carpenter
Art Domenico Reordino Painter
Art Eddie Wolstencroft Painter
Art Christopher Young Painter
Art Barry Gibbs Property Master
Art John Botton Props
Art Graham Dale Props
Art Colin Ellis Props
Art James Enright Props
Art Jason Hopperton Props
Art Neal Callow Standby Art Director
Art Peter James Standby Art Director
Art Martin Asbury Storyboard Artist
Art Burpo Storyboard Artist
Camera Steve Parker Additional Director of Photography
Camera Greg Baldi Additional Photography
Camera Ron Goodman Aerial Camera
Camera David B. Nowell Aerial Director of Photography
Camera John Marzano Aerial Director of Photography
Camera Jim Crowther Best Boy Grip
Camera Graham Hall Camera Operator
Camera Mark Milsome Camera Operator
Camera Simon Jayes Camera Operator
Camera Chas Bain Camera Operator
Camera Peter Robertson Camera Operator
Camera Frank Buono Camera Operator
Camera Robert Binnall Camera Operator
Camera Mark Moriarty Camera Operator
Camera Stefan Stankowski Camera Operator
Camera David Worley Camera Operator
Camera Peter Field Camera Operator
Camera Daniel Nichols Camera Operator
Camera George Peters Camera Operator
Camera Derek Gruszeckyj Camera Operator
Camera Rick James Camera Trainee
Camera Louis Seresin Camera Trainee
Camera Will Morris Camera Trainee
Camera Will Humphris Clapper Loader
Camera Russell Kennedy Clapper Loader
Camera Sebastian Barraclough Clapper Loader
Camera Alan Hall Clapper Loader
Camera Chris Clarke Clapper Loader
Camera Dean Morrish Clapper Loader
Camera David Mackie Clapper Loader
Camera Ray Meere Clapper Loader
Camera James Smith Clapper Loader
Camera Sarah Woodward Clapper Loader
Camera Josh Bleibtreu Director of Photography
Lighting Alessio Bramucci Electrician
Lighting Niall Crawford Electrician
Lighting Paolo Sartori Electrician
Lighting Martin Smith Electrician
Camera Oscar Deeks Epk Camera Operator
Camera Don Steinberg First Assistant Camera
Camera John Gamble First Assistant Camera
Camera Scott Ronnow First Assistant Camera
Camera Marc Atherfold First Assistant Camera
Camera Jonathan 'Chunky' Richmond Focus Puller
Camera Harry Bowers Focus Puller
Camera Chris Bain Focus Puller
Camera David Cozens Focus Puller
Camera Spencer Murray Focus Puller
Camera Craig Bloor Focus Puller
Camera Oliver Loncraine Focus Puller
Camera Clive Mackey Focus Puller
Camera Robert Palmer Focus Puller
Camera Nathan Mann Focus Puller
Lighting Patrick Bramucci Gaffer
Lighting Michael McDermott Gaffer
Crew Peter Casey Generator Operator
Camera Pat Garrett Grip
Camera Gary Romaine Grip
Camera Phil Murray Grip
Camera Peter Mathis Grip
Camera Mark Binnall Grip
Camera David Maund Grip
Camera Dean Morrish Grip
Camera David Rist Grip
Camera Andy Hopkins Grip
Camera David Appleby Key Grip
Camera Gary Hutchings Key Grip
Camera Tim Dean Libra Head Technician
Lighting Conor Finlay Lighting Technician
Lighting Paul Kelly Lighting Technician
Lighting Jamie Mills Lighting Technician
Lighting Neil Munro Lighting Technician
Crew Marc Wolff Pilot
Lighting Ronnie Phillips Rigging Gaffer
Camera Shaun O'Dell Second Unit Director of Photography
Camera J.E. Smith Second Assistant Camera
Camera Mark Gilmer Second Assistant Camera
Camera Neil Flaherty Second Assistant Camera
Camera George Richmond Steadicam Operator
Camera Karen Ballard Still Photographer
Camera Susie Allnutt Still Photographer
Camera Mike Barnett Ultimate Arm Operator
Camera Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Costume & Make-Up Tracey Wells Hairstylist
Costume & Make-Up Naomi Donne Makeup & Hair
Costume & Make-Up Andrea Finch Makeup & Hair
Costume & Make-Up Norma Webb Makeup & Hair
