უყურე Brother Bear

უყურე Brother Bear

Brother Bear (2003)

სათავგადასავლომულტფილმისაოჯახო

დირექტორები: Aaron Blaise, Robert Walker.
მწერლები: Steve Bencich, Ron J. Friedman, Lorne Cameron, David Hoselton, Tab Murphy.

movavi-3d-video-player

ნაკადი Brother Bear ფილმები ონლაინ უფასო უყურე

ფილმები Brother Bear უყუროთ ონლაინ, უყურე Brother Bear უფასო ფილმები, ფილმები Brother Bear უყუროთ უფასო, Brother Bear უყუროთ ფილმებს ონლაინ

ფილმები ონლაინ უყურე და უფასო ჩამოტვირთვა

ფილმები Brother Bear უყუროთ უფასოდ, უყურე Brother Bear ნაკადი ამჟამად, ფილმები Brother Bear, ფილმები Brother Bear უყუროთ ონლაინ, გიყურებთ Brother Bear ფილმები

Brother Bear Review

Olivie Parent France

I love this movie and I am just now watching them again.

Tommy Aslam Norway

It was the exact opposite for me. I loved the first one and was very meh.. about the second.

Michael E. Smith United Kingdom

I once watched those movies three times in one day and I would totally do that again.

ახლა გადის

მსგავსი ფილმები

უყურე დილემა
უყურე Tres metros sobre el cielo
უყურე Meet the Robinsons
უყურე Shrek the Third
უყურე Toy Story
უყურე TMNT
უყურე Big Hero 6
უყურე Fantastic Four
უყურე The Fox and the Hound
უყურე Sex Drive
უყურე Hachi: A Dog's Tale
უყურე Casper
უყურე The Flintstones
უყურე Charlotte's Web
უყურე Miss You Already
უყურე No Strings Attached
უყურე ქალაქი
უყურე Ted

როლებში

Joaquin Phoenix - Brother Bear Joaquin Phoenix
as Kenai (voice)
Jeremy Suarez - Brother Bear Jeremy Suarez
as Koda (voice)
Jason Raize - Brother Bear Jason Raize
as Denahi (voice)
Rick Moranis - Brother Bear Rick Moranis
as Rutt (voice)
Dave Thomas - Brother Bear Dave Thomas
as Tuke (voice)
D. B. Sweeney - Brother Bear D. B. Sweeney
as Sitka (voice)
Joan Copeland - Brother Bear Joan Copeland
as Tanana (voice)
Michael Clarke Duncan - Brother Bear Michael Clarke Duncan
as Tug (voice)
Harold Gould - Brother Bear Harold Gould
as Old Denahi (voice)
Paul Christie - Brother Bear Paul Christie
as Ram #1 (voice)
Danny Mastrogiorgio - Brother Bear Danny Mastrogiorgio
as Ram #2 (voice)
Estelle Harris - Brother Bear Estelle Harris
as Old Lady Bear (voice)
Greg Proops - Brother Bear Greg Proops
as Male Lover Bear (voice)
Pauley Perrette - Brother Bear Pauley Perrette
as Female Lover Bear (voice)
Bumper Robinson - Brother Bear Bumper Robinson
as Chipmunks (voice)
Darko Cesar - Brother Bear Darko Cesar
as Foreign Croatian Bear (voice)
Angayuqaq Oscar Kawagley - Brother Bear Angayuqaq Oscar Kawagley
as Inuit Narrator (voice)

ჯგუფი

Sound Richard L. Anderson Supervising Sound Effects Editor
Production Mary Hidalgo Casting
Sound Mark Mancina Original Music Composer
Sound Phil Collins Original Music Composer
Sound Phil Collins Songs
Writing Steve Bencich Screenplay
Writing Ron J. Friedman Screenplay
Writing Lorne Cameron Screenplay
Writing David Hoselton Screenplay
Production Matthew Jon Beck Casting
Writing Broose Johnson Story
Visual Effects Broose Johnson Lead Animator
Directing Aaron Blaise Director
Directing Robert Walker Director
Writing Tab Murphy Screenplay
Production Igor Khait Associate Producer
Production Chuck Williams Producer
Editing Tim Mertens Editor
Art Robh Ruppel Art Direction
Visual Effects Darko Cesar Animation
Sound Dave Metzger Orchestrator
Visual Effects Paul A. Felix Visual Development
Crew Byron Howard Supervising Animator
Writing Nathan Greno Story
Writing Kevin Deters Story
Writing Stevie Wermers Story
Writing John Puglisi Story
Production Bruce Anderson Production Manager
Writing John Norton Story
Writing Thom Enriquez Story
Editing Jeff Draheim Associate Editor
Writing Kevin Harkey Story
Writing Woody Woodman Story
Sound Mike Chock Supervising Sound Effects Editor
Sound Earl Ghaffari Music Editor
Sound Piero Mura ADR Editor
Visual Effects Jason Boose Animation
Sound Petra Bach ADR Supervisor
Visual Effects Matt Whitlock Animation Manager
Visual Effects Bill Perkins Visual Development
Visual Effects Travis Blaise Animation
Visual Effects Hans Bacher Visual Development
Visual Effects Marcelo Vignali Visual Development
Crew Mark Binder Sound Design Assistant
Crew Ruben A. Aquino Supervising Animator
Crew Leslie Moes Post Production Supervisor
Crew Bérénice Robinson Post-Production Manager
Visual Effects Jonathan Annand Animation
Visual Effects Richie Chavez Visual Development
Visual Effects Douglas Henderson Visual Development
Visual Effects Xiangyuan Jie Visual Development
Visual Effects Sai Ping Lok Visual Development
Visual Effects Franc Reyes Visual Development
Visual Effects Harald Siepermann Visual Development
Visual Effects Terryl Whitlatch Visual Development
Visual Effects Rune Brandt Bennicke Character Designer
Visual Effects Rune Brandt Bennicke Lead Animator
Crew Alex Kupershmidt Supervising Animator
Crew Earl Coffman Compositors
Visual Effects Robert O. Corley Animation
Editing Chris DeLaGuardia Color Timer
Editing Mary Beth Smith Negative Cutter
Crew Christopher W. Gee Technical Supervisor
Editing Bruce Tauscher Color Timer
Editing Rick Mackay Negative Cutter
Visual Effects Garrett Wren Visual Effects Supervisor
Crew James Young Jackson Supervising Animator
Visual Effects Tony Stanley Lead Animator
Visual Effects Anthony Wayne Michaels Lead Animator
Visual Effects Tom Gately Lead Animator
Visual Effects Gregg Azzopardi Animation
Visual Effects Robert Bryan Animation
Visual Effects Don Crum Animation
Visual Effects Steve Mason Animation
Visual Effects Branko Mihanovic Animation
Visual Effects Jean-Claude Tran Animation
Visual Effects John Webber Animation
Visual Effects Ian White Animation
Visual Effects Sasha Dorogov Animation
Visual Effects Trey Finney Animation
Visual Effects Sarah Mercey-Boose Animation
Visual Effects Dominic M. Carola Animation
Visual Effects Theodore Anthony Lee Ty Animation
Visual Effects Michael Benet Animation
Visual Effects John E. Hurst Animation
Crew Scott Kersavage CGI Supervisor
Editing Brion McIntosh First Assistant Editor
Production Stephanie Mendoza Production Accountant
Sound Steve Lee Sound Effects Editor
Sound Reuben Simon Foley Editor