უყურე Brother Bear 2

უყურე Brother Bear 2

Brother Bear 2 (2006)

სათავგადასავლომულტფილმისაოჯახო

დირექტორი: Ben Gluck
მწერალი: Rich Burns

movavi-3d-video-player

ნაკადი Brother Bear 2 ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Brother Bear 2 უყუროთ ონლაინ, უყურე Brother Bear 2 უფასო ფილმები, ფილმები Brother Bear 2 უყუროთ უფასო, Brother Bear 2 უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Brother Bear 2 უყუროთ უფასოდ, უყურე Brother Bear 2 ნაკადი ამჟამად, ფილმები Brother Bear 2, ფილმები Brother Bear 2 უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Brother Bear 2 ფილმები

Brother Bear 2 Review

Nicholas Lacharité France

I absolutely love this movie. If you haven't seen it I would definitely recommend this movie.

Affiano Arcuri Spain

The first time I watched it, I thought it was just kinda weird only because I didn't expect any of it. But after rewatching it, the movie was awesome!

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე The Revenant
უყურე Dawn of the Planet of the Apes
უყურე Brave
უყურე Passengers
უყურე How to Train Your Dragon
უყურე Brother Bear
უყურე The Jungle Book
უყურე The Jungle Book
უყურე Snow White and the Huntsman
უყურე ველურ პირობებში
უყურე The Edge
უყურე Open Season
უყურე 4: Rise of the Silver Surfer
უყურე Gremlins
უყურე Hachi: A Dog's Tale
უყურე The Grey
უყურე Bambi
უყურე Alvin and the Chipmunks

როლებში

Patrick Dempsey - Brother Bear 2 Patrick Dempsey
as Kenai (voice)
Mandy Moore - Brother Bear 2 Mandy Moore
as Nita (voice)
Jeremy Suarez - Brother Bear 2 Jeremy Suarez
as Koda (voice)
Rick Moranis - Brother Bear 2 Rick Moranis
as Rutt (voice)
Dave Thomas - Brother Bear 2 Dave Thomas
as Tuke (voice)
Andrea Martin - Brother Bear 2 Andrea Martin
as Anda (voice)
Catherine O'Hara - Brother Bear 2 Catherine O'Hara
as Kata (voice)
Wanda Sykes - Brother Bear 2 Wanda Sykes
as Innoko (voice)
Wendie Malick - Brother Bear 2 Wendie Malick
as Aunt Siqiniq (voice)
Kathy Najimy - Brother Bear 2 Kathy Najimy
as Aunt Taqqiq (voice)
Michael Clarke Duncan - Brother Bear 2 Michael Clarke Duncan
as Tug (voice)
Jim Cummings - Brother Bear 2 Jim Cummings
as Bering / Chilkoot (voice)
Jeff Bennett - Brother Bear 2 Jeff Bennett
as Atka
Jessie Flower - Brother Bear 2 Jessie Flower
as Young Nita
Jack Weber - Brother Bear 2 Jack Weber
as Young Kenai
Tress MacNeille - Brother Bear 2 Tress MacNeille
as Hoonah
Olivier Baroux - Brother Bear 2 Olivier Baroux
as Muche
Laura Préjean - Brother Bear 2 Laura Préjean
as Nita (french voice)

ჯგუფი

Sound Doug Jackson Supervising Sound Editor
Writing Rich Burns Screenplay
Production Carolyn Bates Producer
Directing Ben Gluck Director
Art Mary Locatell Art Direction
Editing Nick Kenway Editor
Sound Dave Metzger Original Music Composer
Production Jim Ballantine Producer
Production Leif Green Production Manager
Writing Chris Otsuki Story
Writing Carole Holliday Story
Production Jamie Thomason Casting
Writing Larry Leker Story
Writing Robert Lence Story
Editing Gina Gallo Additional Editing
Writing Kevin Harkey Story
Writing Nick Filippi Story
Sound Keith Rogers Sound Re-Recording Mixer
Editing Robert Troy Dialogue Editor
Editing Anthony Rocco Editor
Sound Ronald Eng Supervising Sound Editor
Production Peter J. Deluca Location Manager
Art Pierre Lorenzi Background Designer
Editing Robert S. Birchard Additional Editing
Art Carolyn Guske Background Designer
Art Doug Ball Background Designer
Directing Jason Hand Layout
Directing Benoît Le Pennec Layout
Art Sai Ping Lok Background Designer
Visual Effects Greg Guler Character Designer
Editing Desi Scarpone Editorial Coordinator
Sound Dominick Certo Music Editor
Production Todd Popp Production Manager
Sound Terry O'Bright Sound Re-Recording Mixer
Sound Dana LeBlanc Frankley Assistant Sound Editor
Art James Aaron Finch Production Design
Sound Steven Gizicki Music Supervisor
Crew Doug Little Digital Producer
Production Keiji Kishi Production Supervisor
Sound Erik Flockoi Sound Recordist
Editing Barbara Gerety Assistant Editor
Writing Carolyn Gair Story
Art Miguel Gil Background Designer
Editing Tony Mizgalski Additional Editing
Editing Karen Hathaway Additional Editing
Art Barry Dean Background Designer
Art Jerry Liew Background Designer
Art James Zheng Background Designer
Crew Peiyu Foley Post Production Supervisor
Production Kip B. Lewis Production Supervisor
Visual Effects Libby Wilson Animation Supervisor
Crew Matthew Jones CGI Supervisor
Writing Arturo A. Hernandez Story
Visual Effects Arturo A. Hernandez Character Designer
Visual Effects Ritsuko Notani Character Designer
Directing Archie Bolina Layout
Directing Zhiqiang Ding Layout
Directing Arlan S. Jewell Layout
Directing Vincenzo Nisco Layout
Directing Stefano Pastorino Layout
Directing Alex Casin Layout
Directing Gener Ocampo Layout
Directing Mark Sonntag Layout
Crew Lianne Hughes Supervising Animator
Crew Noel Cleary Supervising Animator
Crew Adam Murphy Supervising Animator
Crew Michael Badman Supervising Animator
Art Silvana Ambar Background Designer
Art Christopher E. Brock Background Designer
Art George Humphry Background Designer
Art Sara Rivers Background Designer
Art Michael Rule Background Designer
Art David Wang Background Designer
Art Bernard Yohalin Background Designer
Production Andrew Meagher Production Accountant
Editing Timothy P. Vila Assistant Editor
Crew Mark A. Bollinger Post Production Supervisor
Sound Carol Lewis Supervising ADR Editor
Sound Carol Lewis Supervising Dialogue Editor
Visual Effects Jill Stirdivant Color Designer