Costume & Make-Up Linda DeVetta Makeup & Hair
Costume & Make-Up Eithné Fennel Makeup & Hair
Costume & Make-Up Marilyn Gonzalez Makeup & Hair
Costume & Make-Up Mike Dargan Makeup Artist
Costume & Make-Up Chloe Meddings Makeup Artist
Costume & Make-Up Clare Ramsey Makeup Artist
Costume & Make-Up Paul Engelen Makeup Supervisor
Costume & Make-Up Alex Rouse Wigmaker
Sound Peter Gleaves ADR Mixer
Sound Tim Atkins ADR Recordist
Sound Sandy Buchanan ADR Recordist
Sound Rick Gould ADR Recordist
Sound Yossi Appelbaum ADR Recordist
Sound Murat Elgün ADR Recordist
Sound Ceri Thomas Assistant Sound Editor
Sound David Mackie Assistant Sound Editor
Sound Steve Finn Boom Operator
Sound Paul Munro Boom Operator
Sound Colin Ritchie Dialogue Editor
Sound Simon Chase Dialogue Editor
Sound Peter Burgis Foley Artist
Sound Dave Croft Foley Artist
Sound Sue Harding Foley Artist
Sound Ian Waggott Foley Artist
Sound Ed Colyer Foley Mixer
Sound Glen Gathard Foley Mixer
Sound Simon Trundle Foley Mixer
Sound Alex Joseph Foley Supervisor
Sound Chris Munro Production Sound Mixer
Sound Christian Joyce Production Sound Mixer
Sound Chris Sturmer Dolby Consultant
Sound Martin Cantwell Sound Designer
Sound James Boyle Sound Designer
Sound Carol Jones Sound Editor
Sound James Harrison Sound Effects Editor
Sound Oliver Tarney Sound Effects Editor
Sound Doug Cooper Sound Mix Technician
Sound Philip Jenkins Sound Mix Technician
Sound Filippo Porcari Sound Mixer
Sound Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Sound Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Sound Alessandro Checcacci Sound Re-Recording Mixer
Sound Ingmar Herrera Sound Recordist
Sound Simon Chase Supervising ADR Editor
Sound Eddy Joseph Supervising Sound Editor
Costume & Make-Up Jenny Hawkins Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Valeria Perucci Costume Assistant
Costume & Make-Up Lucilla Simbari Costume Assistant
Costume & Make-Up Lindsay Pugh Costume Supervisor
Costume & Make-Up Javier Arrieta Costumer
Costume & Make-Up Mark Sutherland Costumer
Costume & Make-Up Ciara McArdle Set Costumer
Costume & Make-Up Adam Roach Set Costumer
Costume & Make-Up Tom Ford Tailor
Costume & Make-Up Diana Wyand Wardrobe Assistant
Costume & Make-Up Brendan Handscombe Wardrobe Master
Visual Effects Theo Facey 3D Artist
Visual Effects Felipe Canfora 3D Artist
Visual Effects Sandra Guardado 3D Artist
Visual Effects Jim Gaffney 3D Modeller
Visual Effects Elizabeth Gray Animation
Visual Effects Stafford Lawrence Animation
Camera Alun Knott Camera Operator
Crew Dan Kripac CG Supervisor
Crew Kevin T. Hahn CG Supervisor
Visual Effects Mark Curtis Compositing Supervisor
Visual Effects Gunnar Hansen Compositing Supervisor
Visual Effects Victor Wade Compositing Supervisor
Crew Rafal Kaniewski Compositor
Crew Patrick Nagle Compositor
Crew Fred Place Compositor
Crew Paul Scott Compositor
Crew David Sjodin Compositor
Crew Shahin Toosi Compositor
Crew Tara Walker Compositor
Crew Rachel Wright Compositor
Crew Richard Stay Compositor
Crew Jo Ann Cordero Belen Compositor
Crew Dean Koonjul Compositor
Crew Sangita Mistry Compositor
Crew Ana Sofia Mestre de Almeida Pereira Compositor
Crew Aaron Barclay Compositor
Crew Grant McKean Compositor
Crew Patrick Zentis Compositor
Crew Steve J. Sanchez Compositor
Visual Effects Brian Kranz CG Artist
Visual Effects Christopher Kilshaw CG Artist
Visual Effects Aysha Madina Lead Animator
Visual Effects Jigesh Gajjar Matchmove Supervisor
Visual Effects Tony Abejuro Matchmove Supervisor
Visual Effects Jerome Fournier Matte Painter
Visual Effects Myles Asseter Modeling
Visual Effects Nic Hatch Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Daniel May Pre-Visualization Supervisor
Visual Effects Natalie Lovatt Visual Effects Coordinator
Visual Effects Anna V. James Visual Effects Coordinator
Visual Effects Szvák Antal Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karen Clarke Visual Effects Coordinator
Visual Effects Patty Boyd Visual Effects Coordinator
Visual Effects Danielle Morley Visual Effects Coordinator
Visual Effects Philip Greenlow Visual Effects Coordinator
Visual Effects Ross Johnson Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kevin Tod Haug Visual Effects Designer
Crew Derek Burgess Visual Effects Editor
Crew Peter Olliff Visual Effects Editor
Crew Chris Coupland Visual Effects Editor
Visual Effects Jeppe N. Christensen Visual Effects Producer
Visual Effects Leslie Lerman Visual Effects Producer
Visual Effects Péter Závorszky Visual Effects Producer
Visual Effects Standish Millennas Visual Effects Producer
Visual Effects Victoria Mowlam Visual Effects Producer
Visual Effects Ben Aghdami Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Visual Effects Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Visual Effects Ged Wright Visual Effects Supervisor
Visual Effects Alex Wuttke Visual Effects Supervisor
Visual Effects Jon Thum Visual Effects Supervisor
Visual Effects Johnny Lockwood Visual Effects Supervisor
Visual Effects Steve Street Visual Effects Supervisor
Visual Effects Angela Barson Visual Effects Supervisor
Editing David Rees Color Grading
Editing Rob Pizzey Colorist
Editing Darren Rae Colorist
Editing Jamie Payne Colorist
Editing Patrick Malone Digital Intermediate
Editing Laurent Treherne Digital Intermediate
Editing Des Carey Digital Intermediate Producer
Editing Rob Farris Digital Intermediate Producer
Editing Erin McGookin Digital Intermediate Producer
Editing Martin Corbett First Assistant Editor
Editing Robin Gonsalves First Assistant Editor
Editing Tom Harrison-Read First Assistant Editor
Editing Rob Gordon Online Editor
Editing Emily Greenwood Online Editor
Production Anita M. Patel Post Production Coordinator
Crew Gary Powell Stunt Coordinator
Crew Phil Ashton Animatronics Designer
Crew Richard Gregory Animatronics Designer
Crew Tim Jordan Animatronics Designer
Crew Jason Reed Animatronics Designer
Crew Andy Simm Animatronics Designer
Crew Nick Bonathan Animatronics Designer
Crew Andy Aitken Special Effects Technician
Crew Adam Aldridge Special Effects Technician
Crew Scott Armstrong Special Effects Technician
Crew John Arnitt Special Effects Technician
Crew Steve Benelisha Special Effects Technician
Crew Paul Bentman Special Effects Technician
Crew Gordon Cave Special Effects Technician
Crew Stefano Corridori Special Effects Technician
Crew Nic Curragh Special Effects Technician
Crew Dan Homewood Special Effects Technician
Crew Alex MacBride Special Effects Technician
Crew Steve Mansfield Special Effects Technician
Crew Bruce Mayhew Special Effects Technician
Crew Franco Ragusa Special Effects Technician
Crew Tony Smart Special Effects Technician
Crew Barry White Special Effects Technician
Crew Andrew Warner Special Effects Technician
Crew James Murrell Special Effects Technician
Crew Matthew Johnson Special Effects Technician
Crew Michael Fox Special Effects Technician
Crew Marc Wolff Aerial Coordinator
Crew Craig Hosking Aerial Coordinator
Crew Mike Woodley Aerial Coordinator
Crew Massimo Cardajoli Armorer
Crew Alan Hausmann Armorer
Crew Dave Evans Armorer
Production Susan Chika Anisiobi Assistant Accountant
Production Steve Barry Assistant Accountant
Production Claire L. Kenny Assistant Accountant
Production Alastair McNeil Assistant Accountant
Production Joyce Noakes Assistant Accountant
Production Ingrid Simmonds Assistant Accountant
Production Sarah Stiff Assistant Accountant
Production Bernardo Galli Assistant Accountant
Production Peter Ziak Assistant Accountant
Production Tomas Kreisl Assistant Accountant
Production Arabella Gilbert Assistant Production Coordinator
Production Florian Salzmann Assistant Production Coordinator
Production Bertie Spiegelberg Assistant Production Coordinator
Production Giorgia Passarelli Assistant Production Manager
Crew Cory Fleming Pilot
Crew Dick 'Skip' Evans Pilot
Crew Peggy Plessas Dialogue Coach
Crew James McGrady Floor Runner
Crew Barry May-Leybourne Health and Safety
Crew Regina Enguídanos-Coronel Legal Services
Crew J.C. Merrill Marine Coordinator
Crew Lance Julian Marine Coordinator
Crew Cliff Fleming Pilot
Crew Bruce Benson Pilot
Crew Luis Alvarez Pilot
Crew Glenn Moss Pilot
Crew Frank Moss Pilot
Crew John T. Scanlon Pilot
Crew Steve Hinton Pilot
Production Marco Mattei Production Accountant
Production Renate Seefeldt Production Accountant
Production Gianni Carpentieri Production Accountant
Production Francesco Antoni Production Assistant
Production Tom Asquith Production Assistant
Production Roman Diaz Production Assistant
Production David Giammarco Production Assistant
Production Manuel Guijoza Production Assistant
Production Ben Haigh Production Assistant
Production Daniel Henriquez-Ilic Production Assistant
Production Claudia Hofstetter Production Assistant
Production Iris Huezo Production Assistant
Production Benjamin Maier Production Assistant
Production Declan O'Brien Production Assistant
Production Karla Quintero Production Assistant
Production Anna-Katharina Schneider Production Assistant
Production Fernando Silva Production Assistant
Production Rodrigo Yeye Diaz Production Assistant
Production Fernanda Gutierrez Production Assistant
Production Michael Riedacher Production Assistant
Production Beatriz Garcia Production Assistant
Production Mario Gotti Production Assistant
Production Stefania Antonini Production Coordinator
Production Clarissa Newman Production Coordinator
Production Laura Veytia Production Coordinator
Production Simonetta Di Fresco Production Coordinator
Production Philie Naughten Production Coordinator
Production Sylvia Kube Production Coordinator
Production Claudia Cimmino Production Coordinator
Production Raisa De Alba Production Coordinator
Production Lulu Morgan Production Coordinator
Production Judy Britten Production Coordinator
Production Keleigh Slaight Production Coordinator
Production David Pope Production Executive
Production Charlie Salmon Production Runner
Production Margherita Di Tullio Production Secretary
Production Julian David Birri Production Supervisor
Production Heather Callow Publicist
Production Alissa Sullivan Haggis Researcher
Directing Nikki Clapp Script Supervisor
Directing Zoe Morgan Script Supervisor
Crew Charles Bodycomb Supervising Armorer
Crew Paul Medley Security
Crew Asa Sims Security
Crew Nicole Chapman Set Production Assistant
Crew Oliver Dance Set Production Assistant
Crew Stefanie Nieto Cruz Set Production Assistant
Crew Francesco Bonomo Set Production Assistant
Crew Icaro Lorenzoni Set Production Assistant
Crew Daniele Fabrizi Set Production Assistant
Crew Joss Skottowe Supervising Armorer
Art Pauline Hume Title Designer
Production Hannah Godwin Travel Coordinator
Crew Sergio Allard Translator
Crew Katherine McCormack Wherry Unit Publicist